رامبد جوان

رامبد جوان

مجموعه: اختصاصی, بازیگران
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • رامبد جوان
 •  

  رامبد جوان

  رامبد جوان

   

  نام: رامبد

  نام خانوادگی: جوان

  تاریخ تولد:1350/10/1

  محل تولد:تهران

  همسر سابق : سحر دولتشاهی

   

  بیوگرافی رامبد جوان

   

  بیوگرافی رامبد جوان

   

  رامبد جوان دراولین روز از دی ماه سال 1350 در محله شهرآرای بدنیا آمد، او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان و مجری تلویزیون میباشد.

  رامبد جوان در یک خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. رامبد جوان یک خواهر به نام پوپک دارد که 8 سال از خودش بزرگتر است. به او گفته رامبد یعنی فرشته صلح و آرامش و این اسم انتخاب خواهرش بوده است. چندان به فوتبال علاقمند نیست و موسیقی را خیلی دوست دارد اما ترجیح میدهد از هیچ خواننده ای اسم نبرد. دوست صمیمی رامبد ، اشکان خطیبی است.

  ازدواج رامبد جوان

  رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آنها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می کند. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند. چند سال بعد و در 36 سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد.

  اینبار همسر او سحر دولتشاهی است که ماجرای آشنایی آنها به صحنه تئاتر برمی گردد. این دو در سریال مسافران با یکدیگر هم بازی بودند. داستان آشنایی رامبد و سحر نیز از یک نمایش تئاتر کلید خورد. سحر دولتشاهی عضو گروه تئاتر پسیانی بود و آتیلا پسیانی در این آشنایی نقش پر رنگی داشته است.

  رامبد جوان سال گذشته به مناسبت روز زن به همسرش یک موتور سیکلت هدیه داد! شایعاتی تائید نشده در مورد زندگی مشترک این دو وجود دارد که حاکی از آن است که این دو اخیرا از یکدیگر جدا شده اند.

  ازدواج تا شایعه جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان

  زمزمه ای که این روزها در محافل خصوصی و فضای مجازی می شنویم عدم توافق رامبد جوان و نگار جواهریان برای زندگی مشترک است. برخی افت سری جدید برنامه خندوانه را به خاطر این موضوع می دانند و برخی هم سرحال نبودن و عدم نشاط و انرژی سابق او را به این دلیل، الصاق می کنند.

  جالب اینکه برخی از کسانی که هنرمندان را در امکان عمومی و هنری رصد می کنند می گویند مدتی است رامبد جوان با مشترک مورد نظر رویت نشده است و همین حرف و حدیث ها به این شایعه دامن زده که این دو هنوز به وصل نرسیده از هم منفصل شده اند گرچه برخی دیگر معتقدند که هنوز متصل است او و برای اینکه شایعات و حاشیه های دردسرسازی دامن آنها را نگیرد ترجیح داده اند کمتر در فضای عمومی با هم ظاهر شوند یا عکسی مشترک در اینستاگرام منتشر کنند.

  خاصه اینکه بر سر جدایی قبلی رامبد از سحر دولتشاهی حواشی زیادی به وجود آمد که حتی رامبد در مصاحبه ای نسبت به آن واکنش تندی نشان داد و گفت:ترجیح می دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی، کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوص ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی می کردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.

  فعالیت بازیگری رامبد جوان
  تئاتر شروعی برای ورود به به عرصه نمایش و فعالیت های هنری این کمدین محبوب بود. او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما فعالیت کرده و از سال 1373 به عنوان بازیگر تئاتر مشغول فعالیت بوده است. اولین کارگردانی اش در تئاتر هم تئاتری برای معلولین بوده که به گفته خودش بسیار هم مورد توجه قرار گرفته است. او در همین سال در مجموعه صرفه جویی در آب کارش را در تلویزیون شروع کرد و سپس در برنامه نوروز 74 نقش آفرینی داشت.

