چگونه دیر ارضا شویم

چگونه دیر ارضا شویم

مجموعه: اختصاصی, پزشکی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • چگونه دیر ارضا شویم
 •  

  چگونه دیر ارضا شویم

  چگونه دیر ارضا شویم

  چگونه دیر ارضا شویم – راه های درمان انزال زودرس

  فرد باید توانایی کنترل انزال را پیدا کند تا بواسطه ی آن دیر ارضا شود یا به عبارتی از انزال زودرس جلوگیری به عمل آورده و نهایتاً مدت زمان بیشتری به رابطه ی خود ادامه دهد! انزال زودرس شایع‌ ترین مشکل جنسی مردان است که تاثیرات عمیقی بر زندگی زناشویی افراد دارد. اغلب کسانی که دچار بیماری زودانزالی هستند به دلایل مختلف اخلاقی و فرهنگی از مراجعه به پزشک امتناع می‌کنند.

  آموزش ارضا شدن و چگونه دیر ارضا شویم

  یکی از بهترین روش دیر ارضا شدن روش start & stop

  یکی از روشهای موثر برای رهایی از انزال زود رس یا دیر ارضا شدن روش start & stop نام دارد. در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعد از آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و درست پیش از آن که ارگاسم شوید، دست از فعالیت برداشته و برای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام نمی دهید. هر چند در ابتدا ممکن است مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد.

  استفاده از متد ماستر و جانسون از دیگر راههای دیر ارضا شدن مرد است

  این شیوه شامل یادگیری تشخیص و کنترل احساسی است که منجر به ارگاسم می شود. این روش از دیر ارضا شدن نیاز به اراده و تمرین دارد ولی بسیار موثر است. ماستر و جانسون، شامل تحریک سکسی توسط خود فرد یا زوج جنسی می باشد. انجام تحریک تا رسیدن به نزدیکی قله (ارگاسم) و متوقف کردن آن است.

  این کار در چند نوبت و اوقات مختلف انجام می شود و به تدریج زمان هر تحریک افزایش می یابد تا فرد احساس می کند زمان طولانی تری را صرف هر بار تحریک می نماید پس از چند نوبت و چند روز تمرین انجام نزدیکی شروع می شود. مرد به پشت می خوابد و به آرامی کار نزدیکی انجام می شود. به محض اینکه تحریک به قله نزدیک می شود با علامت دادن به زن (پارتنر) مدتی حالت ریلکس به خود گرفته و مجددا نزدیکی شروع می شود.

  squeeze technique تکنیک فشردن ، راهی برای دیر ارضا شدن

  روش فشردن در دهه ی ۶۰ میلادی توسط مسترز و جانسون ارائه شد. در این متد فرد و یا شریک جنسی وی را از لحاظ جنسی به آرامی تحریک می کند، سپس هنگامی که فرد به نزدیک لحظهء انزال رسید، با انگشتهای نشانه و شصت حلقه ای به دور آلت درست میکند و محکم آنرا می فشارد تا وقتی که فشار جنسی فروکش کند. سپس مجددا مراحل بالا را برای سه بار تکرار می کنند و دفعهء سوم اجازهء انزال را می دهند. با تکرار این کار ۱ تا ۲ مرتبه در هفته کنترل جنسی آنها بالا میرود و زمان نزدیکی را می توانند افزایش دهند.

  البته آنچه مسلم است، این است که زنان معمولا دیرتر از مردان ارضا می‌شوند و عدم آگاهی زوجین از چگونگی ایجاد تطابق، زمان طولانی ارضا شدن زوجه و زمان کوتاه‌تر زوج، باعث نمود بیشتر و عذاب آورتر این مشکل می‌شود. در حالی که می‌توان با یک آموزش درست در این زمینه از احساس نارضایتی زوجین جلوگیری کرد.

  مشکلات روانی که به اشکال مختلف می‌توانند باعث ایجاد انزال زودرس شوند زیادند. مثلا اضطراب، هیجان و استرس‌های روانی که فرد در زندگی روزمره خود دچار آنها می شود در بروز بیماری انزال زودرس نقش مهمی ایفا می‌کنند.

