حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی

مجموعه: اختصاصی, بازیگران
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • حسام نواب صفوی
 •  

  حسام نواب صفوی

  حسام نواب صفوی

   

  حسام نواب صفوی بازیگر سینما در سال 1353 در تهران متولد شد. حسام بعد از اقامت 4 ساله اش در ایالات متحده وگرفتن مدارکش در 2 رشته بازیگری و موسیقی در سال 1374 به ایران بازگشت و رشته تئاتر را در دانشگاه آزاد تهران ادامه داد. او فعالیت هنری خود را از سال 1375 با حضور در چند سریال و درخشیدنش در «کیف انگلیسی»، شروع کرد و درست در همین زمان بود که او به دلیل ظاهری متفاوت و سبک لباس پوشیدنش مورد توجه قرار گرفت.

   

  بیوگرافی حسام نواب صفوی

   

  بیوگرافی حسام نواب صفوی

   

  حسابی به خودش می رسد
  او از آن دسته کسانی است که از بی توجهی به خودش و درهم برهمی، واقعا متنفر است. با تحلیل یقه پیراهن ها و کت های حسام نواب صفوی به خوبی پی می برید که او مردی خوش مشرب و باسلیقه است و در ظاهرش چنان وسواس دارد که مو را از ماست بیرون می کشد. از طرح هایی که برای لباس هایش انتخاب می کند کاملا پیداست که تصمیم های او قاطع و غیرقابل تغییر است. برای او که در تمام عمر به دنبال خاص بودن بوده و حداکثر دقت و وسواس ممکن را در رسیدن به این اعتقاد خرج داده، داشتن و پوشیدن لباس هایی که از طرز فکرش دور باشد ارزشی ندارد حتی اگر آن لباس در تمام دنیا منحصربه فرد باشد و میلیون ها نفر آرزوی داشتنش را داشته باشند.

  تا دل تان بخواهد لباس دارم
  حسام می گوید:اهل مد و لباس به آن شکل نیستم اما دوست دارم چیزی که به من می آید را بپوشم. رنگ سفید و مشکی را خیلی دوست دارم، لباس پوشیدن من به همین شکل است، یا سفید می پوشم یا مشکی… خیلی ها به من می گویند تو چرا فقط همین کت سفید یا مشکی را می پوشی؟! من می گویم، نه چنین چیزی نیست، من تا دل تان بخواهد لباس های مختلف با رنگ های سفید و مشکی دارم. رنگ مشکی را من به عنوان رنگ عزا قبول ندارم، به نظر من رنگ مشکی هیبت و زیبایی خاص خودش را دارد. رنگ سفید واقعا به نظرم صلح می آورد و ناخودآگاه آرامش را به شما هدیه می دهد. به همین دلایل می شود از روی رنگ لباس افراد به ویژگی های اخلاقی شان پی برد.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : استخاره

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  مراقب قوانین او باشید
  حسام از 4،5 سالگی نواختن را شروع کرده و سال هاست پیانو را به صورت حرفه ای دنبال می کند و حتی در مقطعی به تدریس پیانو پرداخته است. او برای اولین بار در کنسرت فرزاد فرزین در برج میلاد در جضور مخاطبان بی شمار برای نواختن پیانو روی صحنه رفت اما جدای از سورپرایز حاضران از نوازندگی، لباس خاص و یکدست سفید او برق عجیبی در چشم همه انداخت؛ کت و شلواری خوش استایل با طرحی ویژه که با نورهای صحنه مطابقت خوبی داشت و تصویر بسیار خوبی از او ارائه داد.

  مهم ترین نکته در برداشت از سبک لباس پوشیدن او، رعایت قوانین زندگی اش است، بنابراین پیش از هرچیز لازم است که با قوانین او آشنا شوید و در صورت امکان آنها را رعایت کنید. اگر هم با یکی از قوانین او مشکل دارید باید با حرف او را متقاعد کنید. شما با این کار می فهمید که وی به کوچک ترین چیزهایی که مورد علاقه اش است توجه نشان می دهد و راجع آنها فکر می کند و از آنجا که حافظه قوی دارد کمتر احتمال آن می رود که تاریخ وقایع مخصوص زندگی اش را فراموش کند.