  پس از آن در سال 74 در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران به کارگردانی بیژن بیرنگ و مسعود رسام نقش کوتاهی داشت که در نهایت باعث مورد توجه قرار بگیرد و همان سال در مجموعه فروشگاه به کارگردانی احمد بهبهانی نقش آفرینی کند. جوان همچنین بین سال های 74 و 75 در مجموعه نوعی دیگر بهروز بقایی هم حضور داشت.

  خانه سبز سکوی پرشی برای معروف شدن فرید صباحی یا فرید جینگلبرد نامی بود که در سال های پخش یکی از پرطرفدارترین سریال های دهه هفتاد از دهان همه مردم شنیده می شد. سریال خانه سبز با هنرمندی خسرو شکیبایی، مهرانه مهین ترابی، اکرم محمدی، مرحومه حمیده خیرآبادی، آتنه فقیه نصیری و البته رامبد جوان، روایتی خودمانی و شیرین بود از رابطه چند خانواده با مزه که در یک ساختمان زندگی می کردند و هر بار برای هر کدام اتفاقی رخ میداد و دیگران با همکاری و همدلی آن مشکل را برطرف می کردند.

  از کارهای ضعیف پس از خانه سبز تا احیای محبوبیت رامبد جوان کارش را در سال 76 با سرزمین سبز به عنوان بازیگر ادامه داد که دنباله ای نچسب و کم رمق از خانه سبز بود و در همان سالها هم فرصت پخش پیدا نکرد تا با تاخیری حدود 10 ساله پخش شود. شاید همین تاخیر یکی از عوامل دیده نشدن سریال به خاطر تغییر ذائقه مخاطبان بود. بعد از آن به سراغ نویسندگی رفت.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : استخاره

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  مجموعه در همین حوالی و فیلمنامه اولیه سریال تولدی دیگر دو اثری بودند که جوان در کسوت نویسنده آنها را تجربه کرد اما هنوز با چهره شدن فاصله بسیار داشت.می توان گفت تا دو سال بعد از خانه سبز، پرنده بخت جوان پروازی نداشت تا این که یک نقش چند وجهی در “کت جادویی” (به کارگردانی محمد حسین لطیفی) شانس دوباره ای به وی بخشید. این سریال داستان پسری سرخوش و تهی دست بود که بعد از وقوع برخی اتفاقات صاحب یک کت جادویی شده که بی وقفه از جیب های آن پول نقد سرازیر می شود.

  به زودی این جوان چنان اسیر قدرت و ثروت شده که آرام آرام شخصیت ساده و بی آلایشش تبدیل به مردی به سنگ دل و پول پرست می شود. رامبد جوان به خوبی از پس این نقش برآمد و به زودی محبوب شد. محبوبیتی که خیلی زود با فیلم مومیایی 3 و حضور در کنار سوپراستار آن روزها یعنی پرویز پرستویی برای همیشه تثبیت شد.

  کارنامه هنری رامبد جوان
  کارگردانی رامبد جوان:
  وی کارگردانی چهار مجموعه تلویزیونی به نام های گمگشته و نشانی و مسافران و توطئه فامیلی را به عهده داشته است که مجموعه نشانی ایام نوروز 87 از شبکه دو سیما پخش شد. مجموعه گمگشته به نویسندگی سید سعید رحمانی و علیرضا کاظمی پور نیز در ماه رمضان سال 1380 از سیما پخش شد که با استقبال تماشاگران مواجه شد.

  رامبد جوان در سینما نیز اسپاگتی در هشت دقیقه را در کارنامه خود دارد که جایزه بهترین کارگردانی دوره بیستم جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را در سال 1384 از آن خود کرد.

