چکامه چمن ماه

چکامه چمن ماه

مجموعه: اختصاصی, بازیگران
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • چکامه چمن ماه
 •  

  چکامه چمن ماه

  چکامه چمن ماه

   

  نام
  اصلی: چکامه

  نام
  خانوادگی اصلی: چمن ماه

  سمت
  (در بخش های):  بازیگران،

  ………………………………..

  تاریخ
  تولد: 1359

  ملیت:
  ایران

  ………………………………..

  مدرک
  تحصیلی: دیپلم  مجسمه سازی

   

  بیوگرافی چکامه چمن ماه

   

  بیوگرافی چکامه چمن ماه

   

  فرزند
  هنگامه فرازمند (منشی صحنه و بازیگر).

  با
  بازی در فیلم بودن یا نبودن ساخته کیانوش عیاری، بازی در سینما را تجربه
  کرد و بعد از آن در چند فیلم ظاهر شد. اما تا به حال نتوانسته خودی نشان
  بدهد.

  بخشی از فیلم شناسی:

  1383  ازدواج
  صورتی ( منوچهر مصیری )  [بازیگر]

  1382  صبحانه
  برای دو نفر ( مهدی صباغ زاده )  [بازیگر]

  1382  شکلات (
  افشین شرکت )  [بازیگر]

  1381  جایی
  دیگر ( مهدی کرم پور )  [بازیگر]

  1380  بانوی
  کوچک ( مهدی صباغ زاده )  [بازیگر]

  1378  سهراب (
  سعید سهیلی )  [بازیگر]

  1377  شهر
  زنان ( عطاء الله حیاتی )  [بازیگر]

  1376  بودن یا
  نبودن ( کیانوش عیاری )  [بازیگر]

  بیشترین همکاری های چکامه چمن ماه با:

  >>  خسرو
  شکیبایی (بازیگران،فیلمنامه،موسیقی،) (در 3 فیلم ) ==>

  >>  داود
  رسولیان (بازیگران،تهیه و تولید،جلوه های ویژه،) (در 3 فیلم ) ==>

  >>  حسن زاهدی
  (بازیگران،صدا،) (در 2 فیلم ) ==>

  >>  شبنم
  طلوعی (بازیگران،دوبله،) (در 2 فیلم ) ==>

  >>  مسعود
  بهنام (صدا،) (در 2 فیلم ) ==>

  >>  فردین
  خلعتبری (صدا،موسیقی،)(در 2 فیلم ) ==>

  >>  شیوا
  خنیاگر (بازیگران،) (در 2 فیلم ) ==>

  >>  مهدی صباغ
  زاده (تدوین،تهیه و تولید،صحنه و لباس،عنوان بندی،فیلمنامه،کارگردانی،) (در 2 فیلم
  ) ==>

  >>  محمد
  فوقانی (بازیگران،عکس،) (در 2 فیلم ) ==>

  >>  کیوان
  مقدم (صحنه و لباس،) (در 2 فیلم ) ==>

  >>  علی نیک
  رفتار (عکس،موسیقی،) (در 2 فیلم ) ==>

  >>  ساسان
  نخعی (صدا،عکس،) (در 2 فیلم ) ==>

  >>  سیامک
  اشعریون (بازیگران،) (در 2 فیلم ) ==>

  >>  افشین
  یداللهی (موسیقی،) (در 2 فیلم )

  واکنش چکامه چمن ماه بعد از کشف حجاب و حضورش در یک سریال ترکیه ای

  مدتی پیش بود که چکامه چمن ماه عکس هایی بی حجاب از خودش در صفحه اینستاگرامش قرار داد.

  این اتفاق همزمان با کشف حجاب صدف طاهریان بود و همین امر موجب شد که کشف حجاب چکامه چمن ماه نیز پررنگ تر از همیشه دیده شود.

  اما  چکامه چمن ماهپس از چند روز عکس های بی حجاب خود را حذف کرد و به نظر می رسید که او قصد بازگشت به ایران را داشته باشد و به همین جهت عکس هایش را پاک کرده است.

  حالا پس از گذشت چند هفته, سریال جدیدی ( blue of love) قرار است در شبکه های ترکیه ای پخش شود که حکایت از حضور  چکامه چمن ماه در آن سریال دارد و نکته اصلی آن حضور وی بدون حجاب اسلامی در این سریال است!

  همچنین چمن ماه تمام عکس های موجود در اینستاگرام اش را حذف کرده و وقتی به صفحه شخصی او مراجعه می کنید با یک مصرع شعر روبرو می شوید:

  ‘ آنچه رفت از عشقِ او برما, مپرس ‘

  به نظر می رسد او بخاطر توهین های احتمالی چنین کاری را انجام داده و تمام مطالب منتشر شده اش را حذف کرده است.

