آیا رابطه از پشت باعث بزرگ شدن باسن می شود ؟

آیا رابطه از پشت باعث بزرگ شدن باسن می شود ؟

مجموعه: اختصاصی, پزشکی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آیا رابطه از پشت باعث بزرگ شدن باسن می شود ؟
 •  

  آیا رابطه از پشت باعث بزرگ شدن باسن می شود ؟

  آیا رابطه از پشت باعث بزرگ شدن باسن می شود ؟

  برخلاف تصور بسیاری از خانمها رابطه زناشویی از مقعد باعث بزرگ شدن باسن زنان نمی شود. در مطالب قبلی  گفته شد که رابطه جنسی از پشت باعث مشکلات زیادی در زنان می شود اما از نظر علمی ثابت نشده است که رابطه جنسی از مقعد یا آنال سکس باعث بزرگ شدن باسن شود.

  آیا رابطه جنسی از مقعد باعث بزرگ شدن دهانه مقعد می شود؟

  بله اسفنکتر دهانه مقعد در اثر فشار زیاد هنگام ورود آلت تناسلی تغییر شکل می دهد و به مرور باز می شود. بی اختیاری در اجابت مزاج هم برای خیلی از خانمها اتفاق می افتد.

  آیا ریختن اسپرم مرد در مقعد باعث بارداری می شود؟

  خیر مگر در مواردی که روی مقعد ریخته شود و قسمتی از آن به داخل واژن وارد شود. اما اگر اسپرم درون مقعد ریخته شود باعث بارداری نخواهد شد

  آیا ریختن اسپرم داخل مقعد مشکلی ندارد؟

  ریختن آب منی مرد داخل مقعد زن اگر به سرعت تخلیه شود مشکل خاصی ایجاد نمی کند. اما در صورتی که دیر تخلیه شود باعث عفونت می شود. دلیل اصلی آن وجود میکربی به نام استریپکوک در قسمتی از انتهای روده ی بزرگ به نام کولُن است و وجود این میکروب در آن قسمت از بدن برای جذب آب و جلوگیری از یبوست الزامی است. منی مرد سرشار از مواد قندی و پروتئینی است اگر منی مرد در داخل مقعد ریخته شود به رشد هرچه سریع تر این میکروب کمک می کند و لزا این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

  آیا رابطه جنسی از پشت قابل تشخیص است؟

  بله رابطه جنسی از پشت توسط پزشک قانونی قابل تشخیص است

  یکبار هم رابطه جنسی از مقعد داشته باشیم در معاینه مشخص می شود؟

  به طور کلی هر چه از زمان نزدیکی از مقعد بگذرد تشخیص مشکل می شود مثلا اگر کسی یک بار رابطه جنسی از مقعد داشته و از آن زمان دو سال می گذرد در معاینه خیلی قابل تشخیص نیست.

  مردها فقط دنبال س.ک.س هستند؟

  میل جنسی مردان از غرایز آشکار آنها میباشد اما این بدان معنا نیست که مردان در ارتباط با زن فقط به دنبال تامین غریزه خود هستند ، همانطور که زنها تنها برای احساسات با مردها رابطه برقرار نمیکنند تکامل انسان به پیوند با جنس مخالف وابسته است در یکی میل جنسی از غرایز آشکار و در دیگری احساسات اما بدان معنی نیست که نیازهای دیگری به یکدیگر ندارند.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت طلا

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  ریختن منی روی ناف باعث بارداری میشود؟

  این جمله صحیح نیست و تنها ورود اسپرم به رحم میتواند باعث بارداری شود و راه وردی به رحم واژن است نه مقعد نه ناف و نه دهان.

  شهوت جنسی زنان ۷ برابر مردان است؟

  سوالی که باید از خودتان بپرسید بر مبنای کدام معیار اندازه گیری چنین آماری منتشر میشود ؟ حال آنکه تحریک پذیری و میل جنسی هر فرد نسبت به فرد دیگری متفاوت است و ممکن است زنی دارای میل جنسی زیاد و زنی دارای میل جنسی کمی باشد همچنین برخی اختلالات و عوامل میتوانند بر صعودی و نزولی بودن این میل موثر باشند پس این جمله که شهوت جنسی زنان ۷ برابر مردان است صحیح نمیباشد و اساسا دیدگاه و نحوه تحریک پذیری مرد و زن متفاوت بوده و نمیتوان با وجود این تفاوت قیاسی بین دو جنس لحاظ نمود.

  خوردن منی مفید است؟

  نه تنها مفید نیست بلکه میتواند مضرهم باشد.

  مایع منی برای پوست مفید است؟

  مایع منی دارای مواد نگهدارنده و تقویت کننده اسپرم میباشد و این مواد و ترکیبات صرفا جهت نگهداری از اسپرم است لذا مایع منی بصورت مستقیم هیچ تاثیری بر روی پوست انسان ندارد.

