مهناز افشار

مهناز افشار

مجموعه: اختصاصی, بازیگران
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • مهناز افشار
 •  

  مهناز افشار

  مهناز افشار

   

  نام :مهناز
  نام خانوادگی :افشار
  تاریخ تولد :1356/3/21
  محل تولد :تهران

  همسر:یاسین رامین

  فرزندان:یک دختر به نام لیا

   

  بیوگرافی مهناز افشار

   

  بیوگرافی مهناز افشار

   

  زندگی شخصی مهناز افشار

  مهناز افشار متولد 21 خرداد 1356 در تهران  بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. او متولد سال مار است در کودکی خیلی شیطنت می کرد و همیشه دوست داشت بوفه دار مدرسه باشد یک بار بخاطر شیطنت های فراوانش دو روز از مدرسه اخراج شد.

  در دوران کودکی عاشق آتاری مخصوصا بازی دزد و پلیس بود و به تماشای کارتون علاقه فراوانی داشت،از سیندرلا، صد ویک سگ خالدار،پلنگ صورتی، مورچه و مورچه خوار، سند باد، باربا پاپا، بامزی، هاچ زنبور عسل، خانواده دکتر ارنست و جودی ابوت بعنوان کارتونهای دوست داشتنی دوران کودکی اش یاد میکند .

  مهناز افشار دیپلمش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در موسسه ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت و در کلاس های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

  مهناز افشار خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین دلیل هم در ابتدا مخالف بودند که دخترشان وارد بازیگری شود.

  او درباره سابقه جواهرسازی در خانواده اش می گوید:«برادر کوچکترم 15-14 سال است که در زمینه مخراج کاری و جواهرسازی فعالیت دارد و من هم گاهی با او همکاری می کنم. فعالیتم هم به این شکل است که گاهی طراحی های جدیدی به او ارائه می دهم و او آنها را می سازد.»

  ازدواج مهناز افشار

  مهناز افشار با محمد امین رامین فرزند محمد علی رامین معاون مطبوعاتی “محمد حسینی” وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری احمدی نژاد ازدواج کرده است.

  مهناز افشار و یاسین رامین در 4 خرداد ماه سال 1394 صاحب دختری به نام لیا شدند.

  علایق مهناز افشار

  تبریک تولد بهترین شادباشی است که تاکنون شنیده است و به معنای واقعی تولد را دوست دارد،خود را خیلی شکمو میداند و غذا خوردن را هم دوست دارد و می گوید:“به نظرم دست پختم عالی است چون به دلیل شکمو بودنم برای غذا پختن وقت می گذارم و طعم غذا هم برایم اهمیت فراوانی دارد”

  غذاهای مورد علاقه اش لوبیا پلو و ماکارونی است و به خاطر همین علاقه این غذاها را خیلی خوب می پزد. در زندگی همه چیز را فقط از خدا میخواهد و بس،مدتی مزون لباس داشت اما به خاطر وقت گیر بودنش از این کار صرف نظر کرد.

  در سینما به قسمت و اتفاقات ناشی از آن که برای آدمها رخ میدهند اعتقاد دارد و می گوید “من معتقدم که مسیرم مشخص شده است” در کودکی از کارهای سخت که هیجان زیادی داشت لذت میبرد و به همین دلیل هیچوقت دوست نداشت دکتر یا مهندس شود بلکه میخواست راننده کامیون باشد!

  اگر قرار باشد برای معرفی دنیا به فضایی ها یک فیلم را انتخاب کند آن فیلم “اشکها و لبخندها” خواهد بود عاشق تزیینات منزل است و دوست دارد هر چند سال یکبار فضای جدیدی را برای خانه طراحی کند،همیشه وقتی فیلمهای خودش را می بیند احساس می کند راضی نیست و انگار خودش را در فیلمها دوست ندارد.

  ”تعریفی که مهناز افشار از خودش دارد چنین است:آدمی با میلیون ها صفت خوب و بد ولی اگر حمل بر خودخواهی نباشد خونگرم است و به دوستانش تا جایی که در توانش باشد محبت میکند و توقع محبت ندارد .