  با شرایط پیش آمده باید بازگشت چکامه چمن ماه به کشور را منتقی دانست و شاهد حضور او در سریال و فیلم های آنطرف آبی باشیم!

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : استخاره

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  فیلم جنجالی کارگردان ایرانی در GEM TV !

  روی آنتن رفتن تیزر فیلمی ویدیویی با عنوان “منو تنها نذار” از شبکه جم که نام مهدی مظلومی به عنوان کارگردان آن آمده بود از یک طرف عجیب بود و از طرف دیگر سوال برانگیز. عجیب از آن جهت که چطور میشود کارگردانی که آخرین محصولاتش یعنی “سیگنال موجود است” و “یه شام خوب” از محصولات شکست خورده شبکه خانگی هستند برای تولید فیلم در شبکه ای انتخاب میشود که ادعایش سرگرم سازی مخاطبان است.

  چطور سریالی غیرمتعارف تولید می کنید؟؟
  وجه سوال برانگیز کار آنجاست که چطور میشود کارگردانی که سال ها در رسانه ملی کار کرده و سریال هایی چون “بدون شرح” و “کمربندها را ببندیم” را ساخته است محصولی را برای شبکه ای ماهواره ای تولید می کند که استانداردهای متعارف تصویرسازی در داخل کشور در آنها رعایت نشده است؟

  آیا این فیلمسازی بی توجه به قواعد داخل با ممنوع الفعالیت شدن مظلومی مواجه نخواهد شد؟؟

  مظلومی خودش در این باره اظهار می دارد: دوستان اگر بخواهند در برابر این مساله واکنش نشان دهند مطمئنا خامی کرده اند چون من شغلم فیلمسازیست و هیچ قانونی نداریم که به عنوان کارگردان موظف به کار در ایران باشم.

  من برای “جم” نساختم!
  مهدی مظلومی در جایی دیگر از گفتگویش اما اصلا فیلمسازی برای “جم” را رد کرده!!! و می گوید: بنده چند ماه پیش این فیلم را برای تهیه کننده ای به نام “زاراوان” که یکی از دفاتر پخشش در دوبی است ساختم و قرار است در ۱۴ شبکه عربی، هندی، ایرانی و اروپایی پخش شود.

  وی در توجیهی آشکار ادامه می دهد: “جم” هم یکی از خریداران فیلم است که مسئولیتش با من نیست و به خواست من از شب دوم اسمم از تیزر حذف شد.

  این کارگردان درباره پوشش غیرمتعارف بازیگران در فیلم مذکور می گوید: نوع پوشش ها به دلیل بین المللی بودن باید مختصات خودش را میداشت!!

  البته مظلومی گویا همچنان به تولید چنین محصولاتی ادامه خواهد داد. خودش می گوید: تا انتهای سال ۲۰۱۶ تعهد ساخت شش فیلم دیگر را هم دارم.

  حتی فرهادی هم مجبور به رعایت قواعد است
  ادعای مظلومی در طرح این نکته که نوع پوشش ها باید مختصات خودش را میداشت کاملا سفسطه برانگیز است بخصوص که در سالهای اخیر کارگردانانی چون اصغر فرهادی و عباس کیارستمی را داشته ایم که حتی آثارشان در آن سوی آبها نیز کمابیش منطبق بر محدودیت های داخلی تولید شده است.

  واکنش ارشاد چه خواهد بود؟
  طرح نقطه نظر حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت ارشاد درباره ماجرای مهاجرت برخی چهره ها  و کشف حجاب آنها نیز می تواند مکمل بحث باشد.

  نوش آبادی بعد از کشف حجاب بازیگرانی که این روزها در سریالهای “جم” مشغول به کارند گفته بود: ما انتظار نداریم هنرمندانی که از کنار همین مردم معروف شدند و جایگاهی پیدا می کنند حالا بخواهند به باورها و اعتقادات همین مردم بی توجه باشند.

  حالا باید منتظر ماند و واکنش سخنگو را به فیلمسازی برای شبکه های ماهواره ای بدون توجه به قواعد متعارف و هنجارهای شناخته شده داخلی، نظاره کرد.

  بیوگرافی کامل چکامه چمن ماه

  چکامه چمن ماه متولد ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در شیراز بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر است. وی که فارغ‌التحصیل دیپلم مجسمه‌سازی از هنرستان استاد شهریار است، بازیگری در سینما را از سال ۱۳۷۷ با فیلم «بودن یا نبودن» به کارگردانی کیانوش عیاری آغاز کرد. چکامه چمن ماه بازیگر سینما و تلویزیون ایران، که سابقه بازی در فیلم هایی چون بودن یا نبودن، سهراب، بانوی کوچک، جایی دیگر، شکلات، گیرنده، گهواره ای برای مادر، پایان نامه و اعترافات ذهن خطرناک من و چند سریال تلویزیونی از جمله ستاره های سربی، راز شیوا، و پرواز در حباب را در کارنامه اش دارد ، او در تاریخ 1394/8/5 عکسی بدون حجاب از خود در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرد.