  او در جشنواره 29 فجر به عنوان کارگردان در فیلم ورود آقایان ممنوع شرکت داشت و توسط همین فیلم در زمان اکران فروشی بالغ بر 6 میلیارد تومان بر جای گذاشت و فیلم پر مخاطب شبهای رمضان 90 بود. همچنان رامبد جوان در 31 امین جشنواره فجر، سیمرغ بهترین بازیگر مکمل نقش مرد از فیلم گناهکاران را دریافت کرد.

  رامبد جوان در حالی پیش تر قرار بود کمدی خندنده را بسازد به دلیل آماده نشدن فیلمنامه آن کار، درگیر ساخت سک درام جنایی با عنوان نگار شد. در فیلم نگار ، نگار جواهریان نیز در نقش نگار به ایفای نقش میپردازد. کارگردان فیلم نگار ، خود رامبد جوان است و گفتنی است که او در این فیلم علاوه بر کارگردانی، بازی نقش اصلی آن را نیز بر عهده خواهد داشت.

  گفته می شود ژانر این فیلم جنایی است. اگر فیلم گناهکاران را به یاد داشته باشید، خواهید دید که رامبد جوان قبل از نگار ، در فیلم گناهکاران که ساخته فرامرز قریببیان بود نیز در ژانر جنایی سابقه بازی داشته است. در این فیلم برای دومین بار است کهرامبد جوان بازی در ژانر اجتماعی را تجربه می کند.

  خندوانه رامبد جوان

  خندوانه نام برنامه ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت و گو می کند. خندوانه یکی از پر مخاطب ترین برنامه های تلویزیونی ایران محسوب می شود.

  ایدهٔ اجرای برنامه، یک بار در سال 1383 توسط رامبد جوان به شبکهٔ دو داده شده بود، ولی به خاطر تأمین نشدن بودجه و مسائلی مانند آن ساخت این برنامه به تعویق افتاد.

  فصل اول این برنامه از 21 خرداد 1393 شروع و در 3 آبان 1393 پایان یافت. و فصل دوم آن از 29 فروردین 1394 به روی آنتن رفت و در 21 مهر 1394 پایان یافت.  فصل سوم آن از 25 اسفند 1394 شروع شد.

  فیلم شناسی رامبد جوان
  رامبد جوان در سینما
  1392 آزادی مشروط
  1392 آذر، شهدخت، پرویز و دیگران
  1391 نیکان و بچه غول
  1391 گناهکاران
  1390 آزمایشگاه
  1389 دختر شاه پریون
  1389 دیو و دلبر
  1388-1389 ورود آقایان ممنوع
  1388 پسر آدم، دختر حوا
  1387 شبی در تهران
  1386 جعبه موسیقی
  1386 مصاحبه
  1385 زن بدلی
  1385 سوغات فرنگ
  1385 نسل جادویی
  1383 اسپاگتی در هشت دقیقه
  1383 مکس
  1382 صورتی
  1379 سیندرلا
  1378 مومیایی 3
  1376 کمکم کن
  1376 پشت دیوار شب
  1394 برج آخرت

  کارهای تلویزیونی جوان
  1393 خندوانه کارگردان-مجری
  1392 کلاه قرمزی 92 بازیگر مهمان
  1391 گپ کارگردان – مجری رامبد جوان آی فیلم1391
  1390 ساختمان پزشکان بازیگر مهمان
  1388 مسافران بازیگر، کارگردان
  1386 نشانی بازیگر، کارگردان
  1381 باغ بلور بازیگر، کارگردان
  1380 گمگشته کارگردان
  1379 ولایت عشق بازیگر
  1377 کت جادویی بازیگر
  1377 هتل بازیگر مهمان
  1376 تولدی دیگر نویسنده فیلمنامه اولیه
  1376 در همین حوالی نویسنده
  1376 سرزمین سبز بازیگر
  1375 خانه سبز بازیگر
  1374-1375 نوعی دیگر بازیگر
  1374 فروشگاه بازیگر
  1374 همسران بازیگر
  1374 نوروز 74 بازیگر
  1373 صرفه جویی آب بازیگر
  1394 گنج پنهان

