شخصیت شناسی

شخصیت شناسی

مجموعه: اختصاصی, روانشناسی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • شخصیت شناسی
 •  

  شخصیت شناسی

  شخصیت شناسی

   

  روان شناسان شخصیتی اعتقاد دارند که شماره تولد، شما را از آن شخصیت شناسی از روی تاریخ تولد – تست روانشناسی چیزی که می خواهید باشید دور نمی کند، بلکه مانند رنگی است که نوع آن و زیبایی اش برای افراد مختلف متفاوت است. به مثال زیر توجه کنید:

  فرض می کنیم که شما متولد 29 اردیبهشت 1364 هستید.اردیبهشت ماه دوم (2) سال است پس :

  9=1+8=18=5+9+3+1=1395=1364+2+29

  شماره تولد 9 است و اکنون می توانید آنچه راکه مربوط به این شماره است با خود مطابقت دهید.

  تفسیر اعداد:

  1- خالق و مبتکر:

  ‘یک’ ها پایه و اساس زندگی هستند. همیشه عقاید جدید و بدیع دارند و این حالت در آنها طبیعی است. همیشه دوست دارند تمامی کارها و مسائل بر حول محوری که آنها می گویند و تعیین می کنند در گردش باشد و چون مبتکر هستند، گاهی خود خواه می شوند. با این حال ‘یک’ ها بشدت صادق و وفادارند و به خوبی مهارتهای سیاسی را یاد میگیرند . همیشه دوست دارند حرف اول را بزنند و غالبا رهبر و فرمانده هستند، چون عاشق این هستند که ‘بهترین’ باشند . در استخدام خود بودن و برای خود کار کردن بزرگترین کمک به آنهاست ولی باید یاد بگیرند عقاید دیگران ممکن است بهتر باشد و باید با رویی باز آنها را نیز بشنوند.

  2- پیام آور صلح:

  ‘دو’ ها سیاستمدار به دنیا می آیند ! از نیاز دیگران خبر دارند و غالبا پیش از دیگران به آنها فکر می کنند . اصلا تنهایی را دوست ندارند . دوستی و همراهی با دیگران برایشان بسیار مهم است و می تواند آنها را به موفقیت در زندگی رهنمون سازد. اما از طرف دیگر ، چنانچه در دوستی با کسی احساس ناراحتی کنند ترجیح می دهند تنها باشند.از آنجایی که ذاتا خجالتی هستند باید در تقویت اعتماد به نفس خود تلاش کنند و با استفاده از لحظه ها و فرصت ها آنها را از دست ندهند.

  3- قلب تپنده زندگی:

  ‘ سه ‘ ها ایده آلیست هستند، بسیار فعال،اجتماعی،جذاب،رمانتیک وبسیار بردبار و پر تحمل .خیلی کارها را با هم شروع می کنند اما همه آنها را پیگیری نمی کنند. دوست دارند که دیگران شاد باشند و برای این کار تمام تلاش خود رابه کار می گیرند. بسیار محبوب اجتماعی و ایده آلیست هستند اما باید یاد بگیرند که دنیا را از دید واقعگرایایه تری هم ببینند.

  4- محافظه کار:

  ‘چهار’ ها بسیار حساس و سنتی هستند. آنها عاشق کارهای روزمره، روتین و پیرو نظم و انضباط هستند و تنها زمانی وارد عمل می شوند که دقیقا بدانند چه کاری باید انجام دهند. به سختی کار و تلاش می کنند. عاشق طبیعت و محیط خارج از خانه هستند. بسیار مقاوم و با پشتکار هستند. اما باید یاد بگیرند که انعطاف پذیری بیشتری داشته و با خود مهربانتر باشند.

  5- ناهماهنگ با جماعت:

  ‘پنج’ ها جهانگرد هستند و کنجکاوی ذاتی، خطر پذیری و اشتیاق سیری ناپذیر آنها به جهان هستی و دیدن محیط اطراف خود،غالبا برایشان درد سر ساز می شود. آنها عاشق تنوع هستند ودوست ندارند مانند درخت در یک جا ثابت بمانند. تمام دنیا مدرسه آنهاست و در هر موقعیتی به دنبال یادگیری هستند. سوالات آنها هرگز تمام نمی شود. آنها به خوبی یاد گرفته اند که قبل از اقدام به عمل، تمامی جوانب کار را سنجیده و مطمئن شوند که پیش از نتیجه گیری ،تمامی حقایق را مد نظر قرار داده اند.