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : استخاره

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  دنیای بازیگری مهناز افشار

  مهناز افشار بازیگری برایش از تلویزیون و با مجموعه تلویزیونی (عشق گمشده) در سال 1376 آغاز شد. با فیلم ( دوستان ) به کارگردانی علی حاتمی در سال 1377 به سینما راه یافت به اتفاق محمد رضا گلزار با حضور در فیلمهای ( کما)، ( زهر عسل)، ( 13 گربه روی شیروانی)، ( تله) ، ( آتش بس) و ( کلاغ پر) به نوعی میتوان گفت که یک زوج هنری تشکیل داده بودند.

  در تنها دوره برگزاری مراسم زرشک زرین سینمای ایران فیلم” شور عشق” جایزه زرشک زرین را دریافت کرد. وی که در این فیلم بازیگر نقش اول بود اعتقاد دارد اختصاص یافتن زرشک زرین به “شور عشق” باعث شد که فیلم دیده شود.

  در بیشتر نقشهایی که بازی کرده به ارائه کاراکتر یک دختر شوخ و اجتماعی و برون گرا می پردازد کاراکترهای خاکستری را به نقشهای کاملا مثبت و کاملا منفی ترجیح میدهد و معتقد است خاکستری بودن یک کاراکتر کمک میکند که تماشاگر تا انتهای فیلم برود و منتظر کشف جدیدی باشد،همیشه دوست داشت نقشهای متفاوت و عجیب غریب بازی کند و می گوید:“آرزویم این است که نقش آنتونی کویین در گوژ پشت نتردام را بازی کنم “

  تا قبل از حضور در فیلم “دعوت” تجربه اسب سواری نداشت و برای ایفای نقشی که در این فیلم داشت قبل از هر کاری به سوار کاری رفت چندی پیش در گفتگویی از دو فیلم نامه داستانی خبر داد که آنها را برای دل خودش مقابل دوربین خواهد برد،با دیدن فیلمهای خود همیشه فکر میکند که میتوانست بهتر بازی کند و این شاید از سخت گیری زیاد اوست .

  از فیلمهای “سالاد فصل” ، “آتش بس” و “دعوت” بعنوان فیلمهای متفاوت و ارزشمند کارنامه هنری خود یاد میکند،تا قبل از بازی در “سالاد فصل” همیشه در فیلمهای عامه پسند و در سینمای بدنه حضور داشت و بازی اش چندان دیده نمی شد و صرفا بخاطر چهره اش مطرح شده بود،مانی حقیقی وقتی بازی افشار را در سالاد فصل دید از او برای حضور در “کارگران مشغول کارند” دعوت کرد،از تهمینه میلانی یاد گرفته است که باید با کودک در درون به صلح رسید.

  در فاجعه کشتار مردم غزه به دست سربازان رژیم صهیونیستی ضمن ابراز همدردی با مردم ستمدیده فلسطین بخشی از دستمزد خود برای بازی در فیلم “پسر آدم ، دختر حوا” را به کودکان بی پناه غزه اختصاص داد.

  مهناز افشار برای بازی در فیلم تهران تا بهشت ابوالفضل صفاری در بهمن ماه سال 1392 برای حضور در جشنواره فیلم روتردام به هلند سفر کرد. فیلم تهران تا بهشت پنجم بهمن ماه در جشنواره روتردام روی پرده رفت و با استقبال تماشاگران، سالن نمایش آن کاملا پر شده بود.

