بهاره افشاری

بهاره افشاری

مجموعه: اختصاصی, بازیگران
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • بهاره افشاری
 •  

  بهاره افشاری

  بهاره افشاری

   

  نام ونام خانوادگی: بهاره افشاری

  تاریخ تولد: چهارمین‌ روز از تابستان ‌سال‌ ۱۳۶۳

  زمینه فعالیت: هنرپیشگی، طراحی لباس
  تولد: ۴ تیر۱۳۶۳
  شاهرود
  ملیت: ایران
  پیشه: هنرپیشگی، طراحی لباس

   

  بیوگرافی بهاره افشاری

   

  بیوگرافی بهاره افشاری

   

  بهاره افشاری (زاده ۴ تیر ۱۳۶۳ در شاهرود) طراح لباس و بازیگر ایرانی است. افشاری دارای دیپلم بازیگری است و فارغ‌التحصیل رشته نقاشی می‌باشد.

  افشاری‌ یک‌ برادر دارد. او دارای‌ دیپلم‌ بازیگری‌ است‌ و فارغ التحصیل‌ رشته‌ نقاشی‌ می‌باشد. پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد.

  افشاری پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می‌داد. بهاره افشاری پیش از آن که یک هنرپیشه و بازیگر باشد یک طراح لباس حرفه ای است طراحی که مزون داشته و با برگزاری شوهای لباس بسیاری از بازیگران را مشتری خود کرده بود به نحوی که در سال ۸۳ مجله چلچراغ در مصاحبه ای او را جوان ترین طراح لباس ایران معرفی می کند.

  ۴ ماه بعد افشاری به دنیای بازیگری پا میگذارد ولی سعی می کند محتاطانه عمل کند و از پذیرش هر نقشی خودداری می کند زیرا فعالیت هنری اش را سال‌ها پیش با یک سریال آغاز کرده که به دلیل تجربه ی بد در آن سریال دوست ندارد از آن در کارنامه هنری خود نام ببرد و حتی تصمیم گرفته بود تا برای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود ولی پس از چند سال با تلاش کیانوش عیاری به جمع بازیگران سریال روزگار قریب که سرگذشت دکتر محمد قریب است پیوست. بهاره افشاری در سریال روزگار غریب در دو نقش بازی می‌کند و پس از آن عیاری او را برای بازی در سریال او یک فرشته بود معرفی می کند.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : استخاره

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  افشاری در حال حاضر به همراه تنها برادرش یک شرکت طراحی دارند که مدیر بخش طراحی لباس را خودش بر عهده دارد.

  حاشیه‌های خبری در خصوص بهاره افشاری:
  در انتهای شهریور ۱۳۹۴ شایعه شد که او با بنیامین بهادری ازدواج کرده است. که چندی پیش توسط ایشان تکذیب شد. بهاره افشاری که از سال بعد از اکران فیلم پایان نامه به مدت سه سال در سینما ممنوع‌الکار شده بود، در برنامه دید در شب در این مورد گفت: «چطور من می توانم روبروی مردمی بایستم که مرا بهاره افشاری کرده اند. ابتدا به عنوان یک فیلم پلیسی اکشن ساده با او قرارداد بسته شده و بعد برای خروج از فیلم مجبور بوده هشتاد میلیون خسارت بدهد در حالی که چنین پولی را نداشته است.»بهاره افشاری گفت پلان هایی بوده که بیست بار اشتباه بازی کرده و در نهایت مجبور به تن دادن به بازی شده است.

  افشاری همچنین اشاره کرد که موافق سیاستهای دولت حسن روحانی است و در دوره محمود احمدی نژاد چند مرتبه به مراسم افطاری دعوت شده، اما در آن شرکت نکرده است.

