امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق

مجموعه: اختصاصی, بازیگران
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • امیرحسین صدیق
 •  

  امیرحسین صدیق

  بیوگرافی امیرحسین صدیق

  امیرحسین صدیق متولد ۸ آبان ۱۳۵۱ در نیشابور بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون می باشد. وی پدرش علی صدیق را زمانی که ۷ سال بیشتر نداشت در سانحه تصادف رانندگی از دست داد. اوج درخشش او در شماری از ساخته‌های مرضیه برومند کارگردان مشهور ایرانی بوده است.

  شانس او حضور در مجموعه آثار مرضیه برومند بود. او توانست در این آثار توانائی خود را بروز بدهد که انصافاً هم از پس چند نقش کاملاً متفاوت به خوبی برآمد. به‌خصوص در مجموعه‌های زی زی گولو، خودرو تهران 11، هتل، مربای شیرین و…

  قافله (مجید جوانمرد، 1371)
  زی زی گولو (مجموعه تلویزیونی، مرضیه برومند، 1373)
  ماجراهای آقای اصل تهرانی (مجموعه، مرضیه برومند، 1374)
  شب روباه (فیلم / مجموعه، همایون اسعدیان، 1375)
  در سرزمینی دیگر (به نمایش درنیامد، مجید جوانمرد، 1375)
  خودرو تهران 11 (مجموعه تلویزیونی، مرضیه برومند، 76-1375)
  دیروز و فردا (فیلم کوتاه، ایرج کریمی، 1376)
  هتل (مجموعه تلویزیونی، مرضیه برومند، 1377)
  نسل سوخته (اپیزود سوم، رسول ملاقلی پور، 1378)
  ورثه آقای نیکبخت (مجموعه تلویزیونی، مرضیه برومند، 1378)
  داستان یک شهر 1 (مجموعه تلویزیونی، مرضیه برومند، 1378)
  دختری به‌نام تندر (حمیدرضا آشتیانی پور، 1379)
  مربای شیرین (مرضیه برومند، 1379)
  این زمینی‌ها (مجموعه تلویزیونی، 1379)
  کاراگاه شمسی و مادام (مجموعه، مرضبه برومند، 1380)
  بدون شرح (مجموعه تلویزیونی، مهدی مظلومی، 1381)
  عشق تنهاست و … (فیلم کوتاه، امید بنکدار، کیوان علی محمدی، 1381)

  عکس امیرحسین صدیق با همسرش

  مصاحبه با امیرحسین صدیق

  اگر بازیگر نبودید دوست داشتید چه کاره می شدید؟

  نجار، مجسمه ساز،‌ نقاش. در همه این زمینه ها استعداد داشتم و اگر در این حوزه ها ادامه می دادم شاید موفق تر از الان بودم.

  دوست دارید با چه کارگردانی کار کنید که تا به حال کار نکرده اید؟

  داریوش مهرجویی را تا سال 78 تا «هامون»‌ به شدت دوست داشتم، مسعود کیمیایی را تا دهه 70 و کیانوش عیاری را تا قبل از اینکه در سریال «هزاران چشم» بازی کنم که البته بعد از همکاری پشیمان شدم. ولی در کل دوست دارم که با فیلمسازان جوان کار کنم.

  دوست داشتید چه نقشی را بازی کنید که بازی نکرده اید؟

  نقش های منفی را دوست داشتم که یکبار بازی کردم. در کل نقش هایی که دور از شخصیت خودم باشد را دوست دارم.

  آیا بوده بعد از سالها از نحوه بازیتان خجالت بکشید؟

  خجالت نه! ولی کار بد زیاد داشتم که وقتی بعد از سالها به آن نگاه کردم گفتم ای کاش این‌طور نمی‌شد. ولی من در آن برهه زمانی همه تلاشم را کرده بودم و در ضمن یک سریال یا فیلم سینمایی کاری گروه است و به قدرت و ضعف یک نفر وابسته نیست.

  در بازیگری الگوی خاصی داشتید؟

  نه. اگر از کسی بازی خوبی ببینم با دقت نکات مثبت آن را در ذهنم نگه می‌دارم و اگر در نقشی فرصتش پیدا شود از آن استفاده می کنم.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال تاروت

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  فکر می‌کنید رابطه مردم با سینما بهتر است یا تلویزیون؟

  تلویزیون. چون هم رایگان است هم فراگیر است و به راحتی در خانه همه پیدا می شود. ولی از نظر کیفی از سطح خوبی برخوردار نیست و واقعا مخاطب را سرگرم نمی کند.

