اندی

اندی

مجموعه: اختصاصی, هنرمندان
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • اندی
 •  

  اندی

  اندی

   

  اندی در روز 21 آوریل یا اول اردیبهشت در مجیدیه تهران به دنیا آمد.پسری ارمنی در خانواده ای دوست داشتنی.خانواه ای با 3 خواهر و 4 برادر.نام اصلی اندی، آندرانیک مددیان بود از همان بچگی نبوغ موسیقی در این کودک بازیگوش و شیطون معلوم بود روزها گذشت و اندی در خانواده ای علاقه مند به موسیقی رشد کرد و بزرگ شد. مانند پدر علاقمند به موسیقی بودو برای خودش رویای زیبایی ساخته بود و بالاخره هم به آرزویش رسید.

   

  بیوگرافی اندی

   

  بیوگرافی اندی

   

  اندی اولین گیتارش را در 14 سالگی با چوب ساخت.به گفته خودش صداهای عجیب و غریب از آن در می آمد.پسر خاله های او یک گروه موسیقی تشکیل داده بودند.و از andy هم دعوت کرده بودند با آنها همکاری کنند. اندی در آن گروه شروع به گیتارزدن کرد.در بعضی وقتها هم قطعاتی به زبان انگلیسی اجرا میکرد.آنقدر در کارش پیشرفت کرده بود که قطعاتی را در محضر شاه اجرا کرد روزها گذشت و andy تصمیم گرفت برای ادامه تحصیل به آمریکا برود.و واردکالج موسیقی شد،رشته ای که آرزویش را داشت.اندی کم کم کارش را شروع کرد و اولین جایی که کارش را شروع کرد تهران لس آنجلس بود.

  از فردی که در زندگی  andy تآثیر زیادی گذاشت و در حقیقت راه را برای اندی باز کرد ودستش را گرفت میتوان شهرام شب پره را نا مبرد.او استعداد آندرانیک (andy) را دیده بود از اندی دعوت کرده بود به عنوان صدای دوم برای او بخواند.به گفته خود او دوران دانشگاه سخت ترین دوران زندگیش بود.تا حدی که فقط برای یک وعده غذا پول داشت.ولی هر چه بود گذشت او همه چیز را تحمل کرد.

  روزی به او گفتند یک خواننده ای هست که سبکش به کار تو خیلی می خورد. می توانید یک گروه موسیقی خوب دو نفره تشکیل دهید.او کوروس بودکه بعدها با هم بهترین گروه دو نفره را تشکیل دادند.به کوروس هم همین را گفته بودند.و دست روزگار این دو را با هم آشنا کرد و یکی از پر طرفدارترین وجنجالی ترین گروه موسیقی دو نفره را تشکیل دادند.اولین آلبومی که از andy و کوروس به جا مانده خواستگاری بود.با شعری زیبا و قوی از ژاکلین ویگن به نام خواستگاری.که نام آلبوم را هم به نام همان شعر گذاشتند.این اولین کار آنها با ژاکلین بودکه با استقبالی بی نظیر روبه رو شد.

  در یکی از کنسرت های آنها دختری بود که آندرانیک را خیلی دوست داشت و شب کنسرت او را اندی صدا زدکه این شد دیگر همه او را با نام andy صدا میزدند دومین آلبوم آنها پرواز بود.و باز هم با شعرهای زیبای ژاکلین آهنگ چی میشد ,تپلی,ما همه ایرانی هستیم به قدری گل کرد که روز به روز بر محبوبیت آن اندی و کوروس افزود.آهنگ ما همه ایرانی هستیم هنوز که هنوز در اکثر کنسرتها اجرا میشود.در این آلبوم andy و کوروس با فردی آشنا شدند که در زندگی هنری آن دو و به خصوص اندی تآثیر فراوانی گذاشت. او علیرضا امیر قاسمی بود.و به قول خود اندی: علی گوش سوم من هست.و مانند یک برادرهمراه andy بود.و او را در انتخاب آهنگ کمک می کرد.ویدئوی زیبای چی میشد هنوز هم در خاطره ها هست.به دنبال موفقیت آلبوم پرواز و سروصدای این دو خواننده تازه نفس محبوبیت andy و کوروس بیش از پیش شد.وآنها کنسرتی برای طرفداران اجرا کردند.تمام بلیطها فروخته شده بود.عده فراوانی پشت درهای بسته مانده بودند.هفته بعداز آن کنسرت andy و کوروس برای بچه ها و تمام کسانی که برنامه را ندیده بودند کنسرت مجانی اجرا کردند.و با مردم سرود ما همه ایرانی هستیم سر دادند. بعد از اجرای موفقیت آمیز کنسرت آن دو آلبوم سوم خود را به بازار عرضه کردند.بلا.که جهشی فوق العاده در کار andy و کوروس بود.با ,بلا ,تو,نگاه,که آهنگ انگلیسی این آلبوم در متن یک فیلم هالیوودی قرار دادند.با آن مدل زیبای آهنگ بلا.موفقیت آن دو هر روز بیشتر از روز پیش بود.وکنسرتها با استقبال زیادی مواجه می شد در اینجا بهتر است داستانی برایتان از حضور اندی و کوروس در بین مردم تعریف کنم.

