تعبیر خواب سوسک

تعبیر خواب سوسک

مجموعه: اختصاصی, تعبیر خواب
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • تعبیر خواب سوسک
 •  

  تعبیر خواب سوسک

  منوچهر مطیعی تهرانی درباره تعبیر خواب سوسک می گوید :

  سوسک تعبیر دیگر حشرات را دارد و آن دشمنی است ضعیف و پست و حقیر که زحمت می آفریند و در شما کراهت و اشمئزاز به وجود می آورد. کشتن سوسک رفع زحمت است و ایجاد خوش دلی و پیروزی و چیرگی بر دشمن اگر چه ضعیف و ناتوان باشد. دیدن سوسک های زیاد تشویش و نگرانی است به خصوص اگر در خانه خودتان باشد.

  نظر مولف درباره تعبیر خواب سوسک این چنین است :

  چون سوسک بیشتر از آنکه به انسان زیان جسمی برساند موجب ترس یا وحشت می گردد می توان از آن به یک مزاحم حقیر و پست تعبیر نمود .

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال روزانه

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  تعبیر دیدن سوسک در خواب

  آنلی بیتون در مورد تعبیر خواب سوسک می گوید :

  اگر خواب ببینید سوسکی روی بدن شما راه می رود ، دلالت بر آن دارد که مدت کوتاهی تنگ دست و بیمار خواهید شد . اما اگر در خواب سوسک را بکشید ، دلالت بر سعادت و زندگی پرثمر دارد .

  سوسک در خواب

  تعبیر خواب سوسک :

  سوسک‌ در خواب‌ ، نمایانگر نیازتان‌ به‌ پاکسازی‌ و نوسازی‌ وجودتان‌ به‌ لحاظ عاطفی‌ و روانی‌ است‌. یعنی‌ بایستی‌ جنبه‌ها و ابعاد مهم‌ زندگی‌تان‌ را مورد تجدید نظر و بررسی‌ مجدد قرار دهید. دیدن‌ یا گاهی‌ حتی‌ اندیشیدن‌ به‌ سوسک‌ باعث‌ می‌شود که‌ شخص‌ احساس‌ چندش‌ پیدا کند. هنگامی‌ که‌ خواب‌ این‌ موجودات‌ خوفناک‌ را می‌بینید، ممکن‌ است‌ ضمیر ناخودآگاهتان‌ در حال‌اشاره‌ به‌ این‌ حقیقت‌ باشد که‌ بیننده‌ خواب‌ باید یک‌بخش‌ مهم‌ و اساسی‌ از زندگیش‌ را بازنگری‌ کرده‌ و مورد ارزیابی‌ مجدد قرار دهد.

  سوسک تعبیر دیگر حشرات را دارد و آن دشمنی است ضعیف و پست و حقیر که زحمت می آفریند و در شما کراهت به وجود می آورد. کشتن سوسک رفع زحمت است و ایجاد خوش دلی و پیروزی و چیرگی بر دشمن اگر چه ضعیف و ناتوان باشد. دیدن سوسک های زیاد تشویش و نگرانی است به خصوص اگر در خانه خودتان باشد. رنگ سوسک چه زرد باشد چه قرمز و مشکی و سیاه و قهوه ای یا سوسک طلایی فرقی نمی کند شرایط مهم هست .

  تعبیر خواب سوسک در خانه یا در رختخواب : دشمن یا کسی که به شما حسادت می ورزد که البته نمی تواند به شما صدمه بزند . در واقعیت سوسک نیش نمی زند اما اگر شما در خواب دیدید که سوسک نیشتان زد یا گاز گرفتن سوسک را حس کردید ، نشانه ی دزد هست  . دیدن سوسک و موش در کنار هم نیز دقیقا همین تعبیر را دارد .

  دیدن سوسک و دیگر حشرات کنار هم ( عقرب ، مارمولک ، عنکبوت و … ) : دشمنانی در کمینتان هستند که هیچ صدمه ای به شما نمی توانند بزنند و شما با خیال راحت به ادامه ی زندگی بپردازید .

  دیدن سوسک های کوچک و ریز : مشکلات بسیار کوچک برایتان پیش خواهد آمد .

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال حافظ

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  دیدن سوسک درختی و سوسک بالدار بطوری که بشما آسیبی نرساند : خوشبختی

  تعبیر خواب سوسک کشتن : سعادت و پر ثمره بودن زندگی .

  اگر خواب ببینید سوسکی روی بدن شما راه می رود و چسبیدن سوسک به بدن  ، دلالت بر آن دارد که مدت کوتاهی تنگ دست و بیمار خواهید شد .

  خارج شدن سوسک از بدن ( از پوست / زایمان / از دهان / از مخرج و …) نشانه ثروت است . دیدن سوسک و مار کنار هم نیز همین تعبیر را دارد .

  دیدن سوسک در غذا : بدبیاری

  خوردن سوسک در غذا یا … : روزی و پول

  اگر دیدی که سوسک ها مرده اند : هدف و مسیر زندگیتان درست هست ، فقط همه چیز بستگی به تلاش و سیاست شما دارد تا به آنچه می خواهید برسید .

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “تعبیر خواب سوسک”

  دیدگاه ها بسته شده اند.