  6- رمانتیک و احساساتی:

  ‘ شش’ ها ایده آلیست هستند و زمانی خوشحال می شوند که احساس مفید بودن کنند. یک رابطه خانوادگی بسیار محکم برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اعمالشان بر تصمیم گیری هایشان موثر است و آنها حس غریب برای مراقبت از دیگران و کمک به آنها دارند. بسیار وفادار و صادق بوده و معلمان بزرگی می شوند. عاشق هنرو موسیقی هستند. دوستانی صادق و در دوستی ثابت قدم هستند.’شش’ ها باید بین چیزهایی که می توانند آنها را تغییر دهند و چیزهایی که نمی توانند، تفاوت قائل شوند.

  7- عاقل و خردمند:

  ‘هفت’ ها جستجو گر هستند. آنها همیشه به دنبال اطلاعات پنهان و مخفی بوده و به سختی اطلاعات به دست آمده را با ارزش حقیقی آن می پذیرند.احساسات هیچ ارتباطی با تصمیم گیری های آنها ندارد. با اینکه در مورد همه چیز در زندگی سوال می کنند اما دوست ندارند مورد پرسش واقع شوند و هیچگاه کاری را ابتدا به ساکن با سرعت شروع نمی کنند و شعارآنها این است که به آرامی می توان مسابقه را برد. آنها فیلسوفهای آینده هستند؛ طالبان علم که به هر چه می خواهند می رسند و سوال بی جوابی ندارند . مرموز هستند و در دنیای خودشان زندگی می کنند و باید یاد بگیرند در این دنیا چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی نه!

  8- آدم کله گنده:

  ‘هشت ‘ ها حلال مشکلات هستند. اساسی و حرفه ای سراغ مشکل رفته و آن را حل می کنند. قضاوتی درست دارند و بسیار مصمم هستندو طرحهاو نقشه های بزرگی دارند و دوست دارند زندگی خوبی داشته باشند. مسوولیت افراد را بر عهده می گیرند و مردم را با هدف خاص خود می بینند. با شرایط ویژه ای این امکان رابه وجود می آورند که دیگران همیشه آنها را رئیس ببینند.

  9- اجرا کننده و بازیگر:

  ‘نه ‘ ها ذاتا هنرمند هستند . بسیار دلسوز دیگران و بخشنده بوده و آخرین پول جیب خود را نیز برای کمک به دیگران خرج میکنند . با جذابیت ذاتی شان اصلا در دوست یابی مشکلی ندارند و هیچ کس برای آنها فرد غریبه ای به حساب نمی آید.در حالات مختلف شخصیت های متفاوتی از خود بروز می دهند و برای افرادی که اطرافشان هستند شناخت این افراد کمی دشوار به نظر می رسد . آنها شبیه بازیگرانی هستند که در موقعیت های مختلف رفتارهای متفاوتی نشان می دهند. افرادی خوش شانس هستند اما خیلی وقتها از آینده خود بیمناک و نسبت به آن هراسان هستند. آنها برای موفقیت باید به یک دوستی و عشق دو جانبه که می تواند مکملشان در زندگی باشد دست یابند.

   

  شخصیت شناسی افراد

   

  شخصیت شناسی افراد

   

  زمانی که دو نفر برای اولین بار همدیگر را ملاقات می کنند، به دنبال نشانه هایی برای شناخت شخصیت هم می گردند. از حالت دست گرفته تا شیوه جواب دادن به تلفن همراه، همگی راههایی هستند که به کمک آنها می توانید شخصیت طرف مقابل را تا حدودی تشخیص دهید.

  ما در اینجا برخی از رایج ترین رفتارها را که معیاری برای قضاوت شما می توانند باشد، برایتان آورده ایم.