  یکی از طرفداران این دو دختری حدوداْ 14 ساله بود.که بیماری سرطان داشت.و در بیمارستان به انتظار مرگ نشسته بود.وقتی andy و کوروس این ماجرا را شنیدند همراه یک هدیه به ملاقات آن دختر رفتند. به گفته خود آن دختر آن روز انقدر اندی و کوروس به من امید به آینده را دادند و اینکه باید خوب شوم و به کنسرت آن دو بروم که من تا حدودی روحیه خودم را به دست آوردم.و چون سرطان عمیقآ در وجود او ریشه نکرده بود آن دختر سلامتی خود را به دست آورد.و جالب این که آن دختر در حال حاضر فارغ التحصیل رشته پزشکی هست و andy در جشن او هم شرکت کرد و در تمام این سالها از زندگی این دختر خبر داشته و با هم در ارتباط بودند.

  بعد از آلبوم بلا andy و کوروس احساس کردندکه دوست دارند هر کدام جدا به فعالیت هنری خود ادامه بدهند.و قرار شد آخرین آلبوم دو نفره خود را به بازار عرضه کنند.آلبومی به نام خداحافظ.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : استخاره

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  آخرین آلبوم با نام و همکاری اندی و کوروس.در این آلبوم با شاعری آشنا شدند که باز هم در زندگی هنری andy و کوروس و مخصوصآ اندی تآثیر به سزایی گذاشت.پاکسما زکی پور.این شاعر استثنایی و جوان با آن شعرهای زیبا وقوی در محبوبیت andy صددرصد تآثیر به سزا گذاشته است.این شاعر هنوز که هنوز با andy همکاری می کند وجزو دوستان صمیمی andy هست.پاکسیما شروع کار هنری خود را با اندی آغازکرد ،آلبوم خداحافظ با آهنگهای دخترآتیشپاره ,آمنه,یاسمن,عشق مسموم,بازهم جزو پر فروش ترین آلبومها شد.

  بعد از فروش این آلبوم و اجرای کنسرتها andy و کوروس اعلام کردند که میخواهند رسمآ از هم جدا شوند.در آن زمان از هر کسی پرسیدند چه کوچک و چه بزرگ که نظر شما راجع به جدایی این دو چیست:همه میگفتند :ما به این دو با هم عادت کردیم.حیف است که از هم جدا شوند.شایعاتی هم ورد زبانها افتاد.ولی اندی وکوروس در تلویزیون آمدند و اعلام کردند که هیچ مشکلی با هم ندارندو فقط از نظر کاری با هم اختلاف عقیده دارند.در نهایت andy و کوروس این گروه محبوب و جنجالی از هم جدا شدند.و دوره 8 ساله کاری آنها به پایان رسید.

  بعد از جدایی هر کدام جدا به فعالیت خود ادامه دادند به جرات میتوان گفت: andy گوی سبقت را از کوروس ربود.کوروس چند ماه بعد ازدواج کرد ولی اندی تمام زندگیش را روی کار هنری خود گذاشت.بعد از جدایی آنها andy اولین آلبوم خود را بعد از جدایی از طرف شرکت کلتکس وارد بازار کرد.

  در کنار اندی علیرضا امیر قاسمی هم برای او ویدئو های زیبا می ساخت بعد از این آلبوم andy آلبوم تنهایی را از شرکت کلتکس به بازار ارائه داد.شعرها از پاکسیمای نازنین ویدئو از کوجی زادوری و امیر قاسمی ,ضبط از فرخ آهی ,گروه اندی باز هم او را یاری میدهند.آهنگ زیبای تنهایی,چشمای ناز ,جاده های احساس,ناز ناز ,خوشگل محلمون, به قدری این آهنگها گل کرد که ورد زبان همه شده بود.