  رامبد جوان در شبکه نمایش خانگی
  1390 شام ایرانی بازیگر
  1393 کوچه مروارید

  جوایز جوان

  سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر بهمن 1391 (گناهکاران)
  بهترین برنامه تلویزیونی در جشن حافظ تیر 1394 (خندوانه)

   

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : هواشناسی

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

   

  عکس رامبد جوان

   

  عکس رامبد جوان

   

  همسر رامبد جوان

   

  همسر رامبد جوان

   

   

  کلمات کلیدی : از مجموعه (به (خندوانه) (گناهکاران) بهترین ، آب آبان آتنه آتیلا آخرت کارهای آدم، آذر، آذری آرام آرامش آزادی آزمایشگاه آشنایی آفرینی آقایان آلایشش آماده آمد آمد، آن آنتن آنها آی اتفاقات اتفاقی اثری اجتماعی اجرای احمد احیای اخیرا ادامه از ازدواج است است ازدواج است رامبد است فعالیت استخاره استقبال اسفند اسم اسپاگتی اسیر اش اشکان اصالت اصلی اطرافیان اعلام افت افتاد فصل افتد اینبار البته الصاق المللی ام اما امکان امین انتخاب اند اند ازدواج انرژی او اول اولین اولیه اولیه اکران اکرم اگر ای ایام ایران ایرانی ایفای این اینستاگرام اینکه با بار بازدید بازی بازیگر بازیگر بازیگر، بازیگری باشید، باعث باغ بالغ بخت بخشید بدلی بدنیا بر برآمد برابر برای برایشان برج برخی برطرف برمی برنامه برنامه، بزرگتر بزنم بسازد بست بسیار بعد بقایی بلور بلورین بن به بهبهانی بهترین بهروز بهمن بود بود، بودجه بودند بوده بپرسد بچه بگیرد بی بیرنگ بیستم بین بیوگرافی بیژن تأمین تئاتر تئاتر، تئاتری تا تائید تاخیر تاخیری تبدیل تثبیت تجربه تر ترابی، ترتیب ترجیح ترین تعویق تغییر تلویزیون تلویزیون، تلویزیونی تماشاگران تندی تنها تهران تهران تهی توافق توان توجه توسط توطئه تولد محل تولدتهران همسر تولدی تومان تیر ثروت جادویی جادویی جادویی” جاری جالب جای جایزه جدا جدایی جدید جشن جشنواره جعبه جمهور جنایی جنس جوان جوان جوان جوان رامبد جوان نام جوان تاریخ جوان خندوانه جوان رامبد جوان سیمرغ جوان تئاتر جوان رامبد جوان وی جوان کارگردانی جوان، جواهریان جواهریان زمزمه جویی جیب جینگلبرد حاشیه حافظ حال حالی حاکی حتی حدود حدیث حرف حسین حضور حق حمیده حوا حواشی حوالی خاتمی خاطر خانه خانواده خانوادگی خانگی خرداد خسرو خصوص خصوصی خطبه خطیبی خندنده خنده خندوانه خواستم خواننده خواهد خواهر خواهرش خواهید خوبی خود خودش خودم خودمانی خورد خیابان خیرآبادی، خیلی داد داده دارد داستان داشت داشت خانه داشت پس داشت گفته داشتمی داشته دامن دانستن دانند دختر در درام دراولین درباره دردسرسازی درگیر دریافت دست دقیقه دقیقه دل دلبر دلیل دلیل، دنباله دهان دهم دهه دو دوباره دوره دوست دولتشاهی دولتشاهی دوم دومین دی دید دیده دیو دیوار دیگر دیگران دیگران ذائقه رئیس را رابطه رامبد رامبد نام رحمانی