  حالت دست

  شما می توانید از طریق حالت دست طرف مقابل، شخصیت او را تشخیص دهید. افرادی که حرکات دست زیادی دارند، معمولا افرادی قدرتمند با اعتماد به نفس بالا هستند که دوست دارند خودشان را در مقابل دیگران بیان کنند در حالی که آنهایی که زیاد هنگام صحبت کردن دست خود را تکان نمی دهند، افرادی کم رو و بدون اعتماد به نفس هستند که به دنبال ساده ترین راه برای انجام کارهایشان می گردند.

  وقت شناسی

  آیا دیر سر قرارتان رسده اید؟ این رفتار شما بر شخصی که منتظر شما مانده است، تاثیر منفی خواهد گذاشت. افرادی که وقت شناس هستند، افراد با انگیزه ای هستند که ساختار ذهنی منظمی دارند و برای لحظه به لحظه زندگی خود ارزش قائلند در صورتی که افراد وقت نشناس، افراد بی ملاحظه ای هستند که همیشه در حال دویدن به این طرف و آن طرف اند و تمام کارهای خود را در دقیقه 90 انجام می دهند.

  طرز برخورد با کارکنان رستوران

  سعی کنید هیچگاه با فردی که با کارمندان رستوران بد برخورد می کند، قرار ملاقات نگذارید. شما از طرز برخورد افراد با گارسن های رستوران، کارمندان هتل و نگبانان می توانید تشخیص دهید که آیا طرف مقابل تان فرد مودبی است یا خیر. افرادی که شغل دیگران را معیار احترام گذاشتن به آنها قرار می دهند، افراد قابل اعتمادی نیستند.

  طرز نگاه هنگام نوشیدن

  تحقیقیات نشان داده افرادی که هنگام نوشیدن قهوه یا چای، به داخل فنجان نگاه می کنند، افرادی درونگرا، ایده آلیسم، آگاه و متمرکز هستند. اما فردی که به لبه های فنجان نگاه می کند، فردی است که بسیار تحت تاثیر دیگران قرار می گیرد و نسبت به اتفاقات اطراف خود آگاه است. بی خیالی، برونگرایی و قابل اعتماد نیز از دیگر خصوصیات این دسته است. آنهایی که هنگام نوشیدن نیز چشمان خود را می بندند، افرادی هستند که در زندگی درد و رنج کشیده اند اما سعی می کنند خودشان را با خوشی ها سرگرم کنند.

  جویدن ناخن ها

  بله، این یک نشانه است. تحقیقات نشان داده افرادی که ناخن های خود را می جوند یا با موهای خود بازی می کنند یا حتی پوست تن خود را می خارانند، تمایل به کمال گرایی دارند و نمی توانند آرامش خود را به طور کامل حفظ کنند.

  دست خط

  فرقی نمی کند که شما یک نامه عاشقانه بنویسید یا یک لیست خرید روزانه، دست خط شما می تواند شخصیت شما را لو دهد.

  افرادی که هنگام نوشتن فشار زیادی به خودکار می آورند افرادی لجوج هستند که از اعتماد به نفس بالایی نیز برخوردارند. اگر کلمه های نوشته شده درشت و بزرگ باشند، شما فردی مردم محور هستید در حالی که دست خط ریز و کوچک نشان از درون گرایی شما دارد.

  اگر دست خط شما به سمت راست شیب داشته باشد، شما فردی احساساتی و مهربان هستید اما اگر شیب آن به سمت چپ باشد، درونگرایی از خصوصیان اخلاقی شما است. دست خط های صاف نیز نشانه عملگرایی می باشد.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت طلا

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  چک کردن گوشی

  چک کردن گوشی و این که چه زمان و مکانی گوشی خود را از جیب یا کیف تان در می آورید، می تواند شخصیت شما را آشکار کند. اگر فردی هستید که مدام شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک یا ایمیل خود را چک می کنید، نشان می دهد که شما در مورد مسائل عاطفی ثبات ندارید و مدام حال و هوایتان تغییر می کند.