  وکیلی خوش پوش
  وکالت شغل موروثی خانواده نواب صفوی است؛ پدرش سال ها قاضی و وکیل بود و حالا حسام  این شغل را ادامه می دهد. اگر فکر می کنید او مدتی است که کم کار شده به خاطر به ثمر رساندن تلاش هایش در زمینه قانون و قضاست. او در حال حاضر موسسه حقوقی نواب صفوی را تاسیس کرده تا در این موسسه به طور خاص در خدمت هنرمندان باشد تا در صورت بروز مشکل به آنها مشاوره و کمک ارائه کند.

   

  عکس حسام نواب صفوی

   

  عکس حسام نواب صفوی

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : هواشناسی

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

   

  همسر حسام نواب صفوی

   

  همسر حسام نواب صفوی

   

   

  کلمات کلیدی : از مراقب «کیف ، آرامش آرزوی آزاد آشنا آن آنجا آنها آورد آید احتمال اخلاقی ادامه ارائه ارزشی از است است، است؛ استایل استخاره اش اعتقاد افراد اقامت اما امکان انتخاب انداخت؛ انگلیسی»، او او، اولین اگر ای ایالات ایران این با بار بازدید بازگشت بازیگر بازیگری باسلیقه باشد باشند تا باشید حسام باید بخواهد برای برج برد برداشت برق برهمی، بروز برید بسیار بعد بنابراین به بود بودن بوده بپوشم بی بیرون بیوگرافی تئاتر تا تاریخ تاسیس تان تحلیل تدریس ترین تصمیم تصویر تغییر تلاش تمام تهران تو توجه توجهی ثمر جدای جضور حاضر حاضران حافظه حال حالا حتی حداکثر حرف حرفه حسام حسام  حضور حقوقی خاص خاطر خانواده خدمت خرج خوبی خود خودش خوش خیلی داد داد مهم داده، دارد دارم دارم حسام دارم، دارید داشت داشتن داشتنش داشته دانشگاه در درخشیدنش درست درهم دسته دقت دل دلایل دلیل دنبال دنیا دهد دور دوست دیگر را راجع رساندن رسد او رسیدن رشته رعایت رفت رنگ رود روی زمان زمینه زندگی زیبایی سال ساله سالگی سبک سریال سفید سورپرایز سینما شان شد شده شروع شغل شلواری شما شمار شود شوید شکل صحنه صفحات صفوی صفوی صفوی حسابی صفوی حسام صلح صورت طرح طرحی طرز طور ظاهرش ظاهری عجیبی عزا علاقه عمر عنوان عکس غیرقابل فراموش فرد فرزاد فرزین فرمائید فعالیت فقط فهمید فکر فکرش قاضی قاطع قانون قبول قرار قضاست قوانین قوی لازم لباس ماست متحده متفاوت متقاعد متنفر متولد مخاطبان مختلف مخصوص مد مدارکش مدتی مردی مشاوره مشرب مشکل مشکی مطابقت مقطعی ممکن من منحصربه مو مورد موروثی موسسه موسیقی می میلاد میلیون ناخودآگاه ندارد ندارم، نشان نظر نظرم نفر نه نواب نواختن نوازندگی، نورهای نکته نیز نیست، نیستم ها هاست های هایش هایی هدیه هرچیز هم همسر همه همین هنرمندان هنری هواشناسی هیبت و واقعا وسواس وقایع وکیل وگرفتن وی ویژه ویژگی پدرش پرداخته پوش وکالت پوشم پوشی؟ پوشیدن پوشیدنش پی پیانو پیداست پیراهن پیش چرا چشم چنان چند چنین چیزهایی چیزی کار کاملا کت کرد کرده کسانی کشد کم کمتر کمک کند کند کند وکیلی کنسرت کنید که کوچک گرفت گویداهل گویم، گویند یا یقه یکدست یکی

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “حسام نواب صفوی”

  دیدگاه ها بسته شده اند.