  در آلبوم تنهایی andy یک آهنگ را بازسازی کرد که آن را برای مادرش ساخته بود.زمانی که مادرش ایران بوده و اندی امریکا مادرش دچارعارضه مغزی میشود و andy در آن حال شعر این آهنگ را مینویسدو آن را در بدترین شرایط اجرا میکند.خوشختانه حال مادرش خوب میشود وبعدها مادرش عازم امریکا میشود وتمام کارهای اندی را دنبال میکند.تمام مصاحبه ها را زنده نگاه میکند.andy هفته ای 2 بار باید با مادرش غذا بخورد.او پسر خانواده است. بعداز آلبوم تنهایی اندی آلبوم سر سپرده را به مردم عرضه کرد.آلبومی عاشقانه از کمپانی ترانه.شعرها طبق معمول از پاکسیمای نازنین و آهنگها از andy,منوچهر چشم آذر.توحید.در این آلبوم اندی از شاعرهای جوان هم استفاده کرد.گل این آلبوم همان آهنگ معروف سرسپرده است.که پاکسیما شعر آن را گفت و andy یک نصفه روز آهنگ آن را ساخت.

  و به گفته خودش این آهنگ یک هدیه از طرف خدا برای او بود.آهنگ تولد به این شکل ساخته شده بود که پاکسیما روی جلد کادوی تولد اندی شعر تولد را نوشت و چون andy خوشش آمد روی آن آهنگ گذاشت آهنگ من و تو به قدری گل کرد که andy مجبور شد درسالن زیبای پلس لس آنجلس کنسرت بزرگی اجرا کند.که از چند روز قبل تمام بلیطها فروخته شده بود.در این کنسرت تمام چهره های هنری حضور داشتند.

  وارطان آواناسیان مدیر شرکت ترانه,کوجی زادوری,و اکثرخبرنگارها حضور داشتند و موفقیت اندی را تبریک گفتند.کوجی و امیر قاسمی ویدئو های این آلبوم را تهیه کردند.

  بعد از آلبوم سرسپرده نوبت آلبوم بعدی andy رسید.جاده ابریشم.آلبومی عاشقانه تر از آلبوم قبلی.اندی خود راجع به این آلبوم حرفهای زیادی زده.آهنگها از خود andy با همکاری حسن شماعی زاده,منوچهر چشم آذر,توحید,فریبرز حاج نبی.و شعرها اکثرا از پاکسیما.آهنگ شب من به گفته خود اندی در بدترین شرایط روحی او اجرا شد.

  آهنگ فوق الاده توکه رفتی به قدری سرو صدا کرد که همه آن را تکرار می کردند.آهنگ انگلیسی این آلبوم را شینی شعرش را گفت و andy آهنگ آن را ساخت.اندی یک آهنگ ارمنی هم در این آلبوم دارد.andy در زمان ساخت این آلبوم به ارمنستان سفر کرد به همین دلیل اسم آن را جاده ابریشم گذاشت.

  اندی برای سومین بار برنده جایزه بهترین خواننده ارامنه شد.استینگ منیجر گروه پلیس هم فعالیت خود را با andy آغاز کرد.اندی با مهارت خاصی به زبان انگلیسی موسیقی ایران را به امریکاییها معرفی کرد به طوری که فوق الا ده andy رو دوست دارند.اندی تبدیل به یک خواننده بین المللی شد.

  آلبوم آخر andy خلوت من نام گرفت. اندی در مصاحبه ای اعلام کرد: من دوست دارم مردم بدانند درخلوت من چه میگذرد.این آلبوم هم جزو عاشقانه ترین آلبومهای andy قرارگرفت.

  اندی در این آلبوم نشان دادهنوز هم شور عشق در او هست.آهنگ چه خوشگل شدی به قدری بین مردم طرفدار پیدا کردکه  احتیاجی به توضیح نیست.آهنگ التهاب,از یاد من نرفته,4 نوع میکس آهنگ ریحان,آهنگ تغییر داده شده تپلی به زبان ارمنی به نام مارال,آهنگ تغییر داده شده یالا به زبان اسپانیولی به نام بایلا,ودر نهایت آهنگی متفاوت با سبک کار اندی به نام برو.

  او هنوز هم عاشق است.او بار دیگر کنسرت دیگری با امید در پارک ارواین اجرا کرد که آن هم با استقبال بی نظیر مردم روبه رو شد.

  اندی همیشه برای جوانها نصیحتی داشته:دوری از موادمخدر,احترام به بزرگترها,درس خواندن,وفاداری و دوست داشتن همدیگر.

