طناز طباطبایی

طناز طباطبایی

مجموعه: اختصاصی, بازیگران
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • طناز طباطبایی
 •  

  طناز طباطبایی

  طناز طباطبایی

   

  طناز طباطبایی ستاره مشهور سینما یکی از متفاوت ترین بازیگران سینماست. می پرسید چرا؟ چون او دغدغه های متفاوت و عجیبی دارد.

  این ستاره سینما در یکی از گفت و گوهایش با ساناز صفایی اعتراف می کند مهم ترین دغدغه او همیشه در زندگی ترس از پیری بوده. او در این باره می گوید:«کهنه نشدن. من از پیر شدن می ترسم. از ذهن پیر می ترسم. از جسم پیر می ترسم.»

  و ادامه می دهد: «متولد سال 62 هستم. اما این مربوط به این سن من نیست. من 18 سالگی هم که گواهینامه گرفتم و فکر کردم که دیگر خیلی بزرگ شدم سریع این فکر از ذهنم عبور کرد که یعنی دارم پیر می شوم و هر روز که جلو می روم بیشتر، بیشتر از این فرسودگی و کهنه شدن می ترسم.»

  اما او که مجرد است درباره ترس از اینکه پا به سن بگذارد و همچنان مجرد بماند و فرزندی نداشته باشد، نظرات جالب و شنیدنی دارد: «ببین این حرفی که الان می خواهم بگویم خیلی حرف رادیکالی است شاید خیلی ها با من مخالف باشند و البته خیلی مسئله شخصی است ولی تصورم این است که با ازدواج و بچه دار شدن و با هر چیزی که از این دست به من اضافه می شود انگار که من یک مرحله عقب می روم و این حس کهنگی به من دست خواهد داد که حالا دیگر الان تمام شدم و بچه ام از من مهم تر است.

  الان خودت نباید غذا بخوری و اول باید بچه ات را سیر کنی. الان جیب خودت ممکن است خالی باشد اما جیب بچه ات باید پر باشد. خودت نباید فلان کار را کنی که شوهرت بتواند فلان کار را کند. الان مجبوری کار نکنی چون بچه کوچک داری و… . راستش را بخواهید من یک ذره خودخواهم. نه، خیلی خودخواهم. این خیلی خودخواه بودن و ترس از کهنه شدن باعث می شود که محتاط باشم. همیشه دوست دارم جوان باشم و تازه باشم و همه چیز تازه باشد.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : استخاره

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  این خیلی خطرناک است چون من فکر می کنم اگر یک روزی کهنه شوم و به این باور برسم که کهنه شدم دچار افسردگی خیلی حادی می شوم که حتی ممکن است خودکشی کنم.

  همه آرزوی زندگی ام هم همین است که خداوند این تازگی را از من نگیرد.» بازیگر سریال «شاهگوش» در ادامه در پاسخ اینکه آیا می خواهد مراحل ازدواج و بچه دار شدن و تشکیل خانواده را بگذارد برای بعدتر، جواب می دهد: «نه اینکه بعدتر، اصلا هیچ وقت به آن فکر هم نمی کنم، هرگز. عشق مادر و فرزندی و عشق به خانواده، عشقی طبیعی و در نهاد بشر است ولی چیزی که من می گویم یک ذره متفاوت است.

  نمی دانم شاید من یک ذره خودشیفتگی بازیگری دارم و این چیزی است که به نظرم همه بازیگران دارند و اگر نداشته باشند اصلا نمی توانند بازیگر شوند. آن خودشیفتگی هم این است که من خودم را از هر چیزی در جهان بیشتر دوست دارم و فکر می کنم حتی اگر روزی بچه دار شوم باز هم خودم را بیشتر از او دوست خواهم داشت. آنقدر خودم را دوست دارم که حاضر نمی شوم این همه سختی به خودم بدهم که عشق دیگری را تجربه کنم. آن عشق را خودم به خودم دارم.»

  بیوگرافی طناز طباطبایی

  بیوگرافی طناز طباطبایی

   

  نام: طناز

  نام خانوادگی: طباطبائی

  تاریخ تولد: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۲

  محل تولد: تهران – نیاوران

  تحصیلات: کارگردانی تئاتر

  وضعیت تاهل: مجرد

  طناز طباطبائی یک خواهر دارد که بزرگتر از اوست و به خواهرش خیلی علاقه مند است – با موسیقی آشنایی دارد و گیتار می زند ، مدتی هم کار نقاشی میکرد – پدرش نیز در زمینه ی موسیقی فعالیت دارد ، در کلاس های آزاد بازیگری شرکت کرده بود که هنوز یک ماه از کلاس هایش نگذشته بود برای بازی در جوانی انتخاب شد و اولین بازی خود را در سال ۸۰ انجام داد که در آن سریال ۱۸ ساله بود .