  تماس چشمی

  برقرار نکردن تماس چشمی نشان دهنده عدم اعتماد به نفس است و این که فرد بر رفتارهای خود کنترل نداشته و همیشه برای انجام کارهایش نیاز به یک تلنگر از سوی اطرافیان دارد. اینگونه افراد اراده ای ضعیف دارند.

  اما از طرف دیگر افرادی که اعتماد به نفس زیادی دارند، از برقرار کردن تماس چشمی واهمه ای ندارند و هنگام صحبت با دیگران به مدت طولانی تری به چشم های طرف مقابل خیره می شوند. اینگونه افراد در برقراری روابط اجتماعی با دیگران موفق تر هستند.

   

  تست های شخصیت شناسی

   

  تست های شخصیت شناسی

   

  به این تست شک نکنید.. این آخرین و استانداردترین تست شخصیت شناسی است که این روزها در اروپا بین روانشناسان در جریان است. پاسخهایش هم اصلاً کار دشواری نیست. کافی است کمی به خودتان رجوع کنید. یک کاغذ و قلم هم کنار دستتان باشد که بتوانید امتیازهایی که گرفته اید را جمع بزنید. حاضرید؟

  1) چه موقع از روز بهترین و آرام ترین احساس را دارید؟

  الف _ صبح،

  ب- عصر و غروب،

  ج _ شب

  ۲) معمولاً چگونه راه می روید؟

  الف _ نسبتاً سریع، با قدم های بلند،

  ب- نسبتاً سریع، با قدمهای کوتاه ولی تند و پشت سر هم،

  ج _ آهسته تر، با سری صاف روبرو،

  د _ آهسته و سربه زیر، ه- – خیلی آهسته

  ۳) وقتی با دیگران صحبت می کنید؛

  الف _ می ایستید و دست به سینه حرف می زنید،

  ب- دستها را در هم قلاب می کنید،

  ج _ یک یا هر دو دست را در پهلو می گذارید،

  د _ دست به شخصی که با او صحبت می کنید، می زنید،

  و ه-_ با گوش خود بازی می کنید، به چانه تان دست می زنید یا موهایتان را صاف میکنید

  ۴) وقتی آرام هستید، چگونه می نشینید؟

  الف _ زانوها خم و پاها تقریباً کنار هم،

  ب- چهارزانو،

  ج _ پای صاف و دراز به بیرون،

  د _ یک پا زیر دیگری خم

  ۵) وقتی چیزی واقعاً برای شما جالب است، چگونه واکنش نشان می دهید؟

  الف _ خنده ای بلند که نشان دهد چقدر موضوع جالب بوده،

  ب _ خنده، اما نه بلند،

  ج _ با پوزخند کوچک،

  د _ لبخند بزرگ،

  ه_ لبخند کوچک

  ۶) وقتی وارد یک میهمانی یا جمع می شوید؛

  الف _ با صدای بلند سلام و حرکتی که همه متوجه شما شوند، وارد می شوید

  ب _ با صدای آرامتر سلام می کنید و سریع به دنبال شخصی که می شناسید، می گردید

  ج _ در حد امکان آرام وارد می شوید، سعی می کنید به نظر سایرین نیایید

  ۷) سخت مشغول کاری هستید، بر آن تمرکز دارید، اما ناگهان دلیلی یا شخصی آن را قطع می کند؛

  الف _ از وقفه ایجاد شده راضی هستید و از آن استقبال می کنید

  ب _ بسختی ناراحت می شوید

  ج _ حالتی بینابین این ۲ حالت ایجاد می شود

  ۸) کدامیک از مجموعه رنگ های زیر را بیشتر دوست دارید؟

  الف- قرمز یا نارنجی

  ب- سیاه

  ج- زرد یا آبی کمرنگ

  د- سبز

  ه- آبی تیره یا ارغوانی

  و- سفید

  ز- قهوه ای، خاکستری، بنفش

  ۹) وقتی در رختخواب هستید (در شب) در آخرین لحظات پیش از خواب، در چه حالتی دراز می کشید؟

  الف- به پشت

  ب- روی شکم (دمر)

  ج- به پهلو و کمی خم و دایره ای

  د- سر بر روی یک دست

  ه- سر زیر پتو یا ملافه…

  ۱۰) آیا شما غالباً خواب می بینید که:

  الف- از جایی می افتید.