  معمولا این هیجانات و استرس‌ها باعث می‌شوند تا فرد در حین نزدیکی توانایی خود را در راحتی و تمرکز روی رابطه جنسی از دست داده و انزال زودرس رخ دهد. یکی دیگر از مسایلی که از طریق ایجاد مشکل روانی باعث بروز انزال زودرس می‌شود، ترس از بروز اختلا‌ل نعوظ است. در واقع ترسی که فرد نسبت به از دست دادن نعوظ دارد باعث می‌شود تا به صورت ناخود آگاه انزال زودتر از موعد رخ دهد. البته در موارد نادری هم مصرف برخی داروها مثل بعضی از دارو های اعصاب باعث بروز انزال زودرس می‌ شود.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت دلار

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  دیر ارضا شدن

  با تمرین و تکرار سعی کنید آستانه انزال را در خودتان معین کنید و سپس تلاش کنید تا بر روی کنترل آن اجحاف کامل پیدا کنید تا بواسطه ی آن قادر شوید مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهید. سعی کنید زمانیکه به آستانه انزال نزدیک می شوید کاری کنید تا برانگیختگی کمتر شود. همیشه خودتان را پایین تر از حدی نگه دارید که انزال اجباری صورت پذیرد. هرگاه که احساس کردید در حال نزدیک شدن به مرحله ی انزال هستید، حرکت دادن بدن را متوقف کنید، چند ثانیه به خود فرصت بدهید تا آرام شوید و زمانیکه تحریک اندکی کمتر شد، مجدداً به کار خود ادامه دهید.

  دیر ارضا شدن ، ارگاسم طولانی

  ارگاسم طولانی

  چرا زمان ارگاسم بعضی ها کوتاهتر است؟

  آیا شما حس می کنید که ارگاسم قویتری می خواهید؟ آیا حس می کنید که ارگاسم شما دیر صورت می گیرد و تقریبا قبل از حس کردن آن از بین می رود؟

  بگذارید در نظر بگیریم که شما براحتی ارگاسم می شوید ولی کافی نیست. یا در نظر بگیریم که شما برای رسیدن به مرحله ارگاسم تلاش زیادی باید انجام دهید و در نهایت هم ارگاسم شما خیلی کوتاه است.در هر دو حالت سیکل ارگاسمی جواب سوال شماست.

  سیکل ارگاسمی دوره ای است که تحریک در شما اثر می کند و شما مدام شروع به جذب کردن تحریکات می کنید تا به ارگاسم برسید.

  در دقایق اولیه اولین کاری که باید انجام بدهید این است که تمرکز کنید که چه می کنید و چه می خواهید و تمرکز خود را از روی مرد خود بردارید. نگران نباشید وی خیالش هم نخواهد بود!

  عموما مردها در طول رابطه مدام در حال کلنجار رفتن با دو مساله هستند و فکرشان مشغول آن است . یکی خود را نگه دارند و دیگری اینکه بتوانند شما را ارگاسم نمایند!

  پس قدم اول تمرکز به خودتان است. این کار را در اولین مرحله انجام دهید و در طول این مرحله خود را از نظر ذهنی تحریک کنید.

  سعی کنید این مساله قبل از شروع معاشقه صورت گیرد. برای اینکار بخود کمی زمان بدهید . زودتر از همسرتان از پای تلویزیون بلند شوید و برای خواب آماده شوید دوش آب گرم بگیرید.

  بر روی تخت دراز بکشید .کمی خود را ماساژ دهید . و سعی کنید کمی روی تصاویر و لذتهای جنسی که برده اید و یا شما را تحریک میکند تمرکز ذهنی کنید و از خیال خود لذت ببرید.

  یادتان باشد معاشقه بدون مقدمه و معاشقه با مقدمه طولانی هر دو نابود کننده معاشقه هستند! سعی کنید اتاق خوابتان را گرم نگه دارید و از چراغ خواب هایی به رنگ آبی و قرمز در آن استفاده کنید .

  خیال خیال خیال

  چشمانتان را ببندید و از خیال لذت ببرید. سعی کنید از ممنوع ترین خواسته های ذهنی خود استفاده کنید و خود را تحریک کنید.این لحظات مربوط به شماست بخاطر بسپارید برای ارگاسم شدن اول باید با بدن خود ارتباط برقرار کنید و بعد با بدن دیگری.

  سپس سعی کنید خود را با بدن خود هماهنگ کنید. همچنین تمرکز خود را بروی 2 نقطه ختم سازید . یکی منطقه ای واقع در پایین ناف،و دیگری ستون فقرات. برای خود تصور کنید که از این دو قسمت انرژی شما ساطع می گردد. این ذهنیت و تمرکز باعث بیشتر شدن جریان خون و بالا تر رقتن دمای بدن می گردد که هر دو شما را برای ارگاسم بهتر آماده می سازد.