  با هیچ کدام از خانم ها و آقایان طباطبائی در سینما و تلویزیون کشور نسبت فامیلی ندارد – مثل بهنوش طباطبایی – علی طباطبایی و …

  آثار طناز طباطبایی :

  دیشب باباتو دیدم آیدا (رسول صدرعاملی، ۱۳۸۳) – چهار انگشتی (سعید سهیلی، ۱۳۸۵) – جعبه موسیقی (فرزاد موتمن، ۱۳۸۶) – می زاک (حسینعلی لیالستانی، ۱۳۸۷) – پسر تهرانی (کاظم راست گفتار، ۱۳۸۷) – صداها (فرزاد موتمن، ۱۳۸۷) – طهران تهران (اپیزود: سیم آخر، ۱۳۸۸)

  مجموعه های تلویزیونی: – در چشم باد (مسعود جعفری جوزانی، ۱۳۸۵) – میوه ممنوعه (حسن فتحی، ۱۳۸۶)

  جوایز و افتخارات طناز طباطبایی: – برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سومین جشن منتقدان برای بازی در فیلم “صداها” – ۱۳۸۸

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : هواشناسی

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  عکس طناز طباطبایی

   

  عکس طناز طباطبایی

   

  کلمات کلیدی : از (اپیزود (حسن (حسینعلی (رسول (سعید (فرزاد (مسعود (کاظم ) ) «ببین «شاهگوش» «متولد «نه ، آثار آخر، آرزوی آزاد آشنایی آقایان آن آنقدر آیا آیدا ات ادامه اردیبهشت از ازدواج است است استخاره اصلا اضافه اعتراف افتخارات افسردگی الان البته ام اما انتخاب انجام انگار انگشتی او اوست اول اولین اگر این اینکه با باباتو باد باره باز بازدید بازی بازیگر بازیگران بازیگری باشد باشد باشد، باشم باشند باعث باور باید بتواند بخواهید بخوری بدهم برای برسم برنده بزرگ بزرگتر بشر بعدتر، بماند به بهترین بهنوش بود بودن بوده بچه بگذارد بگویم بیشتر بیشتر، بیوگرافی تئاتر تاریخ تازه تازگی تاهل تجربه تحصیلات تر ترس ترسم ترسم» ترین تشکیل تصورم تلویزیون تلویزیونی تمام تهران تهرانی توانند تولد جالب جایزه جسم جشن جعبه جعفری جلو جهان جواب جوان جوانی جوایز جوزانی، جیب حادی حاضر حالا حتی حرف حرفی حس خالی خانم خانواده خانواده، خانوادگی خداوند خطرناک خواهد خواهر خواهرش خواهم خود خودت خودخواه خودخواهم خودشیفتگی خودم خودکشی خیلی داد دار دارد دارد دارم دارم» دارند داری داشت دانم در درباره دست دغدغه دهد دوست دچار دیدم دیشب دیگر دیگری ذره ذهن ذهنم را رادیکالی راست راستش روز روزی روم زاک زمینه زن زند زندگی سال ساله سالگی ساناز ستاره سختی سریال سریع سن سهیلی، سومین سیر سیم سینما سینماست شاید شخصی شد شدم شدن شرکت شنیدنی شود شوم شوند شوهرت صداها صدرعاملی، صفایی صفحات طباطبائی طباطبائی طباطبایی طباطبایی طبیعی طناز طناز طهران عبور عجیبی عشق عشقی عقب علاقه علی عکس غذا فامیلی فتحی، فرزندی فرسودگی فرمائید فعالیت فلان فکر فیلم لیالستانی، مادر ماه متفاوت مثل مجبوری مجرد مجرد مجموعه محتاط محل مخالف مدتی مراحل مربوط مرحله مسئله مشهور ممنوعه ممکن من منتقدان مند مهم موتمن، موسیقی مکمل می میوه میکرد نام نباید ندارد نداشته نسبت نشدن نظرات نظرم نقاشی نقش نمی نه، نهاد نکنی نگذشته نگیرد» نیاوران نیز نیست ها های هایش هر هرگز هستم هم همه همچنان همیشه همین هنوز هواشناسی هیچ و وضعیت وقت ولی پا پاسخ پدرش پر پرسید پسر پیر پیری چرا؟ چشم چهار چون چیز چیزی کار کارگردانی کدام کرد کردم کرده کشور کلاس کند کنم کنم کنم، کنی که کهنه کهنگی کوچک گرفتم گفت گفتار، گواهینامه گوهایش گوید«کهنه گویم گیتار ی یعنی یک یکی – “صداها” …

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “طناز طباطبایی”

  دیدگاه ها بسته شده اند.