همسر بنیامین بهادری

همسر بنیامین بهادری

مجموعه: اختصاصی, هنرمندان
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • همسر بنیامین بهادری
 •  

  همسر بنیامین بهادری

  بنیامین بهادری (متولد ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران)  آهنگساز ، خواننده و ترانه‌سرای ایرانی موسیقی پاپ است.

  زندگینامه

  بنیامین بهادری (وحید بهادری) خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران متولد شد. از کودکی علاقهٔ بسیاری به فراگیری موسیقی داشت. ۱۶ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. در ۱۹سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه‌ای به ترانه‌سرایی می‌پرداخت و سپس به‌صورت حرفه‌ای آهنگ‌سازی را آغاز کرد. در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگرِ موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام «گلهای رنگین‌کمان» برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم ۸۵ خوانندگی را به‌صورت حرفه‌ای آغاز کرد. وی تاکنون چهار آلبوم به نامهای بنیامین ۸۵ و بنیامین ۸۸ ،بنیامین ۹۳ و بنیامین ۹۴ عرضه کرده و چندین تک‌آهنگ نیز ارائه داده‌است. او تاکنون در چندین کنسرت در ایران و خارج از ایران به اجرای زندهٔ برنامه پرداخته‌است.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال روزانه

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  بنیامین همچنین در کسوت معلمی در «مؤسسهٔ کارنامه» در یک دوره کلاس به نام «و اما بیان من» به تدریس ادبیات و جهان‌بینی و هنر و نگرش خاص خود به دنیا پرداخت.

  همسر بنیامین بهادری (همسر سابق – فوت شده)

  همسر اول بنیامین بهادری

  مرگ همسر

  در ۲۹ آذر ۱۳۹۲ بنیامین بهادری در یکی از خروجی‌های اتوبان همت دچار سانحهٔ تصادفی شد. در این سانحهٔ رانندگی آسیبی به بنیامین بهادری و دختر ۲ساله‌اش «بارانا» وارد نشد، اما نسیم حشمتی (عکاس آلبوم‌های بنیامین) ، همسر وی ، که پشت فرمان ماشین بود ، جان خود را از دست داد. بعد از مرگ نسیم، بنیامین به یاد او آهنگی با عنوان «یه خونه» را اجرا کرد که اسم «نسیم» در آن به‌کار برده شده‌است: «آی نسیم، آهای نسیم، نگو که دیگه به هم نمی‌رسیم»

  شایلی ، همسر  دوم بنیامین بهادری

  همسر دوم بنیامین بهادری به عنوان آخرین بازیگر پروژه سینمایی «سلام بمبئی» قربان محمدپور جلوی دوربین رفت.

  جالب است که در اطلاع رسانی مرتبط با این حضور فقط نام کوچک همسر دوم بنیامین که ‘شایلی’ است برده شده است و نام خانوادگی او درج نشده است.

  مطابق با آنچه در فرهنگ دهخدا آمده است ‘شایلی’ به معنای تک و بی همتاست.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال حافظ

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  همسر جدید بنیامین بهادری

  همسر دوم بنیامین بهادری

  پس از اینکه بنیامین بهادری خواننده و بازیگر پروژه تولید مشترک ایران و هند ، اولین تجربه بازیگری خود را جلوی دوربین حسن پویا رقم زد، «شایلی» همسر بنیامین نیز به جمع بازیگران «سلام بمبئی» پیوست و بازی خود را آغاز کرد.

  همسر بنیامین ایفاگر نقش مقابل این خواننده است که در این فیلم به عنوان یک دختر هندی هنرنمایی می کند؛ با توجه به اینکه «شایلی» مسلط به چند زبان دنیا از جمله زبان هندی است، تمام دیالوگ های این بازیگر به زبان هندی بوده و در جریان قصه ، رابطه عاشقانه پیچیده ای بین او و بهادری رخ می دهد.

  گفتنی است شایلی و بنیامین اخیرا زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند و نقشی آفرینی آنها در پروژه سینمایی «سلام بمبئی» بر جذابیت این اثر سینمایی افزوده است.

  «سلام بمبئی» ملودرامی عاشقانه بوده و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت میکند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده ای می شوند.

  بازیگران این فیلم محمدرضا گلزار، بنیامین بهادری، شایلی و بهروز چاهل هستند.

   

  کلمات کلیدی : از پس (عکاس (متولد (همسر (وحید «آی «بارانا» «سلام «شایلی» «مؤسسهٔ «نسیم» «و «گلهای «یه ، ،بنیامین آخرین آذر آسیبی آشنایی آغاز آفرینی آلبوم آلبوم‌های آمده آن آنها آنچه آهای آهنگ آهنگساز آهنگی آهنگ‌سازی آورد اتفاقات اتوبان اثر اجرا اجرای اخیرا ادبیات ارائه از است است است است، اسم اطلاع افزوده اما اند او اولین ای ایران ایرانی ایفاگر این اینکه با بازدید بازی بازیگر بازیگران بازیگری بر برای برده برنامه بسیاری بعد بمبئی» بنیامین بنیامین) به بهادری بهادری بهادری) بهادری، بهروز به‌صورت به‌کار بود بوده بی بیان بین تاکنون تجربه تدریس ترانه ترانه‌سرای ترانه‌سرایی تصادفی تمام تهران تهران)  توجه تولید تک تک‌آهنگ جالب جان جدید جذابیت جریان جلوی جمع جمله جهان‌بینی حافظ حرفه‌ای حسن حشمتی حضور خارج خاص خانوادگی خروجی‌های خواننده خوانندهٔ خوانندگان خوانندگی خود خونه» داد داده‌است داستان داشت دانشجوی دختر در درج درگیر دست دنیا دهخدا دهد دو دوربین دوره دوم دچار دیالوگ دیگر دیگرِ دیگه را رابطه رانندگی رخ رسانی رفت رقم رنگین‌کمان» روایت روزانه روی زبان زد، زندهٔ زندگی زندگینامه سابق ساخته ساله ساله‌اش سالگی سانحهٔ سرانجام سپس سینمایی شایلی شد شده شده) شده‌است شروع شعر شهریور شوند صفحات عاشقانه عرضه علاقهٔ عنوان فال فراگیری فرمائید فرمان فرهنگ فقط فوت فیلم قبل قربان قصه ماشین متولد محمدرضا محمدپور مدت مرتبط مرگ مسلط مشترک مطابق معلمی معنای مقابل ملودرامی من» موسیقی می میکند می‌پرداخت نام نامهای نسیم نسیم، نشد، نشده نقش نقشی نمی‌رسیم» نگرش نگو نیز های هر هستند هم همت همتاست همسر همسر همسر  همچنین همکاری هند هندی هنر هنرنمایی و وارد وی پاپ پرداخت پرداخت پرداخته‌است پروژه پزشکی پسر پشت پویا پیوست پیچیده چاهل چند چندین چهار کار کارنامه» کرد کرد همسر کرده کسوت کلاس کند؛ کنسرت که کودکان کودکی کوچک گفتنی گلزار، گیتار یاد یک یکی ‘شایلی’

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “همسر بنیامین بهادری”

  دیدگاه ها بسته شده اند.