  نفسهای خود را تنظیم کنید

  در این مرحله سعی کنید که نفسهای خود را تنظیم کنید . چراکه با اینکار شما میزان بالاتری از اکسیژن را وارد خون خود می کنید و تقریبا همه چیز را برای ارگاسم آماده می کنید.

  در این زمان احتمالا همسر شما نیز در کنار شما قرار گرفته است و مرحله معاشقه وی نیز آغاز شده.خود را آزاد کنید و از معاشقه لذت ببرید تا زمانیکه مرحله دخول شروع گردد. تا قبل از آن دیگر شما کار خاصی ندارید اما در زمان دخول شما باید بیشترین استفاده را ببرید .

  سعی کنید در ابتدا سر آلت کلیتوریس و نقطه جی شما را لمس کند . بلافاصله شروع به دخول نکنید و از ماساژ آلت با واژن حتما استفاده نمایید. حتی خود شما می توانید آلت را در دست گرفته و به شیوه ای که دوست دارید واژن را مالش دهید.

  بعد از شروع سعی نمایید که خود یا شوهرتان شروع به ماساژ کلیتوریس با دست نمایید . سعی کنید از وضعیتی استفاده نمایید که سر آلت تناسلی با نقطه جی در داخل واژن در ارتباط باشد . این باعث رسیدن شما به ارگاسم خواهد شد.

  حال اگر ارگاسم شدید می خواهید چه باید بکنید ؟

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت سکه

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  نفس عمیق بکشید

  اکثر زنان نفس خود را حبس می کنند و یا سعی می کنند که سر و صدای زیادی در نیاورند ! خیلی از زنان هم بصورت خفه ضجه می زنند و پیش خود فکر هم می کنند که خیلی هم سر و صدا دارند !

  گرمای شدید تولید شده در بدن ، گرفتگی ماهیچه ها ، ترشح هورمونها ، فشار شدید خون ، کنسل شدن همه فعالیتهای ثانویه بدن برای یک منظور و هزاران تغییر دیگر در بدن از یکسو و نرسیدن اکسیژن مورد نیاز به بدن از سوی دیگر ! حال خود حدس بزنید که جریان چیست .

  این مساله در ادامه مواردی که در بالا ذکر شد باعث خفه شدن ارگاسم می گردد. نفس عمیق سریعا اکسیژن را به بدن می رساند .

  و باعث می گردد که فعالیت ادامه پیدا کند در غیر اینصورت مغز سریعا فشار وارده را حس می کند و این بار به اصطلاح برای بدن وضعیت مثلا زرد اعلام می کند .

  همین باعث می شود که کنترل مغز از بخش مورد نظر به سلامت بدن متمرکز گردد و ارگاسم پایان پذیرد .

  حال کمی دقت کنید و ببینید که آیا واقعا دفعاتی که ارگاسم شدیدی داشته اید لحظاتی نبوده که عمیقا فریاد کشیده اید و یا نفس نفس می زدید ؟

  فکر نکنید که ارگاسم باعث آن شده است.بلکه بدانید ارگاسم شدید به آن احتیاج دارد.این بار بجای تند تند نفس کشیدن برای جبران کمبود اکسیژن در خون به راحتی نفسهای عمیق بکشید و از بلند کردن صدای خود نترسید تا بتوانید ارگاسم طولانی و همینطور پیاپی داشته باشید.

   