  ب- مشغول جنگ و دعوا هستید.

  ج- به دنبال کسی یا چیزی هستید..

  د- پرواز می کنید یا در آب غوطه ورید.

  ه- اصلاً خواب نمی بینید.

  و- معمولاً خواب های خوش می بینید

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت خودرو

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  امتیازات

  سؤال اول: الف(۲ امتیاز)، ب (۴ امتیاز)، ج (۶ امتیاز)

  سؤال دوم: الف (۶امتیاز)، ب (۴ امتیاز)، ج (۷ امتیاز)، د (۲ امتیاز)، ه (۱ امتیاز)

  سؤال سوم: الف (۴ امتیاز)، ب (۲ امتیاز)، ج (۵ امتیاز)، د (۷ امتیاز)، ه (۶ امتیاز)

  سؤال چهارم: الف (۴ امتیاز)، ب (۶ امتیاز)، ج (۲ امتیاز)، د (۱ امتیاز)

  سؤال پنجم: الف (۶ امتیاز)، ب (۴ امتیاز)، ج (۳ امتیاز)، د (۵ امتیاز)، ه (۲ ا متیاز)

  سؤال ششم: الف (۶ امتیاز)، ب (۴ امتیاز)، ج (۲ امتیاز)

  سؤال هفتم: الف (۶ امتیاز)، ب (۲ امتیاز)، ج (۴ امتیاز)

  سؤال هشتم: الف (۶ امتیاز)، ب (۷ امتیاز)، ج (۵امتیاز)، د (۴ امتیاز)، ه (۳ امتیاز) و (۲ امتیاز)، ز (۱ امتیاز)

  سؤال نهم: الف (۷ امتیاز)، ب (۶ امتیاز)، ج (۴ امتیاز)، د (۲ امتیاز)، ه (۱ امتیاز)

  سؤال دهم: الف (۴ امتیاز)، ب (۲ امتیاز)، ج (۳ امتیاز)، د (۵ امتیاز)، ه (۶ امتیاز)، و (۱ امتیاز)

  خب، امتیازهایتان را جمع زدید… عدد به دست آمده را با جدول مقابل مقایسه کنید و شخصیت خودتان را بشناسید.

  نتیجه گیری

  * اگر امتیاز شما بالای ۶۰ است: دیگران در ارتباط و رفتار با شما شدیداً مراقب و هوشیار هستند آنها شما را مغرور، خودمحور و بی نهایت سلطه جو می دانند، گرچه شما را تحسین می کنند و به ظاهر می گویند«کاش من جای تو بودم!!» اما معمولاً به شما اعتماد ندارند و نسبت به ایجاد رابطه ای عمیق و دوستانه بی میل و فراری هستند.

  * اگر از ۵۱ تا ۶۰ امتیاز دارید: بدانید دوستان شما را تحریک پذیر می دانند، بدون فکر عمل می کنیدو سریع از موضوعات ناخوشایند برآشفته می شوید ، علاقه مند به رهبری جمع و تصمیم گیریهای سریع دارید (هرچند اغلب درست از کار درنمی آیند!) دیگران شما را جسور و اهل مخاطره می دانند. کسی که همه چیز را تجربه و امتحان می کند، از ماجراجویی لذت می برد و در مجموع به دلیل ایجاد شرایط و بستر هیجانات توسط شما، از همراهی تان لذت می برند.

  * اگر از ۴۱ تا ۵۰ امتیاز به دست آوردید: به خود امیدوار باشید ، دیگران شما را بانشاط، سرزنده، سرگرم کننده و جالب و جذاب می بینند.

  شما دائماً مرکز توجه جمع هستید و از تعادل رفتاری خوبی بهره مند هستید. فردی مهربان، ملاحظه کار و فهمیده به نظر می رسید. قادر هستید به موقع باعث شادی و خوشی دوستانتان شوید و اسباب هلهله و خنده آنها را فراهم کنید و در همان شرایط و در صورت لزومبهترین کمک بر اعضای گروه هستید.