  ازدواج اندی

  ساعت یازده و یازده دقیقه ی روز یازدهم ماه یازدهم سال دوهزار و یازده، اندی ستاره ی ایرانی-ارمنی و دوست دختر آمریکایی اش شینی بعد از هفده سال آشنایی، عقد ازدواج بستند. جشن عروسی اندی و شینی که برای سه شب پیاپی برنامه ریزی شده بود پس از مراسم عقد اداری آغاز شد.

  در جشن شب دوم، شنبه بیست و یکم آبان، اندی و شینی پیوندشان را با حضور نزدیک ۵۰۰ مهمان در تالاری در هالیوود کالیفرنیا جشن گرفتند. مهمانان این شب از خوانندگان و هنرمندان و اصحاب رسانهها و چهرههای آشنای جامعهی ایرانیان آمریکا بودند. پیش از جشن، اندی و شینی برای مراسم عقد مسیحی در کلیسای ارمنی یوحنای قدیس حاضر شدند.

   

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : هواشناسی

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

   

  عکس اندی

   

  عکس اندی

   

  اندی و همسرش

   

  اندی و همسرش

   

   

  کلمات کلیدی : آخرین از () ,آمنه,یاسمن,عشق ,بلا ,تو,نگاه,که ,تپلی,ما ,جاده ,خوشگل ,ضبط ,منوچهر ,گروه ،آلبوم آبان، آخر آخرین آذر,توحید,فریبرز آذرتوحیددر آرزویش آشنا آشنای آشنایی، آغاز آغازکرد آلبوم آلبومها آلبومهای آلبومی آمد آمدند آمدپسر آمدپسری آمریکا آمریکایی آمیز آن آنجلس آندرانیک آنها آهنگ آهنگها آهنگهای آهنگی آهی آواناسیان آوردمو آوردو آوریل آینده ابریشم ابریشمآلبومی اجرا اجرای احتیاجی احساس احساس,ناز اختلاف اداری ادامه ارائه ارامنه ارتباط اردیبهشت ارمنستان ارمنی ارواین از ازدواج است استاو استاین استثنایی استخاره استعداد استفاده استقبال استقبالی استکه اسم اسپانیولی اش اصحاب اصلی اعلام افتادولی افزودآهنگ الا الاده التحصیل التهاب,از العاده المللی امریکا امریکاییها امید امیر انتخاب انتظار اندی اندی اندی اندی اندی ساعت اندی، انقدر انگلیسی او اول اولین اکثر اکثرا اکثرخبرنگارها ای ایران ایرانی ایرانیارمنی ایرانیان این اینجا اینکه با بار باز بازار بازدید بازسازی بازیگوش بالاخره باید بایلا,ودر بخواندبه بخورداو بدانند بدترین بدهندو بر برادرنام برادرهمراه برای برایتان برنامه برنده برو او برودو بروم بزرگ بزرگترها,درس بزرگی بستند بسته بعد بعداز بعدها بعدی بعضی بلا بلاموفقیت بلیطها به بهتر بهترین بود بود از بود در بودآهنگ بودبا بودتا بوددر بودزمانی بودعده بودند بودند بعد بودندهفته بودندو بوده بودو بودوقتی بودوکنسرتها بودکه بچه بچگی بی بیست بیش بیشتر بیمارستان بیماری بین بیوگرافی تآثیر تا تازه تالاری تبدیل تبریک تحصیل تحمل تر ترانه,کوجی ترانهشعرها ترین تشکیل تصمیم تعریف تغییر تلویزیون تمام تنهایی تنهایی,چشمای تهران تهیه تو توانید توضیح تولد توکه تپلی تکرار جا جاده جالب جامعهی جایزه جایی جدا جدایی جرات جزو جشن جشن، جلد جنجالی جهشی جوان جوانها حاج حاضر حال حدوداْ حدودی حدی حرفهای حسن حضور حقیقت خاصی خاطره خاله خانواده خبر خدا خداحافظ خداحافظ خصوص خلوت خواستگاری خواستگاریکه خواندن,وفاداری خواننده خوانندگان خواهر خوب خود خودش خودم خورد خوشش خوشگل خیلی دادشعرها دادند دادنداولین دادندبا دادندبه داده دادهنوز دارد دارم دارند دارنداندی دارنددر داستانی داشت داشتاندی داشتن داشتند داشتند وارطان داشتنیخانواه داشته