  زنان از درد کشیدن در رابطه جنسی  لذت میبرند؟

  یک زن و مرد که از نظر روانی سالم هستند به هیچ وجه از درد کشیدن خود و دیگری احساس لذت نمی کنند ، اما افرادی که دچار اختلالاتی نظیر سادیسم و مازوخیزم جنسی یا هر دو اختلال همزمان و یا چرخشی دارند از این رفتار لذت میبرند که همانطور که گفته شد نوعی اختلال محسوب میشود.

  از روی چهره  و یا راه رفتن فرد میتوان باکره بودن را تشخیص داد؟

  به هیچ وجه از وضعیت ظاهری و یا راه رفتن نمیتوان چنین تشخیصی داد و اساسا هیچ ارتباطی ندارد.

  دختری که باکره است باردار نمیشود؟

  بارداری ارتباطی به بکارت ندارد و اسپرم میتواند از منافذ پرده بکارت عبور کند و باعث لقاح شود.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت خودرو

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  خود ارضائی باعث گودی و تو رفتگی زیر چشم ها میشود؟

  خیر خود ارضائی ارتباطی با بینایی و چشم و گودی زیر چشم ندارد آسیبهای خود ارضائی در صورت اعتیاد به صورت سایکولوژیک است نه فیزولوژیک مگر آنکه فرد دچار اعتیاد به خود ارضائی از نوع مرضی باشد که میتواند هر دو آسیب را بهمراه داشته باشد _ جسمانی و روانی

   

  کلمات کلیدی : از ، ؟ ؟ برخلاف آب آسیب آسیبهای آشکار آلت آماری آن آنال آنها آنکه آیا اتفاق اثر اجابت احساس احساسات اختلال اختلالات اختلالاتی اختیاری ارتباط ارتباطی ارضائی از اساسا است است است؟ بله است؟ سوالی است؟ مایع است؟ نه استریپکوک اسفنکتر اسپرم اصلی اعتیاد افتد افرادی الزامی اما انتهای اندازه انسان اگر ایجاد این با بار باردار بارداری باز بازدید باسن باشد باشد باشند باشیم باعث باکره باید بدان بدن بر برابر برای برخی برقرار بزرگ بسیاری بصورت بلکه به بهمراه بودن بوده بپرسید بکارت بگذرد بی بین بینایی تاثیری تامین تحریک تخلیه تر ترکیبات تشخیص تشخیصی تصور تغییر تفاوت تقویت تناسلی تنها تو توسط توصیه تکامل ثابت جذب جسمانی جلوگیری جمله جنس جنسی جنسی  جهت حال خاصی خانمها خود خودتان خودرو خوردن خیلی داخل داد داد؟ به دارای دارند داشته دختری در درد درون دلیل دنبال دهان دهانه دهد دو دچار دیدگاه دیر دیگر دیگری را رابطه راه رحم رشد رفتار رفتن رفتگی روانی روده روی ریختن ریخته زمان زن زناشویی زنان زنها زنی زیاد زیادی زیر سادیسم سال سالم سایکولوژیک سرشار سرعت سریع سکس شد شد شدن شهوت شود شود شود؟ بله شود؟ به شود؟ خیر شکل صحیح صرفا صعودی صفحات صورت صورتی طلا طور ظاهری عبور عفونت علمی عنوان عوامل غرایز غریزه فرد فرمائید فشار فقط فیزولوژیک قابل قانونی قبلی  قسمت قسمتی قندی قیاسی قیمت لحاظ لذا لذت لزا لقاح مازوخیزم مایع مبنای متفاوت مثلا محسوب مخالف مرد مردان مردها مرضی مرور مزاج مستقیم مشخص مشکل مشکلات مشکلی مضرهم مطالب معاینه معنا معنی معیار مفید مقعد ممکن منافذ منتشر منی مواد مواردی موثر مگر می میباشد میبرند میبرند؟ یک میتوان میتواند میتوانند میشود میشود میشود؟ این میشود؟ خیر میل میکربی میکروب ناف نام نحوه نخواهد ندارد ندارد ندارد؟ ریختن ندارند نزدیکی نزولی نسبت نشده نظر نظیر نمود نمی نمیباشد نمیتوان نمیشود؟ بارداری نمیکنند نه نوع نوعی نگهدارنده نگهداری نیازهای نیز نیست نیست ها هر هرچه هستند هستند؟ میل هم همانطور همزمان همچنین هنگام هیچ و وابسته وارد واژن وجه وجود وردی ورود وضعیت پذیری پرده پروتئینی پزشک پس پشت پوست پیوند چرخشی چشم چنین چه چهره  کار کدام کسی کشیدن کلی کمک کمی کند کنند کننده که کولُن گذرد گفته گودی گیری ی یا یبوست یک یکبار یکدیگر یکی

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “آیا رابطه از پشت باعث بزرگ شدن باسن می شود ؟”

  دیدگاه ها بسته شده اند.