  * اگر ۳۱ تا ۴۰ امتیاز نصیب شما شد: بدانید در نظر سایرین معقول، هوشیار، دقیق ، ملاحظه کار و اهل عمل هستید.. همه می دانند شما باهوش و با استعداد هستید اما مهمتر از همه فروتن و متواضع هستید. به سرعت و سادگی با دیگران باب دوستی را باز نمی کنید. اما اگر با کسی دوست شوید صادق، باوفا و وظیفه شناس هستید. اما انتظار بازگشت این صداقت و صمیمیت از طرف دوستانتان را دارید گرچه سخت دوست می شوید اما سخت تر دوستی ها را رها می کنید.

  * از ۲۱ تا ۳۰ امتیاز : در نظر سایرین فردی زحمت کش هستید اما متأسفانه گاهی اوقات ایرادگیر هستید. شما بسیار بسیار محتاط و بی نهایت ملاحظه کار به نظر می رسید. زحمتکشی که در کمال آرامش و با صرف زمان زیاد در جمع بار دیگران را بردوش می کشد و بدون فکر و براساس تحریک لحظه ای و آنی هرگز نظر نمی دهد. دیگران می دانند شما همیشه تمام جوانب کارها را می سنجید و سپس تصمیم می گیرید.

  * و اگر کمتر از ۲۱ امتیاز داشتید: دیگران شما را خجالتی، عصبی و آدمی شکاک و دودل می دانند شخصی که همیشه سایرین به عوض او فکر می کنند، برایش تصمیم می گیرند و از او مراقبت می کنند. کسی که اصلاً تمایل به درگیرشدن در کارهای گروهی و ارتباط با افراد دیگر را ندارد!

   