  فیلم شناسی مهناز افشار
  مهناز افشار در سینما

  1394     خانه ای در خیابان چهل یکم
  1395     نهنگ عنبر2
  139  معلم
  1392     دلم می خواد
  1392     بیگانه
  1392     متروپل
  1391     کلاه قرمزی 92
  1391     چه خوبه برگشتی
  1391     از تهران تا بهشت
  1390     هیچ کجا هیچ کس
  1390     پل چوبی
  1389     برف روی کاج ها
  1389     یه عاشقانه ساده
  1389     سعادت آباد
  1389     قصه پریا
  1388     طبقه سوم
  1388     پسر آدم، دختر حوا
  1388     خاطره
  1388     امشب شب مهتابه
  1387     پوپک و مش ماشاالله
  1387     شیرین
  1387     دعوت
  1386     انعکاس
  1386     تسویه حساب
  1386     کلاغ پر
  1385     رئیس
  1385     محاکمه
  1384     آتش بس
  1384     آکواریوم
  1384     تله
  1384     چه کسی امیر را کشت
  1384     کارگران مشغول کارند
  1383     سالاد فصل
  1382     سیزده گربه روی شیروانی
  1382     کما
  1381     دختری در قفس
  1381     زهر عسل
  1380     نگین
  1379     خاکستری
  1379     شور عشق
  1378     دوستان
  1378     شیرهای جوان

  مهناز افشار در تلویزیون

  1393–94عشق تعطیل نیست
  1392کلاه قرمزی 92
  1377گم شده

  مهناز افشار در تئاتر

  1395دکلره
  1393دور همی زنان شکسپیر
  1391بیست و یک بار مردن در سی روز
  1390آمدیم، نبودید، رفتیم

  جوایز مهناز افشار

  برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از انجمن منتقدان برای برف روی کاج ها 1391
  برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر بخش مسابقه فیلم های اول سی امین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم “برف روی کاج ها” – 1390
  کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی امین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم “پل چوبی” – 1390
  برنده تندیس حافظ بهترین بازیگر نقش اول زن از دوازدهمین جشن حافظ (دنیای تصویر) برای بازی در فیلم “طبقه سوم” – 1390
  برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن از چهارمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران برای بازی در فیلم “طبقه سوم” 1390
  برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم “سعادت آباد” – 1389
  کاندید تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از پانزدهمین جشن خانه سینما برای بازی در فیلم “سعادت آباد” – 1390
  کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم “تسویه حساب” – 1388

  واکنش مهناز افشار به اختلاف سن 10 ساله با همسرش

  ازدواج مهناز افشار و محمد امین رامین در روز تولد 37 سالگی مهناز افشار یکی از داغ ترین مطالب و اخبار به شمار میرفت. ازدواج بازیگر مشهور سینما و پسر معاون رئیس جمهور سابق کشورمان به یکی از حاشیه های این ازدواج بدل شد و واکنش های متفاوتی را در پی داشت.

  اما این تنها حاشیه ازدواج مهناز افشار نبود و حاشیه دیگری که در برخی سایتها مطرح شد اختلاف سن 10 ساله مهناز افشار با همسرش بود که در پی این مطلب مهناز افشار واکنش نشان داد.

  او در این باره اظهار داشت:
  خبر ازدواج من با آقای رامین صحت دارد. اما با یاسر رامین که هم سن من و متولد 1356 است. خبر ازدواج من با محمدامین رامین (متولد 1366) صحت ندارد. من نمی توانم با مردی که 10 سال از من کوچکتر است زندگی کنم!

  واکنش بهاره رهنما به ازدواج مهناز افشار:
  متن یادداشت بهاره رهنما در خصوص حاشیه های ایجاد شده برای ازدواج مهناز افشار و محمد امین رامین بدین شرح است:
  متاسفم از این همه آدم قضاوت گر و نا بالغ که تمام مشغولیت دیروز و امروز و نوشته هایشان شده نیش و کنایه زدن به یک بازیگر معروف به خاطر ثبت ازدواجش! و یا شاید بخاطر تمام مشکلاتی که با معروفیت ادم های این حرفه دارند.متاسفم از اینکه همه جای دنیا هنرمندان در چنین روزی کلی جملات زیبا و ارزوهای خوب از مردمشان می شنوند و در این کشور این طور به یک هنرمند حمله می شود کامنت ها و جملات ادمها از دیروز تا الان تمام قلبم را به درد اورده اینکه همسر او فرزند کیست به ما چه؟ به شما چه؟ این خصوصی ترین تصمیم زندگی یک انسان است دست از سر زندگی ادمهای معروف بردارید این واقعا روا نیست و این پوسیده ترین طرز فکر است که پدر کسی یا مادرش تا ابد برچسب شخصیتی اوست ، کمی به فکر خودمان باشیم تا دیگران!
  یاد یک جمله از نمایش قبلیم نوشته خودم افتادم:
  ما ادمای معروف هیچیمون عادی نیست وهیچیمون مال خودمون نیست ،نه عروسیمون ،نه طلاقمون ،نه مرگمون ،نه غربتمون هیچی!