  به نظر شما دستمزد بازیگران منصفانه است؟

  نه! اول باید ببینیم به نسبت چه مشاغلی می سنجیم. اما به نظر من در هر صورت ارقام عادلانه ای نیست و خیلی کم است. شاید برای یک پروژه در کوتاه مدت رقم زیادی باشد اما آنها همه ماه های سال را سر کار نیستند و فروشندگان هم همه اجناس را با آنها 2برابر حساب می‌کنند.

  برخی‌ها درباره دستمزد بازیگران جدید اعتراض دارند، این اعتراض ها چقدر بجاست؟

  سینما و بازار آزادش مخاطب خاصی دارد که باید کاری را بپسندد تا دستمزد بالای بازیگرانش را معقول بداند. سینما بازار عرضه و تقاضاست و اگر کسی این بازار را بشکند عیبی ندارد و تصمیم با تهیه کنندگان است که برای فیلمشان به یک بازیگر حرفه ای پول بدهند یا از بازیگران آماتوری استفاده کنند که حاضرند پولی را هم به تهیه کننده پرداخت کنند.  الان دستمزدهای تلویزیون به مراتب وحشتناک تر شده و 3 یا 4 بازیگر هستند که همیشه در همه سریال ها هستند و پول خوب می گیرند و نمی دانم چه کسانی درباره حضور آنها تصمیم می گیرند!

  آیا پول بازیگران از پارو بالا می‌رود؟

  فقط پول فوتبالیست ها که مستقیما از بیت المال تغذیه می کنند از پارو بالا می رود. ما فقط به خاطر زرق و برق اسممان مجبوریم پول بیشتری خرج کنیم. حالا دیگر نه تنها هندوانه فروش ها هم از ما پول بیشتری نسبت به سایرین می گیرند بلکه دولت هم توهم ثروتمندی ما را دارد. من مدت هاست یک پرونده مالیاتی به مبلغ 2میلیون تومان برای فیلم «میم مثل مادر»‌ در اداره مالیات دارم. من در آن فیلم نقش کوتاهی داشتم که فقط به عشق مرحوم ملاقلی پور بازی کردم و قراردادی با منوچهر محمدی نبسته ام . اصلا هم یادم نیست که پولی برای آن نقش گرفتم یا نه. حالا بعد از اینهمه سال باید مالیات قرارداد نبسته و پول نگرفته را به دولت بدهم. آن هم 2میلیون تومان!

  بازیگران ما چقدر به مبانی نظری بازیگری تسلط دارند؟

  من به کلاس بازیگری و دانشگاه سینما رفتن اعتقاد زیادی ندارم. به نظر من بخش اعظم بازیگری به جوشش هنری و استعداد ذاتی مربوط است. استعدادی که اگر وجود داشته باشد باید در راستای دانشگاه و کلاس و کار عملی و تئاتر هدفمند شود و در مسیر درست قرار گیرد.

  بیوگرافی امیرحسین صدیق

  برخی عنوان می‌کنند که مانکن‌های خوش چهره جای بازیگران واقعی را گرفته‌اند. به نظر شما رابطه چهره با سینما چیست؟

  من مخالف حضور چهره ها نیستم. در همه دنیا در دوره های مختلف خوشگل ترها بازار را نگه داشته اند زیرا یک سری از فیلم ها خواه نا خواه نیاز به چهره دارند تا توجه قشر نوجوان و جوان را به خود جلب کند و آنها را به سینما بکشاند. اما متاسفانه در کشور ما وقتی چیزی ناگهان مد می شود بدون توجه به جوانب و شرایطش مرتب از آن استفاده می کنیم . مثلا وقتی در سینما فلان تیپ چهره و فلان رنگ چشم مد شد ما بدون توجه به ظرفیت های بازیگری آن افراد در همه ژانرها و نقش های مختلف از آن استفاده می کنیم تا تکراری شود و خوب نفروشد. بعد سراغ یک سری چهره دیگر می رویم . از جهت دیگر خود این چهره ها به دلیل پرکار بودن و روی بورس بودن هیچ وقت به فکر ارتقاء خودشان نیفتادند به همین دلیل در تاریخ سینما ماندگار نشدند و کارکردهای کوتاه مدت داشتند.