  کلمات کلیدی : ++++++ شماره از امتیازات سؤال چک ' 'بهترین' 'یک' ( () (امتیاز)، (در (دمر) ج (هرچند ، ،تمامی آب آبی آخرین آدم آدمی آرام آرامتر آرامش آرامی آشکار آلیست آلیسم، آمده آن آنجایی آنها آنهاست آنهایی آنچه آنی آهسته آهسته ) آور آورده آوردید آورند آورید، آگاه آیا آیددر آیند آیند) آینده ا ابتدا اتفاقات اجتماعی اجرا احترام احساس احساساتی احساساتی ' اخلاقی اراده ارتباط ارتباطی اردیبهشت ارزش ارغوانی و اروپا از اساس اساسی اسباب است است، استانداردترین استخدام استعداد استفاده استقبال اش اشتیاق اصلا اصلاً اطراف اطرافشان اطرافیان اطلاعات اعتقاد اعتماد اعتمادی اعداد اعضای اعمالشان اغلب افتید ب افراد افراد زمانی افرادی اقدام الف الف( اما امتحان امتیاز امتیاز) امتیاز) خب، امتیاز) سؤال امتیاز)، امتیازهایتان امتیازهایی امکان امیدوار انتظار انجام اند اند انضباط انعطاف انگیزه اهل اهمیت او اوقات اول اولین اکنون اگر ای ای د ای، ایجاد اید اید؟ ایده ایرادگیر ایستید ایم حالت ایمیل این اینجا اینکه اینگونه ب با باب بار باز بازدید بازگشت بازی بازیگر 'نه بازیگرانی باشد باشد باشد، باشند باشند باشند، باشنداز باشید باعث بالا بالای بالایی بانشاط، باهوش باوفا باید ببینند بتوانید بخشنده بد بدانند بدانید بدون بدیع بر برآشفته براساس برای برایتان برایش برایشان برخورد برخوردار برخوردارند برخی برد بردبار بردوش برقرار برقراری برند بروز برونگرایی بزرگ بزرگ، ه بزرگترین بزرگی بزنند بزنید بستر بسختی بسیار بشدت بشناسید نتیجه بشنوند بلند بلند، ب بلند، ج بلکه بمانند بندند، بنفش ) بنویسید به بهتر بهترین بهره بودم» بودن بوده بوده، ب بگیرند بی بیان بیرون، د بیشتر بیشتری بیمناک بین بینابین بینند بینند شما بینید بینید بینید و تا تاثیر تاریخ تان تجربه تحت تحریک تحسین تحقیقات تحمل تر تر، ترجیح تری ترین تست تشخیص تصمیم تعادل تعیین تغییر تفاوت تقریباً تقویت تلاش تلفن تلنگر تماس تمام تمامی تمایل تمرکز تن تند تنها تنهایی تنوع تو توان تواند توانند توانند، توانید توجه توسط تولد تولد، تپنده تکان تیره ثابت ثبات ج جا جالب جانبه جای جایی جدول جدید جذاب جذابیت جریان جستجو جسور جماعت 'پنج' جمع جنگ جهان جهانگرد جو جواب جوابی جوانب جوند جیب حاضرید؟ ) حال حالات حالت حالتی حالی حتی حد حدودی حرف حرفه حرکات حرکتی حس حساب حساس حفظ حقایق حقیقی حل حلال حول خارانند، خارج خاص خالق خانه خانوادگی خاکستری، خبر خجالتی خجالتی، خرج خردمند 'هفت' خرید خصوصیات خصوصیان خط خط فرقی خطر خم خم ) خنده خنده، خواب خواب، خواه خواهد خواهند خواهید خوبی خود خود،غالبا خودتان خودرو خودشان خودمحور خودکار خوش خوشحال خوشی خیالی، خیر خیره خیلی د دائماً داخل دادن داده دارد دارد اگر دارند دارند اما دارند، دارید دارید، دارید؟ الف داشته داشتید دانند دانند، دایره در دراز درخت درد درست درشت درنمی درون درونگرا، درونگرایی درگیرشدن دست دست شما دست ه دستتان دسته دستها دشوار دشواری دعوا دقیق دقیقا دقیقه دلسوز دلیل دلیلی دنبال دنیا دنیای دهد دهد افرادی دهم دهند دهند طرز دهند، دهنده دهید دهید تفسیر دهید ما دهید؟ الف دو دودل دور دوست دوستان دوستانتان دوستانه دوستانی دوستی دوم دویدن دید دیدن دیر دیگر دیگران دیگری ذاتا ذاتی ذاتی، ذهنی رئیس را رابطه رابه راست راضی راه راههایی راکه رایج رجوع رختخواب رستوران رستوران سعی رستوران، رسد رسده رسند رسید رفتار رفتارها رفتارهای رفتاری رفته رمانتیک رنج رنگ رنگی رها رهبر رهبری رهنمون رو روابط روانشناسان روانشناسی روبرو، د روتین روز روزانه، روزمره، روزها روی روید؟ الف رویی ریز ز زانوها زحمت زحمتکشی زدید زرد زمان زمانی زندگی زندگی ' زنید زنید، ب زنید، و زیاد زیادی زیبایی زیر زیر، ساختار ساده سادگی ساز سازد سال ساکن سایرین سبز ه سخت سختی سر سراغ سربه سرزنده، سرعت سرگرم سری سریع سریع، سعی سفید ز سلام سلطه سمت سنتی سنجید سنجیده سه سوال سوالات سوم سوی سپس سیاستمدار سیاسی سیاه ج سیری سینه شاد شادی شان شانس شب ) شب) شبکه شبیه شخصی شخصیت شخصیتی شد شده شدیداً شرایط شروع شش' ششم شعارآنها شغل شما شما، شماره شناخت شناس شناسان شناسی شناسی به شناسی روان شناسی آیا شناسید، شود شود ) شوند شوند شوند، شوید شوید ب شوید ج شوید، شوید؛ الف شک شکاک شکم شیب شیوه صادق صادق، صاف صبح، ب صحبت صداقت صدای صرف صفحات صلح 'دو' صمیمیت صورت صورتی ضعیف طالبان طبیعت طبیعی طرحهاو طرز طرف طریق طلا طور طولانی ظاهر عاشق عاشقانه عاطفی عاقل عدد عدم عشق عصبی عصر عقاید علاقه علم عمل عمل، عملگرایی عمیق عهده عوض غالبا غالباً غروب، ج غریب غریبه غوطه فراری فراهم فرد فردی فرصت فرمائید فرمانده فروتن فشار فعال،اجتماعی،جذاب،رمانتیک فنجان فهمیده فکر فیسبوک فیلسوفهای قائل قائلند قابل قادر قبل قبول قدرتمند قدم قدمهای قرار قرارتان قرمز قضاوت قضاوتی قطع قلاب قلب قلم قهوه قیمت لبخند لبه لجوج لحظات لحظه لذت لزومبهترین لو لیست ماجراجویی مانده مانند ماه مبتکر مبتکر 'یک' متأسفانه متفاوت متفاوتی متمرکز متواضع متوجه متولد متیاز) سؤال مثال مجموع مجموعه محافظه محبوب محتاط محور محوری محکم محیط مخاطره مختلف مخفی مد مدام مدت مدرسه مراقب مراقبت مربوط مردم مرموز مرکز مسائل مسابقه مسوولیت مشغول مشکل مشکلات مشکلی مصمم مطابقت مطمئن معقول، معلمان معمولا معمولاً معیار معیاری مغرور، مفید مقابل مقابل، مقاوم مقایسه ملاحظه ملافه ) ملاقات ممکن من منتظر مند منظمی منفی مهارتهای مهربان مهربان، مهربانتر مهم مهمتر موثر مودبی مورد موسیقی موضوع موضوعات موفق موفقیت موقع موقعیت موقعیتی موهای موهایتان مکانی مکملشان می میل میهمانی میکنند میکنید ) میگیرند ناخن ناخوشایند ناراحت ناراحتی نارنجی ب نامه ناهماهنگ ناپذیر ناگهان نتیجه ندارد ندارند ندارید نداشته ندهند نسبت نسبتاً نشان نشانه نشناس، نشینید؟ الف نصیب نظر نظم نفر نفس نقشه نمی نه نه نهایت نهم نوشتن نوشته نوشیدن نوشیدن تحقیقیات نوع نکردن نکنید نگاه نگبانان نگذارید نیاز نیایید ) نیز نیست نیستند طرز ه ها ها بله، های هایشان هایی هتل هدف هر هراسان هرگز هستند هستند هستند هستند'شش' هستند، هستند؛ هستندو هستی هستید هستید هستید ج هستید د هستید، هستیداردیبهشت هشتم هفتم هلهله هم هم، ب هم، ج همان همدیگر همراه، همراهی همه همگی همیشه هنرمند هنرو هنگام هوایتان هوشیار هوشیار، هیجانات هیچ هیچگاه و وارد واقع واقعاً واقعگرایایه واهمه واکنش وبسیار وجود ودوست ورید ه وظیفه وفادار وفادارند وقت وقتها وقتی وقفه ولی ویژه پا پاسخهایش پاها پای پایه پتو پذیر پذیرنداحساسات پذیری پر پرسش پرواز پس پشت پشت ب پشتکار پنجم پنهان پهلو پوزخند پوست پول پیام پیرو پیش پیگیری چانه چای، چشم چشمان چشمی چشمی برقرار چقدر چنانچه چه چهارزانو، ج چهارم چون چپ چک چگونه چیز چیزهایی چیزی کار کار 'چهار' کارمندان کارها کارهای کارهایش کارهایشان کارکنان کاری کاغذ کافی کامل کدامیک کردن کس کسی کش کشد کشید؟ الف کشیده کلمه کله کم کمال کمتر کمرنگ د کمک کمی کنار کنترل کنجکاوی کند کند تماس کند، کند؛ الف کنند کنند جویدن کنند دست کنند، کننده کنید کنید کنید ب کنید فرض کنید، کنید، ج کنید؛ الف کنیدو کنیم که که الف کوتاه کوچک کوچک ) کوچک، د کیف گارسن گاهی گذارید، د گذاشت گذاشتن گر گرایی گردش گردند گردند وقت گردید ج گرفته گروه گروهی گرچه گنده 'هشت گوش گوشی گوشی چک گویند گویند«کاش گیرد گیرند گیری گیری گیرید گیریهای یا یابند یابی یاد یادگیری یک

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “شخصیت شناسی”

  دیدگاه ها بسته شده اند.