عکس عروس

عکس عروس

مجموعه: اختصاصی, مدل
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • عکس عروس
 •  

  عکس عروس

  عکس عروس

  عکس عروس

  عکس عروس

  عکس عروس

  عکس عروس

  عکس عروس

  عکس عروس

  عکس عروس

  عکس عر و س

  عکس عروس

  عکس عر و س

  عکس عروس

  عکس عر و س

  عکس عروس ایرانی

  عکس عروس ایرانی

  عکس عروس ایرانی

  عکس عروس ایرانی

  عکس عروس ایرانی

  عکس عروس ایرانی

  عکس عروس ایرانی

  عکس عروس ایرانی

  عکس عروس ایرانی

  عکس عروس ایرانی

  عکس عروس ایرانی

  عکس عروس ایرانی

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت طلا

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  عکس عروس ایرانی

  عکس عروس ایرانی

  عکس عروس زیبا

  عکس عروس زیبا

  عکس عروس زیبا

  عکس عروس زیبا

  عکس عروس زیبا

  عکس عروس زیبا

  عکس عروس زیبا

  عکس عروس زیبا

  عکس عروس زیبا

  عکس عروس زیبا

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت خودرو

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  عکس عروس زیبا


  نکات مهم در آرایش عروس

  آرزوی هر عروسی است که زیباترین و ماندگارترین عکس ها را از جشن هایش داشته باشد. اما چنین آرزویی بدون داشتن یک آرایش مناسب و لباس مناسب امکان پذیر نیست. لازم نیست آرایش گران قیمت و لباس فوق العاده خاصی داشته باشید. اتفاقا این از آن مواردی است که هر چه ساده تر بگیرید، بهتر و ماندگارتر می شود. ما برای شما توصیه هایی داریم که حتی در صورتی که بخواهید خودتان، خودتان را آرایش کنید، به کارتان می آید.

  می خواهید یک عروس متفاوت باشید؟ قصد دارید همیشه به خاطر بسپارید که در تابستان عروس شده اید؟ به فکرتان رسیده که از آفتاب داغ تابستان استفاده کنید و با پوستی برنزه راهی مراسم تان شوید؟ خب این ایده اگرچه خطر دلزدگی در سال های بعد را دارد، اما اگر برای چنین کاری مصمم هستید، توصیه می کنیم برنزه کردن را دو هفته قبل از عروسی شروع کنید تا در روز جشن پوستتان نارنجی یا مصنوعی به نظر نیاید. بهتر است یک بار کامل از پوست لایه برداری کنید و به یاد داشته باشید که گردن و سینه نیز باید رنگی مشابه صورت داشته باشند.

  زیبایی هایتان را نشان دهید

  شما باید به ویژگی هایی اهمیت بدهید که بیش از همه دوست دارید، در روز عروسی شما می خواهید خودتان باشید اما در زیباترین صورت ممکن. پس اگر چشمانتان را بیشتر دوست دارید، با خط چشم و ریمل با آنها بازی کنید. اگر لب هایتان برایتان مهم تر است، از سایه روشن یا رژ لب درخشان استفاده کنید. هر آنچه که فکر می کنید شما را زیباتر جلوه می دهد به کار ببرید. اما بدترین کار این است که احساس کنید تغییر بسیار بزرگی رخ داده و حتی شما تبدیل به شخص دیگری شده اید!

  عروس ها باید از چه شیوه های آرایشی استفاده کنند تا در عکسهایشان زیباتر شوند؟ این سوالی است که بیشتر عروس ها می پرسند. از آنجایی که فلاش عکاسی به سایه های صورتی نیروی بیشتر می بخشد، حتی مقداری زردی نیز به پوست شما می افزاید. از اصلاح کننده رنگ برای پوشاندن حلقه های تیره زیر چشم (بخصوص اگر شب قبل درست نخوابیده اید و احتمالاً این حلقه ها در زیر چشمان شما افتاده است) استفاده کنید.

  آرایشتان را با پودر ثابت کنید و مطمئن شوید که پوستتان مات شود تا در عکس ها براق نیفتد. همینطور رژلبی را انتخاب کنید که کمی از حد معمولی که استفاده می کنید روشن تر باشد. زیرا لب های کمرنگ در عکس، محوتر به نظر می آیند.