  آیا بازیگران با رسیدن به دوره پیری تمام می‌شوند؟

  متاسفانه در ایران بله. ولی در همه جای دنیا با رسیدن به سن پیری تازه پخته می شوند و حتی درسن 90سالگی چه بازی های قوی و کارآمدی از خود نشان می دهند.

  فیلمفارسی چیست؟

  چاقو دست زنجان،‌ کلاه شاپو ،‌ شالگردن سفید، رقاصه در کاباره!

  چقدر به سالمندان هم صنف خود سر می‌زنید؟

  در حد اینکه سر کار آنها را ببینم و کمی قبل و بعد هر پروژه باهم تماس تلفنی داشته باشیم زیرا شرایط زندگیم اجازه نمی دهد که دائم به آنها سر بزنم. ولی همیشه سر هر کاری که می روم به فراخور پذیرش تهیه کننده و کارگردان آنها را معرفی می کنم و سعی می کنم به آنها نان برسانم.

  چرا اغلب مراسم‌های تشییع هنرمندان خلوت است؟

  به دلیل اینکه مراسم پیرترها درست اطلاع رسانی نمی شود وگرنه اگر مردم بدانند جایی بازیگرهای جوان و چهره می آیند حتما همه هجوم می آورند و آنجا را رونق می دهند . مثلا یادم نمی رود که تشییع جنازه سروش خلیلی چقدر بد اطلاع رسانی شد و چقدر سوت و کور برگزار شد.

  چرا زندگی شخصی تعداد قابل توجهی از بازیگران دچار مشکل می‌شود؟

  شکل کلی زندگی هنرمندان به دلیل مشخص نبودن ساعت کاری و محل کار و ثبات درآمد مانع از یک زندگی خوب می شود اما اگر درک مقابل وجود داشته باشد می توان نمونه های موفقی را هم پیدا کرد. من شاهد ازدواج دوستان زیادی مثل شقایق فراهانی ،‌ سحر ولدبیگی ،‌ افسانه چهره آزاد و غیره بودم که زندگی موفقی دارند. البته زندگی شخصی خانم های هنرپیشه به مراتب بهتر از زندگی آقایان است.

  دوست داشتید در هالیوود بازی می‌کردید؟

  بله. حداقل آنجا پولم را می گرفتم. آنجا مزه واقعی سینما را می چشیدم. سینما یک هنر وارداتی است که ما مثل همه چیزهای وارداتی از آن درست استفاده نمی کنیم و فقط ادایش را در می آوریم و حتی ادای درستی هم در نمی آوریم. گاهی فکر می کنم اگر در سینمای هند،‌عراق یا پاکستان بازیگری می کردم الان آدم راحت تری بودم و با حرص خوردن کمتر زندگی بهتری داشتم.

  چرا در بین مردم این اعتقاد وجود دارد که بازیگران تقیدات مذهبی و اخلاقی ندارند؟

  نه. این اصلا صحت ندارد. من همکارانی رو می شناسم که گاهی خودم از سطح تقیدشان تعجب می کنم. ولی این دیدگاه به 2دلیل در بین مردم جا افتاده است. یکی اینکه کلیشه های سینمای غرب بر آزادی و بی قید و بندی است و همین مقایسه ما با آنها این تفکر را شکل می دهد. دوم اینکه چون نگاه هنرمندان به دنیای اطراف متفاوت است رنگ شرک و کفر می گیرد. اما هر هنرمندی موظف است که به جهان اطرافش نگاه متفاوتی داشته باشد.

  چرا فیلم‌ها با ژانر دفاع مقدس مورد توجه مردم قرار می‌گیرد؟

  زیرا سفارشی ساخته می شود. زیرا در ممیزی هایمان تصمیم داریم همه جبهه ای ها را قدیس و مطهر و همه عراقی را احمق نشان دهیم و این کلیشه ها دیگر در ذهن مخاطب جایی ندارد و آنها را پس می زند.

  اگر روزی علیه ایران جنگ شود، شما برای دفاع شرکت می‌کنید؟

  من کلا به جنگ علاقه زیادی دارم. ولی حضورم در جنگ به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر در مقابله با اعراب باشد حتما شرکت می کنم.