   

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : هواشناسی

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

   

  عکس مهناز افشار

   

  عکس مهناز افشار

   

  همسر مهناز افشار

   

  همسر مهناز افشار

   

   

  کلمات کلیدی : از دنیای مهناز واکنش      برنده محل کاندید گم ( (دنیای (عشق (متولد ) ، ،نه آباد آباد      آتاری آتش آدم آدم، آدمها آغاز آقای آن آنتونی آنها آکواریوم      ابتدا ابد ابراز ابوالفضل ابوت اتفاق اتفاقات اجتماعی احساس احمدی اخبار اختصاص اختلاف اخراج ادامه ادم ادمای ادمها ادمهای ارائه ارزشمند ارزوهای ارشاد ارنست از ازدواج ازدواجش اسب است است مهناز است متاسفم استآدمی استاد استخاره استقبال است” اسلامی اش اظهار اعتقاد افتادم ما افتخار افشار افشار افشار زندگی افشار نام افشار برنده افشار تبریک افشار مهناز افشار تاریخ افشار متن افشار مهناز الان اما امروز امشب امیر امین انتخاب انتهای انجمن انسان انعکاس      انگار اهمیت او اورده اوست اول اگر ای ایجاد ایران ایرانی ایفای این اینکه با باد، بار باربا باره بازدید بازی بازیگر بازیگری باشد باشد اگر باشد،همیشه باشیم باعث بالغ بامزی، باید بخاطر بخش بخشی بد بدل بدنه بدین بر برای برایش برایم برخی برد،با بردارید برف برود برون برچسب برگزاری برگشتی      بس      بس) بس،مدتی بس” بعنوان بلورین بلکه به بهاره بهتر بهترین بهشت بهشت      بهمن بود بود فیلم بود،مانی بودن بودند بودند در بودنش بودنم بوفه بی بیست بیشتر بیند بیوگرافی بیگانه      تئاتر دکلره دور تا تاکنون تجربه تجربی تحصیل تدوین ترجیح ترین تزیینات تسویه تشکیل تصمیم تصویر) تعطیل تعلیم تله      تله) تلویزیون تلویزیون –عشق تلویزیونی تماشاگر تماشاگران، تماشای تمام تندیس تنها تهران تهران همسریاسین تهران  تهمینه توانش توانم توقع تولد ثبت جای جایزه جایی جدیدی جشن جشنواره جملات جمله جمهور جمهوری جوان مهناز جواهرسازی جودی حاتمی حاشیه حافظ حرفه حساب حساب      حسینی حضور حقیقی حمل حمله حمید حوا      حوا” خاطر خاطره      خالدار،پلنگ خانه خانواده خانوادگی خاکستری خاکستری      خبر خدا خرداد خصوص خصوصی خواد      خوار، خواهد خوب خوبه خود خودخواهی خودش خودم خودمان خودمون خوردن خونگرم خیابان خیلی داد داد او داد مهناز داده دار دارد دارد،خود دارد” غذاهای دارند، دارندمتاسفم داستانی داشت داشت اما داشت خبر داشت،از داشتنی داغ دختر دخترشان دختری در درباره درد درون دریافت دزد دست دستمزد دعوت دعوت      دل دلم دلیل دنیا دهم دو دوازدهمین دوران دوربین دوره دوست دوستان دوستان      دوستانش دوم دکتر دید دید مهناز دیدن دیده دیروز دیپلم دیپلمش دیگر دیگران یاد دیگری رئیس رئیس      را راضی رامین رامین فرزندانیک راننده راه رخ رسید در رشته رضا رفت رفتیم جوایز رهنما روا روتردام روز روز آمدیم، روزی روی رژیم ریاست ریشه زدن زرشک زرین زمینه زن زنان زنبور زندگی زهر زوج زیاد زیادی زیبا سابق سابقه ساده      سازد» ازدواج