مدل مانتو

مدل مانتو

مجموعه: اختصاصی, مدل
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • مدل مانتو
 •  

  مدل مانتو

  مدل مانتو طرح دار

  مدل مانتو جدید

  مانتو طرح دار شیک

  مدل مانتو شیک

  مدل مانتو

  مانتو نخی

  مدل مانتو قشنگ

  مانتو نخی گلدار

  مدل مانتو آبی

  مانتو آبی

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال روزانه

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  مدل مانتو سیاه سفید

  مدل مانتو سیاه سفید

  مدل مانتو لی طرح دار

  مدل مانتو لی طرح دار

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال حافظ

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  مدل مانتو نازک دخترانه

  مدل مانتو نازک دخترانه

  مدل مانتو مشکی طرح دار

  مدل مانتو شیک

  مدل مانتو طرح دار زیبا

  مانتو طرح دار زیبا

  مدل مانتو شیک و زیبا

  مانتو شیک

  مدل مانتو دخترانه جدید

  مانتو (از کلمه فرانسوی manteau) روپوش لباس گشادی است که روی لباس‌های دیگر پوشیده می‌شود. امروزه مانتو در ایران ، کارکردهای اداری ، فرهنگی ، مذهبی و حتی سیاسی دارد.

  کاربردها

  در ایران ، مانتو به عنوان نوعی حجاب اسلامی برای زنان استفاده می‌شود. همچنین از گذشته‌های دور، در مدارس دخترانه مانتو به عنوان لباس متحدالشکل دانش‌آموزان به کار می‌رفته و امروزه نیز به کار می‌رود.

  استفاده از انواع مانتو ، در محل‌ها و مناسبت‌های گوناگون مرسوم است. در تهران بانوان شاغل در ادارات دولتی، مانتو متفاوتی نسبت به زنانی که کارفرمای خصوصی دارند به تن می‌کنند. همچنین مانتوی میهمانی ممکن است با مانتو روزانه متفاوت باشد.

  مدل مانتو زنانه

  فرهنگ

  مسئولان فرهنگی در ایران در تلاش هستند تا جایگاه مانتو را در پوشش زنان به چادر بدهند. در همین رابطه طرح چادر ملی مطرح گردید و اعلام شد که این چادر برای خانمهایی که قبلاً از مانتو استفاده می‌کردند، طراحی شده‌است. این مسئولان اعلام کرده‌اند که چادرها و مانتوهای طراحی شده توسط آنان پوشش مناسبی برای زنان ایرانی است و می‌تواند الگوی پوشش ایرانی و اسلامی زنان باشد. آنان با برگزاری جشنواره‌هایی در خصوص عرضه مانتو و چادر ، بر تغییر ذائقه بانوان به طرح‌های خود تاکید می‌کنند.

  از سوی دیگر در سریال‌ها و فیلم‌های ایرانی پخش شده از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ، زنان تحصیلکرده با حجاب مانتو و زنان سنتی با حجاب چادر به تصویر کشیده می‌شوند.

  امروزه مانتوهایی با طراحی بر اساس لباس‌های سنتی اقوام مختلف مانند کرد و لر و بلوچ و حتی با طرح تزئینی اشعاری از شعرای ایران با خط نستعلیق به بازار عرضه می‌شود.

   

  کلمات کلیدی : از (از ) ، آبی آنان ادارات اداری از اساس است استفاده اسلامی اشعاری اعلام اقوام الگوی امروزه انواع ایران ایرانی این با بازار بازدید باشد باشد بانوان بدهند بر برای برگزاری بلوچ به تا تاکید تحصیلکرده تزئینی تصویر تغییر تلاش تن تهران توسط جایگاه جشنواره‌هایی جمهوری حافظ حتی حجاب خانمهایی خصوص خصوصی خط خود دار دار دارد دارند دانش‌آموزان دخترانه دخترانه در دور، دولتی، دیگر ذائقه را رابطه روزانه روزانه روپوش روی زنان زنانه زنانی زیبا سریال‌ها سفید سنتی سوی سیاسی سیاه سیمای شاغل شد شده شده‌است شعرای شیک شیک صدا صفحات طراحی طرح طرح‌های عرضه عنوان فال فرانسوی فرمائید فرهنگ فرهنگی فیلم‌های قبلاً لباس لباس‌های لر لی مانتو مانتو مانتوهای مانتوهایی مانتوی مانند متحدالشکل متفاوت متفاوتی محل‌ها مختلف مدارس مدل مذهبی مرسوم مسئولان مطرح ملی ممکن مناسبت‌های مناسبی میهمانی می‌تواند می‌رفته می‌رود استفاده می‌شود می‌شوند امروزه می‌کردند، می‌کنند می‌کنند از نازک نخی نخی نسبت نستعلیق نوعی نیز هستند همچنین همین و پخش پوشش پوشیده چادر چادرها کار کاربردها کارفرمای کارکردهای کرد کرده‌اند کشیده کلمه که گذشته‌های گردید گشادی گلدار گوناگون

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “مدل مانتو”

  دیدگاه ها بسته شده اند.