  چکامه چمن ماه در شبکه GEM

  در ماه های گذشته اخبار ضد و نقیضی از ساخت سریال های ترکیه ای با حضور بازیگران ایرانی به گوش می رسید تا اینکه با انتشار این خبر تمامی حدس و گمان به واقعیت تبدیل شد. شبکه جم که پیش از این با رویکرد نشانه گیری ارزش های اسلامی فعالیت خود را با پخش سریال ها و موزیک های لس آنجلسی ادامه میداد و سریال های ترکیه ای را که مضامین ترویج خیانت های زناشویی ، روابط ضربدری و ….  بود را دوبله فارسی و پخش میکرد این روز ها دست به تولید چند سریال با هدف به تصویر کشاندن بی بند و باری کرده است تا بتواند اهدافی را که نتوانستند در داخل پیاده کنند در خارج عملیاتی سازی نمایند.

  سریال های چکامه چمن ماه در شبکه جم

  دو سریال “منو تنها نزار” و” آبی عشق” مجموعه هایی هستند که این روز ها با بازی چکامه چمن ماه و مانی کسرائیان (بازیگری که در ماه گذشته از کشور خارج شد ) از شبکه جم GEM پخش خواهد شد. این اولین سریال کشف حجابی است که بعد از انقلاب با حضور بازیگران ایرانی ساخته شده است.  آنچه مسلم است حمایت جم تی وی از این دو سریال است. شبکه ای که قبل تر با پخش فیلم ها سریال ها وموزیک های لس آنجلسی بی حیایی را کلید زده و ارزشهای اسلامی ایرانی را نشانه گرفته است.

  مشکلات اینستاگرام چکامه چمن ماه

  چکامه چمن ماه که عکس های اینستاگرام خودش را به یکباره پاک کرده بود در تاریخ یکشنبه ۸ آذر ۹۴ با توضیحاتی که در قسمت بیو صفحه شخصی اش نوشت هر گونه هک شدن اینستاگرامش را رد کرد. وی اینطور نوشته است: تنها پیج من در اینستاگرام که توسط خودم کنترل میشه لطفا بقیه رو بلاک کنید، این پیج هک نشده و عکس ها توسط خودم پاک شده و بعد از آن اولین پوستر فیلم آبی عشق را که همراه با محمود بهرازی نیا، مانی کسرائیان، رضا سیکارودی و پریسا وثوق در آن ایفای نقش کرده اند را منتشر کرد.

   

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : هواشناسی

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

   

  عکس چکامه چمن ماه

   

  عکس چکامه چمن ماه

   

  همسر چکامه چمن ماه

   

  همسر چکامه چمن ماه

   

   