رخ رسام رسانه رسد رسیده رصد رفت رفت رفتار رمضان رمق رنگی روایتی روحی روز روزها روی رویت زده زمان زن زندگی زود زودی زیاد زیادی سابق سابقه ساخت ساختمان ساخته ساده سال ساله سالها سالگی سبز سبز، سحر سر سرازیر سراغ سرحال سرخوش سرزمین سرشناس سروصدای سری سریال سعید سفره سنتی سنگ سوال سوغات سوم سوپراستار سپس سک سکوی سی سیاست سید سیدمحمد سیما سیمرغ سیندرلا سینما سینما سینما، سیکلت شادی شام شانس شاه شاید شایعات شایعاتی شایعه شب شبهای شبکه شبکهٔ شبی شخصی، شخصیت شد شد رامبد شد فیلم شد کارنامه شدن شده شروع شروعی شرکت شناسی شنویم شنیده شهدخت، شهرآرای شود شود ایدهٔ شود به شوند شکیبایی، شیرین صاحب صباحی صحنه صرفه صفحات صلح صمیمی صورتی ضعیف ظاهر عدم عرصه عشق عضو عقد علاقمند علاوه علیرضا عمومی عنوان عهده عوامل عکس عکسی غول فاصله فامیلی فجر فجر، فرامرز فرشته فرصت فرمائید فرنگ فروردین فروشگاه فروشی فرید فصل فضای فعالیت فقیه فوتبال فکر فیلم فیلم فیلمنامه قبل قبلی قدرت قرار قرمزی قریببیان قسمت لطیفی) ماجرای مال ماندانا مانند ماه متصل متولد مجازی مجری مجموعه محافل محبوب محبوبیت محبوبیتی محسوب محله محمد محمدی، مخاطب مخاطبان مدتی مرحومه مرد مردم مردی مروارید جوایز مزه مسائلی مسافران مسعود مشترک مشروط مشغول مشکل مصاحبه مصاحبه معتقدند معروف معلولین مقاومتی ملی ممنوع ممنوع من مناسبت منتشر منفصل مهر مهرانه مهمان مهین مواجه موتور مورد موسیقی موسیقی موضوع مومیایی مکس مکمل می میباشد رامبد میداد میدهد میلیارد میپردازد نام نامی نبرد نبودن ندارم نداشت نرسیده نسبت نسل نشاط نشان نشانده نشانی نشدن نشده نصیری نظر نقد نقش نمایش نمی نهایت نوجوانان نوروز نوعی نویسنده نویسنده نویسندگی نچسب نکته نکرد نگار نگیرد نیز نیست نیکان ها های هتل هدیه هر هشت هفتاد هم همان همدلی همسر همسران همسرش همه همچنان همچنین همکاری همیشه همین هنرمند هنرمندان هنرمندی هنری هنوز هواشناسی هیجان هیچ و واکنش وجهی وجود ورزش، ورود وصل وقت وقفه وقوع ولایت ولی وی پای پایان پخش پر پرست پرستویی پرشی پرطرفدار پرطرفدارترین پرنده پروازی پرویز پریون پزشکان پس پسر پسری پسیانی پشت پنهان رامبد پور پول پوپک پیدا پیش چنان چند چندان چهار چهره ژانر کار، کارش کارنامه کارهای کارگردان کارگردان کارگردانمجری کارگردانی کارگردانی، کاظمی کاملا کت کدام کرد کرد او کرد رامبد کردم کردند کردند از کرده کسانی کسوت کسی کلاه کلید کم کمتر کمدی کمدین کمکم کن کنار کند کند خندوانه کنم کنند کنند جالب کنند خاصه که کهرامبد کوتاهی کودکان کوچه گذاشت گذشته گردد گرفته گروه گرچه گفت گفتترجیح گفتنی گفته گمگشته گناهکاران گناهکاران گنج گو گویند گپ یا یاد یافت یافت  یعنی یک یکدیگر یکمین یکی “کت

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “رامبد جوان”

  دیدگاه ها بسته شده اند.