  عکس امیرحسین صدیق

  عکس های امیرحسین صدیق

  چرا هنرپیشه‌های هالیوود همه جا مثل سومالی در سیاست های خارجی شرکت دارند ولی هنرپیشه های ما نیستند؟

  در کشورهای جهان چندمی مثل ما شرکت هنرمندان در سیاست جواب نمی دهد. سیاست گذاری جامعه ما اجازه چنین اظهار نظر به هنرمندان نمی دهد.

  چقدر از اجناسی که مصرف می‌کنید ایرانی است؟

  من تا چندسال پیش روی جنس ایرانی خریدن تعصب خاصی داشتم ولی بعد که قیمت ها روز به روز گران تر شد و کیفیت ها کمتر تعصبم را از جنس ایرانی برداشتم و روی نخریدن کالای چینی گذاشتم.

  بحث فساد در سینما موضوعی است که بازیگران زیادی درباره آن صحبت کرده‌اند، این موضوع چقدر صحت دارد؟

  در هر محیطی امکان فساد وجود دارد ولی من شخصا به نکته ای که گفتید برخورد نکردم. شاید این اتفاق در رده های پایین تر مثلا بین سیاه لشکرها برای رسیدن به سینمای حرفه ای باشد،‌ اما معضل شایع و فراگیر سینما محسوب نمی شود.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال انبیا

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  اگر یک میلیارد پول داشتید با آن چه می‌کردید؟

  یک آپارتمان درتهران می خریدم. که وقتی در محل زندگیم در روستای کمرد پردیس بومهن گازوئیل نمی دهند و موتورخانه خاموش می شود، جایی در تهران داشته باشم!

  آخرین کتابی که خواندید که می‌توانید به مردم پیشنهاد بدهید؟

  «سالار مگس ها» که داستان یک گروه نوجوان برای سفر به جزیره ای زیباست.

  بزرگترین آرزوی شما چیست؟

  سلامتی و خوشحالی اطرافیانم که دوستشان دارم.

  عکس های امیرحسین صدیق

  چند اسم و کلمه را نام میبریم و احساستان را درباره آنها بگوئید :

  عزت الله انتظامی؟

  استاد بداخلاق

  علی نصیریان؟

  آقای محترم

  محمد علی کشاورز؟

  ماشاا…

  نیوشا ضیغمی؟

  ذهنیتی ندارم

  شهرت؟

  ظرفیت

  سینمای ایرانی؟

  موفقیت بین المللی ، عدم اقبال داخلی

  شریفی نیا؟

  چی بگم که به کسی برنخورد!!

  هالیوود؟

  «برفوش»

  دفاع مقدس؟

  کاش انحصاری نبود

  بهترین فیلمی که دیده‌اید؟

  «میتینگ»

  بدترین فیلمی که دیده‌اید؟

  هر فیلمی که احمدپورمخبر و خاله قزی و علی صادقی و امثال آن در آن بازی کنند.

  جایی که به شعورتان توهین شده است؟

  بعضی مواقع در سیاست.

  بدترین صحنه از فیلمی که دیدید؟

  صحنه ای در زیر گذر مترو با بازی مونیکا بلوچی در فیلم «بازگشت ناپذیر»

  تا بحال حسودی کردید؟

  فراوان. هر وقت بیکار می شوم حسودی می کنم.

  مهم‌ترین اتفاق جهان؟

  خوبی. اتفاقی که این روزها کم می افتد.

  مهمترین اتفاق ایران طی سال‌های اخیر؟

  انتخاب آقای روحانی

  صلح؟

  سفید

  خانه سینما؟

  عجیب ولی واقعی.

   

