چگونه تلگرام را هک کنیم

چگونه تلگرام را هک کنیم

مجموعه: اختصاصی, دانستنیها
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • چگونه تلگرام را هک کنیم
 •  

  چگونه تلگرام را هک کنیم

  چگونه تلگرام را هک کنیم

  تعداد کاربران فعال تلگرام

  پیام رسان تلگرام با بیش از ۳۵۰ هزار عضویت جدید در روز و فعالیتی بالغ بر ۱۰۰ میلیون کاربر از سراسر دنیا در ماه از جایگاه ویژه ای در بین پیام رسان ها برخوردار است.

  آیا رها گذاشتن این تعداد کاربر تلگرام و عدم رسیدگی به امنیت آن امکان پذیر است تا به محبوبیتی میلیونی دست یابد؟

  هک تلگرام

  با این وجود هک تلگرام شدنی است؟

  با کمال نا باوری، بله هک تلگرام امکان پذیر است اما چگونه؟

  راه کارهایی همچون هک به روش مهندسی اجتماعی و فریب از طریق فیک پیج و فیک ایمیل امکان پذیر است .

  اما در هر کدام از موارد نیاز به کد تایید دارید و بدون کد تایید هک تلگرام به هیچ وجه ممکن نیست !

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت دلار

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  پروتکل و کانکشن های تلگرام

  تلگرام از پروتکل های امنیتی قویی که به شرح آن ها می پردازیم بهره مند است.

  پروتکل تلگرامی AUTO که نسخه بیس و پایه ارتباط (کانکشن کانتکت) تلگرام است به صورت TCP است که اگر فعال باشد استفاده می شود در غیر فعال بودن TCP ارتباط به صورت معمول و پروتکل HTTP خواهد بود.

  کانکشن دیگر تلگرام پروتکل HTTP with custom http-proxy است. این فرمت کانکشن بهتر از مورد قبلی است و از امنیت بالایی برخورد دار است.

  کانکشن سوم و آخرین نحوه اتصال به سرور تلگرام از پروتکل TCP with custom socks5-proxy استفاده میکند، این روش اتصال دارای فایروال یا همان دیوار آتش است که از دو گزینه قبل امنیت بالاتری دارد.

  توجه داشته باشید که اتصال پیشفرض تلگرام بر روی حالت اول است و این اولین قدم برای هک شدن و ریسک پذیر تر شدن اکانت های تلگرامی است.

  در هر مرحله کانکشن گزینه ای به نام Try connecting through IPv6 وجود دارد؛ مفهوم این گزینه زمانی است که از کانکشنی متصل نشد از راه های میان بر و سرور کمکی تلگرام به نام IPv6 کمک گرفته شود.

  اگر این گزینه نیز غیر فعال شود کمک خوبی در جلوگیری از هک تلگرام خواهد کرد.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت سکه

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  هک کردن تلگرام

  مرد جوان برای برقراری رابطه دوستی با دختر همسایه‌شان، تصمیم گرفت تلگرام او را هک کند. او پیامکی مبنی بر اینکه کد 5 رقمی را به این شماره ارسال کنید فرستاد و بدین ترتیب به تمام اطلاعات تلگرام دختر جوان دست یافت.

  به گزارش آنا،‌چندی پیش دختر جوانی به پلیس فتا مراجعه کرد و از هک تلگرامش خبر داد. او به افسر پرونده‌اش گفت: مدتی قبل پیامکی را دریافت کردم که مضمون آن این بود: برای به روزرسانی برنامه تلگرام خود کد 5 رقمی که برای شما ارسال می‌شود، ارسال کنید. با دریافت این پیامک من شماره را ارسال کردم و بعد از آن دردسرهایم شروع شد چرا که متوجه شدم تلگرام من در گوشی دیگری فعال شده و فرد ناشناسی از طریق تلگرام من با مخاطبان گوشی‌ام ارتباط برقرار کرده و به آنها پیام‌های تهدید آمیز می‌دهد. از طرفی این فرد مرا تهدید کرده است که درصورتی که با او ارتباط دوستی برقرار نکنم عکس‌هایم را در فضای مجازی منتشر می‌کند.

  به دنبال شکایت دختر جوان، تحقیقات پلیسی آغاز شد و ماموران با بررسی‌های فنی و تخصصی متهم را با استفاده از اینترنت مربوط به مخابرات اقدام به دسترسی به صفحه تلگرام شاکی کرده بود، شناسائی و با هماهنگی مرجع قضائی وی را دستگیر کردند.

  متهم در تحقیقات مرد جوان به جرم خود اعتراف کرد و گفت: دختر جوان همسایه ما بود و من می‌خواستم با این کار با او رابطه دوستی برقرار کنم. با استفاده از خط ایرانسل اقدام به ارسال پیام برای شاکی در شبکه اجتماعی تلگرام کردم، پیغامی با این مضمون که کد 5 رقمی را به این شماره ارسال کنید. با ارسال کدها، تلگرام شاکی در گوشی من فعال شد و من توانستم به اطلاعات محرمانه او دست پیدا کنم.

  سرهنگ حسن محمدنژاد، رئیس پلیس فتا استان مازندران در این رابطه گفت: از در اختیار قرار دادن کد 5 رقمی برنامه تلگرام برای افراد غیر در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “چگونه تلگرام را هک کنیم”

  دیدگاه ها بسته شده اند.