همسر علی دایی

همسر علی دایی

مجموعه: اختصاصی, بازیگران
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • همسر علی دایی
 •  

  علی دایی

  عکس همسر علی دایی

   

  خیلی ها نورا رو تنها دختر علی دایی می دانند ، اما در واقع علی دایی در گذشته یک بار ازدواج کرده و از همسر سابق خود دختری به نام دنیز دارد .

  مونا فرخ آذری همسر دوم علی دایی و مادر نورا به دنبال بحث های رسانه ای علی دایی و محمد مایلی کهن در یکی از برنامه های نود ؛ دایی برای چندمین بار از مایلی کهن شکایت کرد که پس از چند روز وقفه ، رای دادگاه تجدید نظر محمدمایلی کهن صادر شد و قاضی حکم به اجرای ۴ ماه زندان تعزیری مایلی کهن داد . دایی در مورد این پرونده گفته بود : « به جان نورا نمی بخشم » و مایلی کهن بعد از اینکه فهمید حکم تایید شده گفت : « به جان دنیز نمی بخشم » !

  دنیز دختر اول علی دایی هست . همین ماجرا ، جرقه ای بود تا اینکه ماجرای همسر دوم علی دایی و دخترش دنیز بر سر زبان ها بیفتد .

  در عکس زیر علی دایی در کنار همسر دومش مونا فرخ آذری ایستاده است

   

  همسر علی دایی

  علی دایی و همسر دومش مونا فرخ آذری

  تصاویری از نورا دایی دختر دوم علی دایی از همسر دومش مونا فرخ آذری

   

  نورا دایی

  دختر دوم علی دایی از همسر دومش مونا فرخ آذری

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال روزانه

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  دایی به غیر از نورا فرزند دیگری دارد که عکس و نام او کمتر منتشر شده است .

  فرزند دیگر علی دایی که این یکی هم دختر است “دنیز” نام دارد و حاصل ازدواج نخست و البته نافرجام علی دایی است . “دنیز” هم اکنون به همراه مادرش در لندن زندگی می کند و سالی یک بار برای دیدن پدرش به ایران می آید .

  تصاویری از دنیز دایی دختر اول علی دایی از همسر سابقش

   

  دنیز دایی

  دنیز دایی دختر اول علی دایی از همسر سابقش

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال حافظ

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  چندی قبل نیز سایت های خبری بدون نام بردن از علی دایی نوشتند : مربی مشهور درخواست گرفتن حضانت دخترش از همسر سابقش را کرده و پیام داده که این ماجرا حتی اگر به مطبوعات و رسانه ها هم کشیده شود و آبروی او را به مخاطره بیندازد باز هم دست نمی کشد . پس بهتر است همه چیز مسالمت آمیز حل شود . البته بر طبق اخبار منتشر شده ، همسر سابق این مربی مشهور هم پیغام داده که وی برود از طریق شکایت خواسته ی خود را مطرح کند ؛ چرا که به هیچ عنوان اجازه نمی دهد دخترش نزد این مربی و همسر دومش زندگی کند .

   

  کلمات کلیدی : از « » ، ؛ آبروی آذری آذری آمیز آید اجازه اجرای اخبار از ازدواج است است البته اما او اول اکنون اگر ای ایران ایستاده این اینکه بار باز بازدید بحث بخشم بدون بر برای بردن برنامه برود بعد به بهتر بود بیفتد بیندازد تا تایید تجدید تصاویری تعزیری تنها جان جرقه حاصل حافظ حتی حضانت حل حکم خبری خواسته خود خیلی داد داده دادگاه دارد دانند دایی دایی دایی دختر دخترش دختری در درخواست دست دنبال دنیز دهد دوم دومش دومش مونا دیدن دیگر دیگری را رای رسانه رو روز روزانه زبان زندان زندگی زیر سابق سابقش سابقش سالی سایت سر شد شده شود شکایت صادر صفحات طبق طریق علی عنوان عکس غیر فال فرخ فرزند فرمائید فهمید قاضی قبل لندن ماجرا ماجرای مادر مادرش ماه مایلی محمد محمدمایلی مخاطره مربی مسالمت مشهور مطبوعات مطرح منتشر مورد مونا می نافرجام نام نخست نزد نظر نمی نود نورا نوشتند نیز ها های هست هم همراه همسر همه همین هیچ و واقع وقفه وی پدرش پرونده پس پیام پیغام چرا چند چندمین چندی چیز کرد کرده کشد کشیده کمتر کنار کند که کهن گذشته گرفتن گفت گفته ی یک یکی “دنیز”

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “همسر علی دایی”

  دیدگاه ها بسته شده اند.