  کلمات کلیدی : از (اپیزود (به (حمیدرضا (فیلم (مجموعه (مجموعه، (مجید (مرضیه ) ) این ) بدون ) خودرو ) داستان ) دختری ) در ) دیروز ) زی ) شب ) عشق ) ماجراهای ) مربای ) نسل ) هتل ) ورثه ) کاراگاه «بازگشت «میم «هامون»‌ «هزاران ، ،‌ آبان آثار آخرین آدم آرزوی آزاد آزادش آزادی آشتیانی آقای آقایان آماتوری آن آنجا آنها آورند آوریم آپارتمان آیا آیند اتفاق اتفاقی اجازه اجناس اجناسی احساستان احمدپورمخبر احمق اخلاقی اخیر؟ انتخاب اداره ادامه ادای ادایش ارتقاء ارقام از ازدواج است است است شانس است؟ بعضی است؟ به است؟ من است؟ نه استعداد استعدادی استفاده اسعدیان، اسم اسممان اصل اصلا اطراف اطرافش اطرافیانم اطلاع اظهار اعتراض اعتقاد اعراب اعظم اغلب افتاده افتد مهمترین افراد افسانه اقبال الان البته الله المال المللی الگوی ام اما امثال امکان امید امیرحسین انبیا انتظامی؟ استاد انحصاری اند انصافاً او اوج اول اگر ای اید؟ داریوش اید؟ نقش ایران ایرانی ایرانی؟ موفقیت ایرج این اینهمه اینکه این‌طور با بازار بازدید بازی بازیتان بازیگر بازیگران بازیگرانش بازیگرهای بازیگری باشد باشد باشد،‌ باشم باشیم بالا بالای باهم باید ببینم ببینیم بجاست؟ سینما بحال بحث بخش بد بداخلاق علی بداند بدانند بدهد بدهم بدهند بدهید؟ «سالار بدون بر برآمد برابر برای برخورد برخوردار برخی برخی‌ها برداشتم برسانم برق برنخورد هالیوود؟ «برفوش» دفاع برهه بروز برومند برومند، برگزار بزرگترین بزنم بستگی بشکند بعد بله بلوچی بلکه بندی بنکدار، به بهتر بهتری به‌خصوص به‌نام بود بودم بودم بودن بوده بورس بومهن بپسندد بکشاند بکشید؟ خجالت بگم بگوئید بی بیت بیشتر بیشتری بین بیوگرافی بیکار تئاتر تا تاروت تاریخ تازه تر ترها تری تسلط تشییع تصادف تصمیم تعجب تعداد تعصب تعصبم تغذیه تفکر تقاضاست تقیدات تقیدشان تلاشم تلفنی تلویزیون تلویزیون؟ تلویزیون تلویزیونی، تماس تمام تندر تنها تنهاست تهران تهرانی تهیه توان توانائی توانست توجه توجهی تومان تومان توهم توهین تکراری تیپ ثبات ثروتمندی جا جامعه جای جایی جبهه جدید جزیره جلب جنازه جنس جنگ جهان جهان؟ خوبی جهت جواب جوان جوانب جوانمرد، جوشش حاضرند حال حالا حتما حتی حد حداقل حرص حرفه حساب حسودی حضور حضورم حوزه خارجی خاصی خاطر خاله خاموش خانم خانه خجالت خرج خریدم خریدن خلوت خلیلی خواندید خواه خوب خوبی خود خودرو خودشان خودم خوردن خوش خوشحالی خوشگل خیلی دائم داخلی شریفی داد دادم دارد دارد؟ در دارم دارم دارم دارند دارند، دارند؟ من دارید داریم داستان داشتم داشتم داشتم، داشتند داشته داشتید داشتید؟ نه دانشگاه دانم در درآمد درباره درتهران درخشش درست درستی درسن درنیامد، درک دست دستمزد دستمزدهای دفاع دقت دلیل دنیا دنیای دهد دهد دهند دهند دهه دهیم دور دوره دوست دوستان دوستشان دولت دوم دچار دیده‌اید؟ «میتینگ» بدترین دیده‌اید؟ هر دیدگاه دیدید؟ صحنه دیگر ذاتی ذهن ذهنم را رابطه راحت راحتی راستای رانندگی رایگان رده رسانی رسول رسیدن رفتن رقاصه رقم رنگ رو روباه روحانی صلح؟ سفید خانه رود روز روزها روزی روستای روم رونق روی رویم زرق زمانی زمینه زمینی‌ها زنجان،‌ زند زندگی زندگیم زی زیاد زیادی زیباست زیر زیرا ساخته ساخته‌های ساز،‌ ساعت سال سالمندان سالها سالگی سال‌های سانحه سایرین سحر سر سراغ سرزمینی سروش سرگرم سری سریال سطح سعی سفارشی سفر سفید، سن سنجیم سوت سوخته سوم، سومالی سیاست سیاست بدترین سیاه سینما سینما؟ عجیب سینمای سینمایی شالگردن شاهد شاپو شاید شایع شخصا شخصی شخصیت شد شد شدت شدم شده شدید؟ نجار، شرایط شرایطش شرح شرک شرکت شعورتان شقایق شما شماری شمسی شناسم شهر شود شود شود، شوم شوند شکل شیرین صادقی صحبت صحت صحنه صدیق صدیق صفحات صنف صورت ضعف ضمن ضیغمی؟ ذهنیتی طی ظرفیت عادلانه عدم عراقی عرضه عزت عشق علاقه علی علیه عملی عنوان عوامل عکس عیاری عیبی غرب غیره فال فراخور فراهانی فراگیر فردا فرصتش فرمائید فروش فروشندگان فساد فقط فلان فوتبالیست فکر فیلم فیلمسازان فیلمشان فیلمفارسی فیلمی فیلم‌ها قابل قافله قبل قدرت قدیس قرار قرارداد قراردادی قزی قشر قوی قید قیمت لشکرها ما مادام مادر»‌ مالیات مالیاتی ماندگار مانع مانکن‌های ماه مبانی مبلغ متاسفانه مترو متفاوت متفاوتی متولد مثبت مثل مثلا مجبوریم مجسمه مجموعه مجموعه، مجموعه‌های مجید محترم محمد محسوب محل محمدی محمدی، محیطی مخاطب مخالف مختلف مختلفی مد مدت مذهبی مراتب مراسم مراسم‌های مربای مربوط مرتب مرحوم مردم مرضبه مرضیه مزه مستقیما مسعود مسیر مشاغلی مشخص مشهور مشکل مصاحبه مصرف مطهر مظلومی، معرفی معضل معقول مقابل مقابله مقایسه مقدس مقدس؟ کاش ملاقلی ممیزی من منصفانه منفی منوچهر مهدی مهرجویی مواقع موتورخانه مورد موضوع موضوعی موظف موفق موفقی مونیکا مگس می میبریم میلیارد میلیون می‌توانید می‌دارم می‌رود؟ فقط می‌زنید؟ در می‌شود؟ شکل می‌شوند؟ متاسفانه می‌کردید؟ بله می‌کردید؟ یک می‌کنند می‌کنند می‌کنید می‌کنید؟ من می‌گیرد؟ زیرا نا نام نان ناپذیر» تا ناگهان نبسته نبود بهترین نبودن نبودید نحوه نخریدن ندارد ندارم ندارم شهرت؟ ظرفیت سینمای ندارند؟ نه نداشت نسبت نشان نشدند نصیریان؟ آقای نظر نظری نفر نفروشد نقاش نقش نقشی نمایش نمونه نمی نمی‌شد نه نوجوان نکات نکته نکردم نکرده نگاه نگرفته نگه نیا؟ چی نیاز نیز نیست نیست نیستم نیستند نیستند؟ در نیشابور نیفتادند نیکبخت ها ها» هاست هالیوود های هایمان هایی هتل، هجوم هدفمند هر هستند هم همایون همه همکارانی همکاری همیشه همین هند،‌عراق هندوانه هنر هنرمندان هنرمندی هنرپیشه هنرپیشه‌های هنری هیچ و و وابسته وارداتی واقعا واقعی وجود وحشتناک وقت وقتی ولدبیگی ولی وگرنه وی پارو پاکستان پایین پخته پدرش پذیرش پرداخت پردیس پرونده پروژه پرکار پس پشیمان پور پور، پول پولم پولی پیدا پیرترها پیری پیش پیشنهاد چرا چشم چشم» چشیدم چقدر چند چندسال چندمی چنین چه چهره چون چیزهای چیزی چیست؟ سلامتی چیست؟ من چیست؟ چاقو چینی ژانر ژانرها کاباره کار کارآمدی کاره کارکردهای کارگردان کارگردانی کاری کاش کالای کاملاً کتابی کرد کردم کرده کرده‌اند، کردید؟ فراوان کریمی، کسانی کسی کشاورز؟ ماشاا نیوشا کشور کشورهای کفر کل کلا کلاس کلاه کلمه کلی کلیشه کم کمتر کمرد کمی کند کند کنم کنم کنم کنم مهم‌ترین کنند کنند جایی کنند  کننده کنندگان کنید کنیم که کوتاه کوتاه، کوتاهی کور کیانوش کیفی کیفیت کیمیایی کیوان گازوئیل گاهی گذاری گذاشتم گذر گران گرفتم گرفته‌اند گروه گفتم گفتید گولو گولو، گیرد گیرد گیرند گیرند یا یادم یک یکبار یکی

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “امیرحسین صدیق”

  دیدگاه ها بسته شده اند.