  کلمات کلیدی :   از در روی فیلم ملیت ایران مدرک تحصیلی ' به ( ( افشین ( سعید (بازیگران،) (بازیگران،تهیه (بازیگران،دوبله،) (بازیگران،عکس،) (بازیگران،فیلمنامه،موسیقی،) (بازیگری (تدوین،تهیه (در (صحنه (صدا،) (صدا،عکس،) (صدا،موسیقی،)(در (عکس،موسیقی،) (منشی (موسیقی،) ) ) واکنش )  [بازیگر]   [بازیگر] بیشترین «بودن ، آبادی آبان آبها آبی آثارشان آخرین آذر آشکار آغاز آمده آن آنتن آنجاست آنجلسی آنطرف آنها آنچه اتفاق احتمالی اخبار اخیر ادامه ادعایش ارزش ارزشهای ارشاد اروپایی از ازدواج صورتی است است با است حالا است مشکلات است همچنین است واکنش است چطور است ادعای است  است، است؟ آیا استاد استانداردهای استخاره است” اسلامی اسمم اش اصغر اصلا اصلی اظهار اعترافات اعتقادات افشین یداللهی الفعالیت الله المللی اما امر انتخاب انتشار انتظار انتهای انجام اند انقلاب اهدافی او اولین اگر ای ای مدتی ایران ایران، ایرانی ایفای ایم این اینستاگرام اینستاگرامش اینطور اینکه با با   باره باری بازدید بازگشت بازی بازیگر بازیگر) با بازی بازیگران بازیگران، تاریخ تولد بازیگرانی بازیگری باشد باشد نوش باشم من باشند حالا باشیم بانوی بانوی کوچک باورها باید ببندیم” بتواند بحث بخاطر بخش بخصوص بخواهند بدون بر برابر برانگیز برای برخی برما, بعد بقیه بلاک بند بنده بندی،فیلمنامه،کارگردانی،) به بهرازی بود بود؟ طرح بودن بی بین بیو بیوگرافی تئاتر تا تاریخ تبدیل تجربه کرد تر ترویج ترکیه تصویر تصویرسازی تعهد تلویزیون تلویزیونی تمام تمامی تنها تهیه تواند توجه توجیهی توسط توضیحاتی تولید تولید،جلوه تولید،صحنه توهین تی تیزر جایگاهی جایی جایی دیگر جدیدی جم جم دو جمله جنجالی جهت حال حالا حباب حتی حجاب حجابی حدس حذف حسن حسین حضور حضور  حضورش حمایت حکایت حیاتی حیایی خارج خامی خانگی خبر خریداران خسرو شکیبایی خطرناک خواست خواهد خوب” خود خودش خودم خودی خورده خیانت داخل داخلی داخلی، داد داد این داده دارد دارم حتی داشته دانست داود رسولیان در درباره دست دفاتر دلیل دهد دهند دو دوبله دوبی دوستان دوم دیده دیپلم دیپلم  دیگر دیگر، ذهن را راز رد رسانه رسد رسید رضا رعایت رفت رفتن رو روابط روبرو روز روزها رویکرد زاده زاهدی (بازیگران،صدا،) زده زناشویی سابقه ساخت ساختم ساخته سازی سازی ساسان نخعی سال سالهای ستاره سخنگو سخنگوی سربی، سرگرم سریال سریالهای سریالی سفسطه سهراب سهراب، سهیلی سوال سوی سیامک اشعریون سینما سیکارودی شام شاهد شب شبنم طلوعی شبکه شخصی شد شد این شد؟؟ مظلومی شدن شدند شده شرایط شرح” شرکت شش شعر شغلم شناخته شناسی   شهر زنان شهریار شود شود اما  شود وی شوید ' شکست شکلات شکلات، شیراز شیوا خنیاگر شیوا، صباغ صباغ زاده صبحانه برای صحنه صدف صفحات صفحه ضد ضربدری طاهریان طرح طرف ظاهر عباس عجیب عربی، عشق عشقِ عشق” عطاء علی عملیاتی عنوان عکس عکسی عیاری عیاری، غیرمتعارف فارسی فارغ‌التحصیل فرازمند فردین خلعتبری فرمائید فرهادی فعالیت فیلم فیلم ) فیلمسازی فیلمسازیست فیلمی قانونی قبل قرار قسمت قصد قواعد لباس،) لباس،عنوان لس لطفا ما ماجرای مادر، ماند مانی ماه ماه ماه فرزند هنگامه ماه نام اصلی ماه سمت (در ماه چکامه ماهواره ماهپس متعارف متولد مجبور مجسمه مجسمه‌سازی مجموعه محدودیت محصولات محصولاتش محصولاتی محصولی محمد فوقانی محمود مخاطبان مختصات مذکور مراجعه مردم مسئولیتش مساله مسعود بهنام مسلم مشغول مصرع مصیری مضامین مطالب مطمئنا مظلومی معروف ملی ممنوع من منتشر منتظر منتقی منطبق منوچهر مهاجرت مهدی مواجه موجب موجود موزیک موظف مپرس مکمل می میداد میداشت میداشت البته میشه میشود میکرد نام نامه نبودن نبودن» نبودن، نتوانستند نتوانسته نخواهد نداریم نذار” نزار” نساختم مهدی نشان نشان بدهد بخشی نشانه نشده نظاره نظر نفر نقش نقطه نقیضی نمایند سریال نوش نوشت نوشته نوع نکته نیا، نیز نیست نیک رفتار ها ها  های های)  هایش هایی هدف هر هستند هفته, هم همراه همزمان همسر همچنان همکاری همیشه همین هنجارهای هندی، هنرستان هنرمندانی هواشناسی هک هیچ و واقعیت واکنش وثوق وزارت وقتی وموزیک وی ویدیویی ویژه،) و” پاک پایان پخش پخشش پررنگ پرواز پریسا پس پور پوستر پوشش پیاده پیج پیدا پیش چطور چمن چند چنین چه چهره چون چکامه چکامه نام خانوادگی کار کارنامه کارند کارگردان کارگردانانی کارگردانی کاری کامل کاملا کرد کرد کرد بیوگرافی کرد چکامه کرده کرم کسرائیان کسرائیان، کشاندن کشف کشور کلید کمابیش کنار کنترل کند کنند کننده کنید کنید، کنید؟؟ وجه که کوچک، کیارستمی کیانوش کیوان مقدم گذشت گذشته گرفته گفته گفتگویش گمان گهواره گوش گونه گویا گوید گیرنده، گیری یا یا نبودن یعنی یک یکباره یکشنبه یکی “بدون “جم” “زاراوان” “سیگنال “منو “کمربندها “یه … 

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “چکامه چمن ماه”

  دیدگاه ها بسته شده اند.