  یک آرایش ماندگار

  عروس چطور می تواند مطمئن باشد آرایشش در تمام طول روز باقی می ماند؟ برای چشم ها، استفاده از سایه ها و خط چشم با ماندگاری بالا و اتمام آن با سایه روشن روی استخوان زیر ابرو برای جلوه دادن به چشم مناسب است. روی گونه هایتان از دو نوع رژ گونه استفاده کنید، اولی نوع خنثی که از برآمدگی گونه شروع شده و به سمت خط موهایتان می رود و دومی سایه ی روشنی که فقط روی برآمدگی گونه استفاده می شود. برای ماندگاری رنگ لبهایتان نیز قبل از استفاده از رژ لب، دور لب را خط کشیده و حتی روی لب را نیز با مداد کاملا پر کنید.

  چه بخوریم و چه نخوریم؟

  رژیم آبی بسیار مناسب است، آب بسیار زیادی بنوشید تا تمام سموم از بدن و پوست شما خارج شود. حتما از نرم کننده پوست استفاده کنید تا ملایمت پوست شما حفظ شود. از دو هفته قبل از مراسم، میوه و سبزیجات زیاد بخورید و دور غذاهای چرب، شیرین و پرادویه، فست فودها و هله هوله هایی مثل چیپس و پفک را از یک ماه قبل خط بکشید. این غذاها پوست را کدر، خسته و تیره و جوش دار می کنند.

   

  کلمات کلیدی : از (بخصوص آب آبی آرایش آرایشش آرایشی آرزویی آفتاب آن آنجایی آنها آنچه آید می آیند یک ابرو اتفاقا اتمام احتمالاً احساس از است است) است، استخوان استفاده اصلاح افتاده افزاید العاده اما امکان انتخاب اهمیت اولی اگر اگرچه اید اید عروس اید؟ ایده ایرانی ایرانی این با بار بازدید بازی باشد باشند زیبایی باشید باشید؟ باقی بالا باید ببرید بخشد، بخواهید بخورید بخوریم بدترین بدن بدهید بدون برآمدگی براق برای برایتان برداری برنزه بزرگی بسپارید بسیار بعد بنوشید به بهتر بکشید بگیرید، بیش بیشتر تا تابستان تان تبدیل تر تغییر تمام تواند توصیه تیره ثابت جشن جلوه جوش حتما حتی حد حفظ حلقه خارج خاصی خاطر خب خسته خط خطر خنثی خواهید خودتان خودتان، خودرو دادن داده دار دارد، دارید دارید، داریم داشتن داشته داغ در درخشان درست دلزدگی دهد دهید شما دو دور دوست دومی دیگر دیگری را راهی رخ رسیده رنگ رنگی رود روز روشن روشنی روی رژ رژلبی ریمل زردی زیاد زیادی زیبا زیباتر زیباترین زیر زیرا س ساده سال سایه سبزیجات سمت سموم سوالی سینه شب شخص شده شروع شما شود شوند؟ شوید شوید؟ شیرین شیوه صفحات صورت صورتی طلا طول عر عروس عروس عروس آرزوی عروسی عکاسی عکس عکس، عکسهایشان غذاها غذاهای فرمائید فست فقط فلاش فودها فوق فکر فکرتان قبل قصد قیمت لازم لایه لب لب، لباس لبهایتان ما مات ماند؟ ماندگار عروس ماندگارتر ماندگارترین ماندگاری ماه متفاوت مثل محوتر مداد مراسم مراسم، مشابه مصمم مصنوعی مطمئن معمولی مقداری ملایمت ممکن مناسب مهم مواردی موهایتان می میوه نارنجی نخوابیده نخوریم؟ رژیم نرم نشان نظر نوع نکات نیاید نیروی نیز نیست نیفتد ها ها، های هایتان هایش هایی هر هستید، هفته هله همه همیشه همینطور هوله و ویژگی پذیر پر پرادویه، پرسند پس پفک پودر پوست پوستتان پوستی پوشاندن چرب، چشم چشمان چشمانتان چطور چنین چه چیپس کار کارتان کاری کامل کاملا کدر، کردن کشیده کمرنگ کمی کنند کننده کنید کنید آرایشتان کنید چه کنید، کنیم که گران گردن گونه ی یا یاد یک

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “عکس عروس”

  دیدگاه ها بسته شده اند.