همسر سحر قریشی

همسر سحر قریشی

مجموعه: اختصاصی, بازیگران
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • همسر سحر قریشی
 •  

  همسر اول سحر قریشی

  همسر سابق سحر قریشی

  همسر سحر قریشی (همسر اولش)

  سحر قریشی (متولد ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. وی بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید. اولین کار بازیگری سحر قریشی بازی در فیلم لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی بود.

  همسر سحر قریشی (همسر جدیدش)

  سحر قریشی و همسر جدیدش امید علومی در مصاحبه ای با مجله زندگی ایده آل ، از نحوه آشنایی و ماجرای ازدواجشان گفته اند .

  سحر قریشی مدتی قبل در برنامه دید در شب در پاسخ به سوالی درباره نسبتش با امید علومی گفت : من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم ، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم .

  همسر جدید سحر قریشی

  شوهر سحر قریشی (امید علومی) خواننده جوان پاپ است که تا کنون کارهای زیادی از او منتشر شده است از جمله آلبوم بهونه و استرس

   

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال روزانه

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

   

  مصاحبه با امید علومی همسر جدید سحر قریشی

   

  آقای علومی دغدغه این روزهای شما چیست؟

  امید علومی: فعلا درگیر آلبوم جدیدم هستم که اولین آلبوم مجاز من است. دوست داشتم که دیگر به شکل مجاز کار کنم؛ البته نسبت به کارهای قبل تفاوت‌هایی خواهد داشت اما نه آنقدر که بگویم کارهایم را عوض کرده‌ام. این مسئله باعث شده حرفه‌ای‌تر و با دقت بیشتری به موسیقی نگاه کنم. به همین خاطر کارم سخت‌تر شده است.

  سینما و موسیقی را موازی جلو می‌برید؟

  امید علومی: بله و به هر دوی آنها علاقه و توجه دارم.

  یعنی سینما برای‌تان مقوله سرگرمی نیست؟

  امید علومی: اصلا برایم در حد یک سرگرمی نیست و کاملا جدی برایش برنامه دارم؛ البته حتی قبل از خوانندگی دوست داشتم بازیگر شوم؛ حتی به کلاس آموزش بازیگری هم رفتم اما دیدم مسیر بسیار دشواری است.

  بعد پشیمان شدید؟

  امید علومی: پشیمان که نشدم اما زمینه‌اش فراهم نبود. در همان دوره رفتم کلاس گیتار و بعد از مدتی موسیقی و آهنگسازی را شروع کردم. وقتی وارد دنیای موسیقی و خوانندگی شدم از فضای سینما دور ماندم.

  در دانشگاه موسیقی خواندید؟

  امید علومی: اول در دانشگاه رودهن رشته کامپیوتر خواندم و بعد از مدتی رفتم دانشگاه هنر و بعد هم چند ترم رشته موسیقی خواندم و بعد از آن سینما پیش آمد.

   

  شوهر سحر قریشی

   

  آقای علومی برخی می‌گویند که خانم قریشی شما را بازیگر کرده است. این موضوع صحیح است؟

  امید علومی: ورود من به بازیگری این‌طور بود که یک دوست خانوادگی من را برای ساخت موسیقی یک فیلم از آقای داوود توحیدپرست معرفی کردند. آنجا آقای توحیدپرست که بسیار هم دوست‌داشتنی هستند از من پرسیدند که آیا کار بازیگری هم انجام می‌دهم و من هم ابراز علاقه کردم چون از بچگی عاشق بازیگری بودم و ایشان هم نقش اول کار را به من پیشنهاد کردند ولی متاسفانه آن کار توقیف شد.

  کار بعدی‌ام در بازیگری با سحر قریشی بود و آن کار دیده شد و به همین دلیل است که همه فکر می‌کنند خانم قریشی من را به دنیای بازیگری وارد کرده است. البته که خانم قریشی در این کار به من کمک‌های زیادی کرده است اما در انتخاب کارگردان‌ها که دست نمی‌بردند! حتی در کار «شانس، عشق، تصادف» در آخرین لحظه و بعد از ماه‌ها از شروع کار، به پروژه ملحق شدم.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال حافظ

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  شما ورزش هم می‌کنید؟

  امید علومی: تنیس و کمی هم بدنسازی کار می‌کنم و مدتی هم ورزش‌های رزمی را دنبال می‌کردم.