  فیلم های سینمایی :

  – معراجی‌ها (۱۳۹۲)
  – سه درجه تب (۱۳۸۹)
  – دردسر بزرگ (۱۳۸۹)
  – پایان‌نامه (فیلم) (۱۳۸۹)
  – ازدواج در وقت اضافه (۱۳۸۸)
  – خیابان بیست و چهارم (۱۳۸۷)
  – زندگی شیرین (۱۳۸۷)
  – کلبه (فیلم) (۱۳۸۷)
  – تسویه حساب (۱۳۸۶)
  – صد سال به این سال‌ها (۱۳۸۶)
  – ناف (فیلم) (۱۳۸۱)

  سریال ها :
  – نیاز (۱۳۹۴)
  – آخرین بازی (۱۳۹۳)
  – معراجی‌ها (۱۳۹۳)
  – دست بالای دست (۱۳۹۰)
  – مرد نقره‌ای (۱۳۹۰)
  – فاصله‌ها (۱۳۸۹)
  – روزگار قریب (۱۳۸۶)
  – او یک فرشته بود (۱۳۸۴)

   

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : هواشناسی

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

   

  عکس بهاره افشاری

   

  عکس بهاره افشاری

   

  همسر بهاره افشاری

   

  (عکس زیر در فضای مجازی به عنوان همسر بهاره افشاری منتشر شده است که صحت ندارد)

   

  همسر بهاره افشاری

   

   

  کلمات کلیدی : از افشاری زمینه () () () سریال (زاده (فیلم) «چطور آخرین آغاز آن ابتدا احمدی از ازدواج است است افشاری است فیلم است»بهاره استخاره است‌ اش اشاره اشتباه اضافه افشاری افشاری افشاری (عکس افشاری بهاره افشاری نام افشاری تاریخ افشاری در افطاری التحصیل‌ اما انتهای انجام اند او اکران اکشن ای ایران ایران پیشه ایرانی ایشان این با بار بازدید بازی بازیگر بازیگران بازیگری بازیگری‌ باشد بالای بایستم ببرد بخش بد بدهد بر برادر برادرش برای برنامه برود برگزاری بزرگ بسته بسیاری بعد بنیامین به بهادری بهاره بود بود، بوده بیست بیوگرافی تا تابستان تب تجربه ترین تسویه تصمیم تلاش تن تنها توانم توسط تولد تکذیب تیر تیر شاهرود ملیت جمع جوان حاضر حال حالی حتی حرفه حساب حسن خانوادگی خبری خروج خسارت خصوص خود خودداری خودش خیابان داد افشاری دادن دارای دارای‌ دارد دارد حاشیه‌های دارند داشته در درجه دردسر دست دعوت دلیل دنیای دو دوره دوست دولت دکتر دید دیپلم دیپلم‌ دیگر را رشته رشته‌ روبروی روحانی روز روزگار زندگی زیر زیرا ساده سال سال‌ها سرگذشت سریال سعی سه سیاستهای سینما سینمایی شاهرود) شایعه شب شد شدن شده شده، شرکت شهریور شوهای شیرین صحت صد صفحات طراح طراحی عمل عنوان عهده عکس عیاری غریب فارغ فارغ‌التحصیل فاصله‌ها فرشته فرمائید فضای فعالیت فیلم قرارداد قریب لباس لباس لباس تولد ماه مجازی مجبور مجله محتاطانه محمد محمود مدت مدیر مرا مراسم مرتبه مرد مردمی مزون مشتری مصاحبه معراجی‌ها معرفی ممنوع‌الکار من منتشر موافق مورد مونتاژ می میلیون میگذارد می‌باشد می‌باشد افشاری‌ می‌داد می‌کند ناف نام نامه نحوی ندارد ندارد) نداشته نقاشی نقاشی‌ نقره‌ای نقش نقشی نهایت نژاد نکرده نیاز نیز ها های هایی هر هشتاد همراه همسر همچنین همیشه هنرپیشه هنرپیشگی، هنری هواشناسی و وقت ولی ونام پا پایان پایان‌نامه پذیرش پس پلان پلیسی پولی پیش پیوست چلچراغ چند چندی چنین چهارم چهارمین‌ کار کارنامه کرد کرده کلبه کنار کند کند که کیانوش گرفته گفت ی یک یک‌ ‌سال‌

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “بهاره افشاری”

  دیدگاه ها بسته شده اند.