داشتهدوری داشتو داشتولی دانشگاه دختر دخترآتیشپاره دختری در درخلوت درسالن درهای دست دعوت دقیقه دلیل دنبال دنیا ده دهیداو دو دوران دوره دوست دوستان دوم دوم، دومین دوهزار دچارعارضه دیده دیگر دیگری را راجع راه ربودکوروس رسانهها رسمآ رسید رسید بعد رسیدجاده رشته رشد رفتند رفتی رو روبه روحی روحیه روز روزها روزگار روی رویای ریحان,آهنگ ریزی ریشه زاده,منوچهر زادوری زادوری,و زبان زبانها زدهآهنگها زدکه زمان زنده زندگی زندگی  زندگیش زکی زیادی زیبا زیبای زیبایی ساخت ساخت و ساختاندی ساختبه ساخته سال ساله سالها سالگی سبقت سبک سبکش ستاره سخت سر سرسپرده سرطان سرو سرود سروصدای سزا سزایی سفر سلامتی سه سوم سومین سپرده شاعر شاعرهای شاعری شاه شب شد شد آلبوم شد آهنگ شد اندی شد بعد شد در شد،رشته شداستینگ شدند شدند شدندو شده شدوآنها شدی شرایط شروع شرکت شعر شعرش شعرها شعرهای شعری شما شماعی شنبه شنیدند شهرام شور شوم شونددر شوندشایعاتی شکل شیطون شینی صدا صداهای صدای صددرصد صفحات صمیمی طبق طرف طرفدار طرفداران طرفدارترین طوری عادت عازم عاشق عاشقانه عجیب عرضه عروسی عشق عقد عقیده علاقمند علاقه علی علیرضا عمیقآ عنوان عکس غذا غریب فارغ فراوانی فرخ فردی فرمائید فروخته فروش فعالیت فقط فوق فیلم قاسمی قبل قبلیاندی قدری قدیس قرار قرارگرفت اندی قطعاتی قول قوی لس ما ماجرا مادرش مارال,آهنگ مانده مانند ماه مبرداو متفاوت متن مجانی مجبور مجیدیه محبوب محبوبیت محضر محلمون, مخصوصآ مددیان مدل مدیر مراسم مردم مرگ مسموم,بازهم مسیحی مشکلی مصاحبه معرفی معروف معلوم معمول مغزی ملاقات من مند منیجر مهارت مهمان مهمانان مواجه موادمخدر,احترام موسیقی موفقیت می میتوان میخواهند میدهندآهنگ میزدند میشد میشود میشوددر مینویسدو میکردآنقدر میکس میکند میکندتمام میکندخوشختانه میگذرداین میگفتند نا ناز نازنین نام نبوغ نبیو ندارندو ندیده نرفته, نزدیک نشان نشسته نصفه نصیحتی نظر نظیر نفره نفس نهایت نوبت نوشت نوع نکرده نگاه نیز نیستآهنگ ها هالیوود هالیوودی های هدیه هر هست هستآهنگ هستبه هستو هستپاکسیما هستیم هفته هفده هم همان همدیگر ازدواج همراه همسرش همه همکاری همیشه همین هنرمندان هنری هنوز هواشناسی هیچ و و  وارد واردکالج وبعدها وتمام وجزو وجنجالی وجود ودستش ورد وعده وقتها وقوی ولی وکوروس ویدئو ویگن پارک پاکسیما پاکسیماآهنگ پاکسیمای پایان پدر پر پرسیدند پره پرواز پزشکی پس پسر پشت پلس پلیس پوراین پول پیاپی پیدا پیش پیشرفت پیوندشان چشم چند چه چهره چهرههای چوب چون چی چیز چیستهمه ژاکلین کادوی کار کارش کارهای کاری کالیفرنیا کدام کرد کرد در کرد روزی کردآلبومی کرداندی کرددر کردند کردند بعد کردندآهنگ کردندبلاکه کردندتمام کردندو کردندکه کرده کردویدئوی کردکه  کردگل کردیمحیف کسانی کسی کلتکس کلیسای کم کمپانی کمک کنار کند کندکه کنسرت کنسرتها کنسرتی کنم یکی کنند کنندآلبومی که کوجی کودک کوروس کوروسدر کوچک گذاشت گذاشت اندی گذاشتبعد گذاشتنداین گذاشته گذاشتپاکسما گذشت گرفت گرفتند گروه گفت گفتند گفتندکوجی گفته گل گوش گوی گیتارزدن گیتارش ی یا یاد یاری یازده یازده، یازدهم یالا یوحنای یک یکم یکی

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “اندی”

  دیدگاه ها بسته شده اند.