سال سالاد سالن ساله سالگی سایتها ستمدیده سخت سر سربازان سعادت سفر سمندریان سن سند سوار سواری سوم سوم      سگ سی سیزده سیمرغ سیندرلا، سینما سینما      سینمای شادباشی شاید شب شخصی شخصیتی شد شد در شدند علایق شده شده مهناز شرح شما شمار شناسی شنوند شنیده شوخ شود شود او شود در شور شکسپیر بیست شکل شکمو شیرهای شیروانی      شیروانی)، شیرین      شیطنت صاحب صحت صد صرف صرفا صفاری صفت صفحات صلح صهیونیستی صورتی، ضمن طبقه طراحی طرز طعم طلاقمون طور عادی عاشق عاشقانه عالی عامه عجیب عروسیمون عسل      عسل)، عسل، عشق      عشق” علاقه علی عنبر   عکس غذا غذاها غربتمون غریب غزه غیرانتفاعی فاجعه فجر فراوانش فراوانی فرزند فرمائید فرهنگ فصل فصل      فصل” فضای فضایی فعالیت فعالیتم فقط فلسطین فکر فیلم فیلمها فیلمهای فیلم” قبل قبلیم قرار قرمزی قسمت قصه قضاوت قفس      قلبم لباس لبخندها” لذت لوبیا لیا لیا ما مادرش مار ماشاالله      مال ماه ماکارونی متروپل      متفاوت متفاوتی متولد مثبت مجموعه محاکمه      محبت محمد محمدامین مخالف مخراج مخصوصا مدت مدرسه مذهبی مراسم مردم مردمشان مردن مردی مرگمون مزون مسابقه مسیرم مش مشخص مشغول مشغولیت مشهور مشکلاتی مطالب مطبوعاتی مطرح مطلب معاون معتقد معتقدم معرفی معروف معروفیت معلم      معنای مقابل من منتظر منتقدان منزل منفی مهتابه      مهناز مهناز نام مهندس مورد مورچه موسسه مکمل می میبرد میتوان میتوانست میخواست میخواهد میداند میدهد میدهند میرفت میلانی میلیون میکند میکند،تا نا ناشی نام نامه نباشد نبود نبودید، نتردام ندارد ندارد ”تعریفی نداشت نشان نظر نظرم نقش نقشهای نقشهایی نقشی نمایش نمی نهمین نهنگ نوشته نوعی نویسندگان نژاد نگین      نیز نیست نیست کلاه نیش ها ها      هاچ های هایشان هر هشتمین هلند هم همدردی همسر همسرش همسرش ازدواج همه همکاری همی همیشه همین هنرمند هنرمندان هنری هواشناسی هیجان هیچ هیچوقت هیچی هیچیمون و وارد واقعا واقعی واکنش وزیر وقت وقتی ولی وهیچیمون وی ویک پانزدهمین پاپا، پختم پختن پدر پر پر      پر) پرداخت پردازد پرده پریا      پزد پسر پسند پشت پل پلو پلیس پناه پنجم پوسیده پوپک پی پیش چند چندان چندی چنین چه چه؟ چهار چهارمین چهره چهل چوبی چوبی      چون چیز کاج کار کاراکتر کاراکترهای کارتون کارتونهای کارنامه کارند      کارند” کارهای کارگران کارگردانی کاری کاملا کامنت کامیون کجا کرد کرد در کرد،از کرده کس      کسی کشت      کشتار کشف کشور کشورمان کلاس کلاغ کلاه کلی کما      کما)، کمک کمی کنایه کند کند،همیشه کنم کنم واکنش که کودک کودکان کودکی کوچکتر کوچکترم کویین کیست گاهی گذارم گر گرا گربه گرفت گرفته گفت گفتگویی گلزار گمشده) گوژ گوید گوید«برادر گوید“آرزویم گوید“به گیر گیری یا یاد یادداشت یاسر یاسین یافت یافتن یه یک یکبار یکم      یکی “ تا “آتش “اشکها “دعوت” “سالاد “شور “من “پسر “کارگران

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “مهناز افشار”

  دیدگاه ها بسته شده اند.