لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

مجموعه: اختصاصی, بازیگران
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • لیلا بلوکات
 •  

  لیلا بلوکات

  لیلا بلوکات

   

  نام :لیلا
  نام خانوادگی :بلوکات
  تاریخ تولد :1360/9/4
  محل تولد :تهران
  میزان تحصیلات :کارشناسی فرش
  تاهل :مجرد

   

  بیوگرافی لیلا بلوکات

   

  بیوگرافی لیلا بلوکات

   

  لیلا بلوکات متولد 4 آذر 1360 در تهران  بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است.

  بلوکات درشته کارشناسی فرش تحصیل کرده است. او مجرد هست و دو خواهر و یک برادر دارد هم اکنون ساکن اقدسیه است.

  بلوکات فوق العاده به ورزش علاقه مند است. او  گفته:من از بچگی والیبال دوست داشتم. الان دو، سه سالی است که بخش بانوان باشگاه هنرمندان راه افتاده و من با این تیم شروع به همکاری و بازی کردم. در واقع شروع با تیم والیبال هنرمندان بوده اما در سه، چهار تیم دیگر هم توپ می زنم.

  لیلا بلوکات علاوه بر والیبال سوارکاری را هم حرفه ای دنبال می کند.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : استخاره

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  فیلم شناسی

  سینمایی
  روز رستاخیز              1391
  آینه شمعدون            1391
  پنج ستاره                1391
  عملیات مهد کودک     1391
  جیب بر خیابان جنوبی   1390
  اخراجی ها2             1387
  یوسف پیامبر             1386
  اخراجی ها              1385
  ابراهیم خلیل الله        1384

  تلویزیونی
  زمانی برای عاشقی  1392
  شوخی با ستارگان   1392
  و خدا زن را آفرید      1392
  راز پنهان                1391
  یوسف پیامبر           1387
  عملیات پایتخت        1387

  لیلا بلوکات پس از 3 سال کار تئاتر در سال 87 با سریالی به کارگردانی سیروس مقدم وارد کار تلویزیون و سینما شده است. از کارهای لیلا بلوکات می توان به نقش نفرتیتی در سریال یوسف پیامبر اشاره کرد. پس از حضور موفق در سریال یوسف پیامبر و بازی در نقش همسر اخلاتون بیشتر دیده شد و دارای شهرت خاصی گردید.

  فیلم سینمایی “پنج ستاره” به کارگردانی “مهشید افشار زاده” پنج اپیزود در یک قصه است که همه ی آنها در یک شب اتفاق می افتد لیلا بلوکات در یکی از این اپیزودها نقش یک دانشجوی شهری را بازی می کند.

  فیلم سینمایی «آینه شمعدون» بر اساس فیلمنامه «احمد رفیع زاده» ساخته می شود. داستان این فیلم درباره زن و شوهری به نام «ضیاء» و «سوری» است که قصد دارند دخترشان را به خانه بخت بفرستند.

  فیلمنامه سریال « زمانی برای عاشقی » به قلم علی اکبر محلوجیان نگارش شده و روایتگر حاج مرتضی(فرهاد قائمیان)، بازاری خوشنام و اهل خداست که یک اتفاق ناخواسته زندگی او را از این رو به آن رو می کند. او تصمیم می گیرد به حال و هوایی که سالها از آن غفلت کرده ، باز گردد. در این سریال لیلا بلوکات نقش عروس حاج مرتضی را بازی میکند.

  آقا یوسف بازنشسته از 5 سال پیش، پنهان از چشم دخترش در خانه های مردم کار و نظافت می کند. همسر او سال هاست فوت کرده و آقا یوسف با دخترش رعنا (هانیه توسلی) زندگی می کند. پسر آقا یوسف به کانادا رفته و آقا یوسف در غیاب پسرش عهده دار مخارج عروس (لیلا بلوکات) و نوه اش می باشد.

   

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : هواشناسی

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

   

  عکس لیلا بلوکات

   

  عکس لیلا بلوکات

   

  همسر لیلا بلوکات

  (صحت عکس مشخص نیست)

   

  همسر لیلا بلوکات

   

   

  کلمات کلیدی : از تلویزیونی زمانی فیلم لیلا آینه ابراهیم اخراجی جیب راز شوخی عملیات محل و پنج یوسف (لیلا (هانیه « «آینه «احمد «سوری» «ضیاء» » ، آذر آفرید      آقا آن آنها اتفاق اخلاتون از اساس است است بلوکات استخاره اش اشاره افتاده افتد افشار اقدسیه الان العاده الله        اما اهل او او  اپیزود اپیزودها اکبر اکنون ای ایران این با باز بازاری بازدید بازنشسته بازی بازیگر باشد باشگاه بانوان بخت بخش بر برادر برای بفرستند فیلمنامه بلوکات بلوکات بلوکات لیلا بلوکات نام بلوکات (صحت بلوکات تاریخ بلوکات) به بوده بچگی بیشتر بیوگرافی تئاتر تحصیل تحصیلات تصمیم تلویزیون تهران میزان تهران  توان توسلی) تولد توپ تیم جنوبی   حاج حال حرفه حضور خاصی خانه خانوادگی خدا خداست خلیل خواهر خوشنام خیابان دار دارای دارد دارند داستان داشتم دانشجوی دخترش دخترشان در درباره درشته دنبال دو دو، دوست دیده دیگر را راه رستاخیز              رعنا رفته رفیع رو روایتگر زاده زاده» زمانی زن زندگی زنم لیلا ساخته سال سالها سالی ساکن ستاره ستاره                ستارگان   سریال سریالی سه سه، سوارکاری سیروس سینما سینمایی شب شد شده شروع شمعدون            شمعدون» شناسی سینمایی روز شهرت شهری شود شوهری صفحات عاشقی عاشقی  عروس علاقه علاوه علی عهده عکس غفلت غیاب فرش فرش تاهل فرمائید فوت فوق فیلم فیلمنامه قائمیان)، قصد قصه قلم لیلا لیلا نام متولد مجرد مجرد محلوجیان مخارج مرتضی مرتضی(فرهاد مردم مشخص مقدم من مند مهد مهشید موفق می میکند آقا ناخواسته نام نظافت نفرتیتی نقش نوه نگارش نیز نیست) ها             ها              هاست های هست هم همسر همه همکاری هنرمندان هواشناسی هوایی و وارد واقع والیبال ورزش پایتخت        پس پسر پسرش پنج پنهان پنهان                پیامبر پیامبر           پیامبر             پیش، چشم چهار کار کارشناسی کارهای کارگردانی کانادا کرد کردم کرده کند کند کند فیلم که کودک     گردد گردید فیلم گفتهمن گیرد ی یوسف یک یکی

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “لیلا بلوکات”

  دیدگاه ها بسته شده اند.