برهنه کردن دختر جوان در خیابان ! + عکس

برهنه کردن دختر جوان در خیابان ! + عکس

مجموعه: اختصاصی, سرگرمی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • برهنه کردن دختر جوان در خیابان ! + عکس
 •  

  برهنه کردن دختر جوان در خیابان

  برهنه کردن دختر جوان در خیابان !

   

  ویدئو هولناکی از ضرب و شتم زن چینی توسط همسر مرد مورد علاقه اش به کمک دوستان این خانم در رسانه های اجتماعی منتشر شده که مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است.

  به گزارش رکنا، زن چینی ادعا کرده که زنی با همسرش ارتباط داشته، بنابراین وی را به کمک دوستان اش وسط خیابان مورد ضرب و شتم قرار داد.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت طلا

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  بر اساس گزارش ها این حادثه در “آن هوئی” واقع در شرق چین در حلقه ای از گروه زنان و تماشاچیان رخ داده است. در این ویدئو تکان دهنده گروهی از زنان، زن دیگری را به اتهام دیده شدن با همسر یکی از این خانم ها مورد ضرب و جرح قرار دادند. همسر این مرد که به شدت عصبانی است موهای این زن را می کشد و لباس های این زن را در ملا عام درمی آورد.

  زنی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود سعی داشت با لباس اش بخش عریان بدن خود را پوشش دهد که به وی این اجازه هم داده نمی شود. دیگران که نیز نظاره گر این صحنه هستند سعی در متوقف کردن این اقدام هم نمی کنند. زنی که این خانم را با همسرش دیده از قربانی مدام می پرسد؟ مرا نمی شناسی؟! تا زمان اتمام ویدئو زنان دیگر بر سر قربانی فریاد می زنند.

  انتشار این ویدئو در رسانه های اجتماعی بازخورد فراوانی داشته و برخی از کاربران معتقد بودند اقدام این گروه از زنان اشتباه بوده است.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت خودرو

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  برای دیدن این ویدئو بر روی لینک زیر کلیک نمائید

  http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/QuS0v/vt/frame

   

  کلمات کلیدی : از آن آورد اتمام اتهام اجازه اجتماعی ادعا ارتباط از اساس است است است اش اشتباه اقدام انتشار انتقاد ای این با بازخورد بازدید بخش بدن بر برای برخی برهنه بنابراین به بود بودند بوده تا تماشاچیان توسط تکان جرح جوان حادثه حلقه خانم خود خودرو خیابان داد دادند داده داشت داشته داشته، دختر در درمی دهد دهنده دوستان دیدن دیده دیگر دیگران دیگری را رخ رسانه روی رکنا، زمان زن زنان زنان، زنند زنی زیر سر سعی شتم شدت شدن شده شرق شناسی؟ شود صحنه صفحات ضرب طلا عام عریان عصبانی علاقه فراوانی فرمائید فریاد قرار قربانی قیمت لباس لینک متوقف مدام مرا مرد معتقد ملا منتشر مورد موهای می نظاره نمائید نمی نیز ها های هستند هم همسر همسرش هوئی هولناکی و واقع وسط وی ویدئو پرسد؟ پوشش چین چینی کاربران کردن کرده کشد کلیک کمک کنند که گر گرفته گروه گروهی گزارش یکی

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “برهنه کردن دختر جوان در خیابان ! + عکس”

  دیدگاه ها بسته شده اند.