  کلمات کلیدی : از این حال سعی همین و گرمای (ارگاسم) (پارتنر) ، ؟ ؟ فکر آب آبی آرام آرامی آزاد آستانه آغاز آلت آماده آموزش آن آنرا آنها آنچه آنکه آورتر آورده آگاه آگاهی آیا ابتدا اتاق اثر اجازهء اجباری اجحاف احتمالا احتیاج احساس احساسی اختلا‌ل اخلاقی ادامه ارائه اراده ارتباط ارضا ارگاسم ارگاسمی از است است است، است؟ استبلکه استدر استرس‌ها استرس‌های استفاده اشکال اصطلاح اضطراب، اعصاب اعلام اغلب افراد افزایش البته اما امتناع انجام اندکی انرژی انزال انگشتهای اوقات اول اولین اولیه اکثر اکسیژن اگر ای ایجاد اید ایفا این اینصورت اینکار اینکه با بار بازدید باشد باشید باعث بالا بالاتری باید ببرید ببرید یادتان ببندید ببینید بتوانند بتوانید بجای بخاطر بخش بخود بدانید بدن بدهید بدون بر براحتی برانگیختگی برای برخی بردارید برداشته برده برسد برسید در برقرار بروز بروی بزنید بسپارید بسیار بصورت بعد بعضی بلافاصله بلند به بهتر بهترین بهره بواسطه بود عموما بکشید بکشید بکنید بگذارید بگیرید بر بگیریم بیشتر بیشتری بیشترین بیماری بین تا تاثیرات تحریک تحریکات تحریکی تخت تدریج تر ترس ترسی ترشح تری ترین تشخیص تصاویر تصور تطابق، تغییر تقریبا تلاش تلویزیون تمرکز تمرین تناسلی تند تنظیم توانایی توانند توانید توسط تولید تکرار تکنیک ثانویه ثانیه جانسون جانسون، جبران جذب جریان جلوگیری جنسی جواب جی حال حالت حالی حبس حتما حتی حداکثر حدس حدی حرکت حس حلقه حین خاصی ختم خفه خواب خوابتان خوابد خواسته خواهد خواهید خواهید؟ خود خودتان خون خیال خیال خیالش خیلی داخل دادن داده دارد دارداین دارند دارو داروها دارید داشته دخول در دراز درست درمان دست دفعاتی دفعهء دقایق دقت دلار دلایل دمای دهد دهند دهند دهه دهید دهید دهید بعد دو دور دوره دوست دوش دچار دیر دیرتر دیگر دیگری دیگری سپس ذهنی ذهنیت ذکر را رابطه راحتی راه راههای راهی رخ رس رساند رسید رسید، رسیدن رفتن رقتن رنگ رهایی روانی رود؟ روز روزمره روش روشهای روی ریلکس زدید زرد زمان زمانیکه زمینه زن زناشویی زنان زندگی زنند زوج زوج، زوجه زوجین زود زودانزالی زودتر زودرس زودرس زیادند زیادی سازد سازید ساطع ستون سر سریعا سعی سلامت سه سوال سوم سوی سپس سکسی سکه سیکل شامل شایع‌ شد شد شد حال شد، شدن شدن شده شدهخود شدید شدیدی شروع شریک شصت شما شماست شماست سیکل شود شود شوند شوهرتان شوید شوید، شویم شویم شیوه صدا صدای صرف صفحات صورت ضجه طریق طول طولانی طولانی عبارتی عدم عذاب علامت عمل عمیق عمیقا عمیقی غیر فرد فرصت فرمائید فرهنگی فروکش فریاد فشار فشارد فشردن فعالیت فعالیتهای فقرات فکر فکرشان قادر قبل قدم قرار قرمز قسمت قله قویتری قیمت لحاظ لحظات لحظاتی لحظهء لذت لذتهای لمس ماساژ ماستر مالش ماهیچه متد متمرکز متوقف مثل مثلا مجددا مجدداً محض محکم مختلف مدام مدت مدتی مراجعه مراحل مربوط مرتبه مرحله مرد مردان مردها مرور مساله مسایلی مسترز مسلم مشغول مشکل مشکلات مصرف معاشقه معمولا معین مغز مقدمه ممنوع ممکن منجر مند منطقه منظور مهمی موارد مواردی موثر مورد موعد می میرود میزان میلادی میکند می‌ می‌توان می‌توانند می‌شود می‌شود، می‌شوند می‌کنند می‌کنند نابود ناخود نادری نارضایتی ناف،و نام نباشید نبوده نترسید نخواهد ندارید نرسیدن نزدیک نزدیکی نسبت نشانه نظر نعوظ نفس نفسهای نقش نقطه نماید نمایند پس نمایید نمود نمی نهایت نهایتاً نوبت نکنید نگران نگه نیاز نیاورند نیز نیست ها های هایی هر هرگاه هزاران هستند هستید، هفته هم هماهنگ همسر همسرتان همه همچنین همیشه همینطور هنگامی هورمونها هیجان هیجانات هیچ و وارد وارده واقع واقعا واژن وضعیت وضعیتی وقتی ولی وی پای پایان پایین پذیرد پرداخته پزشک پس پشت پیاپی پیدا پیش چرا چراغ چراکه چشمانتان چند چه چگونه چگونگی چیز چیست کار کاری کافی کامل کرد کردن کردید کسانی کشیدن کشیده کلنجار کلیتوریس کمبود کمتر کمی کنار کنترل کند کند، کنسل کنند کننده کنید کنید کنید سعی کنید در کنید، کنیداین که کوتاه کوتاهتر کوتاهی کوتاه‌تر گردد گرفته گرفتگی گرم گیرد ی یا یابد یادگیری یک یکسو یکی

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “چگونه دیر ارضا شویم”

  دیدگاه ها بسته شده اند.