  به لباس و خرید علاقه دارید؟

  امید علومی: عاشق خرید کردن هستم و رسیدگی به خودم را خیلی دوست دارم. لباس پوشیدن و خوش‌پوشی برایم مهم است. حضورم در کار مادلینگ باعث شد که به استایل و مرتب بودن اهمیت بدهم. حضورم در هر کاری تجربه خوبی برای کارهای بعدی‌ام شده است.

  اهل کتاب خواندن هم هستید؟

  امید علومی: نه زیاد، اما حتما در هر فرصتی بشود کتاب می‌خوانم، مخصوصا به رمان علاقه زیادی دارم.

  روزهای شما چطور سپری می‌شود؟

  امید علومی: یا در استودیوی شخصی‌ام کارهای موسیقی را دنبال می‌کنم و یا در باشگاه مشغول ورزش هستم.

   

   

  کلمات کلیدی : آقای از شما (امید (متولد (همسر «شانس، ، آخرین آشنایی آقای آل آلبوم آمد آموزش آن آنجا آنقدر آنها آهنگسازی آیا ابراز ادامه از ازدواجشان است است اهل است بعد است سینما است؟ امید استایل استرس استودیوی اصلا الان البته ام اما امید انتخاب انجام اند اهمیت او اول اولش) اولین ای ایده ایران ایشان ایفای این این‌طور با بازدید بازی بازیگر بازیگری باشگاه باعث بخواهم بدنسازی بدهم برای برایش برایم برای‌تان برخی برقعی برنامه بسیار بشود بعد بعدی‌ام بله به بهونه بود بود بودم بودن بچگی بگویم بیشتر بیشتری تئاتر تا تجربه ترم تصادف» تفاوت‌هایی تلویزیون تنها تنیس تهران) توجه توحیدپرست توقیف جدی جدید جدیدش جدیدش) جدیدم جلو جمله جوان حافظ حال حتما حتی حد حرفه‌ای‌تر حضورم خاطر خانم خانوادگی خرید خواندم خواندن خواندید؟ امید خواننده خوانندگی خواهد خوبی خودم خوش‌پوشی خیلی دارم دارم روزهای دارم یعنی دارم؛ دارید؟ امید داشت داشتم دانشگاه داوود در درباره درمرحله درگیر دست دشواری دغدغه دقت دلنوازان دلیل دنبال دنیای دور دوره دوست دوست‌داشتنی دوی دی دید دیدم دیده دیگر را رزمی رسید رسیدگی رشته رفتم رمان رودهن روزانه روزهای زمینه‌اش زندگی زیاد، زیادی ساخت سحر سخت‌تر سرگرمی سریال سوالی سپری سید سینما سینما، شب شخصی‌ام شد شد کار شدم شدم شده شدید؟ امید شرایطی شروع شما شناختم شهرت شوم؛ شوهر شکل صحیح صفحات صورت عاشق عشق، علاقه علومی علومی) عوض فال فراهم فرصتی فرمائید فضای فعلا فکر فیلم قبل قریشی قریشی آقای لباس لج لحظه ماجرای مادلینگ ماندم در ماه‌ها متاسفانه مجاز مجله محرم مخصوصا مدتی مرتب مسئله مسیر مشغول مصاحبه معرفی مقوله ملحق من منتشر مهدی مهم موازی موسیقی موضوع می می‌برید؟ امید می‌خوانم، می‌دهم می‌شود؟ امید می‌کردم به می‌کنم می‌کنند می‌کنید؟ امید می‌گویند نامزدی نبود نحوه نسبت نسبتش نشدم نقش نمی‌بردند نه نگاه نیز نیست نیست؟ امید نیستم هر هستم هستم هستند هستید؟ امید هستیم هم همان همسر همه همین هنر و وارد ورزش ورزش‌های ورود وقتی ولی وی پاسخ پاپ پرسیدند پروژه پشیمان پوشیدن پیش پیشنهاد چطور چند چون چیست؟ امید کار کار، کارم کارهای کارهایم کارگردانی کارگردان‌ها کاری کاملا کامپیوتر کتاب کردم کردن کردند کرده کرده‌ام کلاس کمک‌های کمی کنم کنم؛ کنون که گفت گفته گیتار یا یلدا یک

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “همسر سحر قریشی”

  دیدگاه ها بسته شده اند.