همسر شهاب حسینی

همسر شهاب حسینی

مجموعه: اختصاصی, بازیگران
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • همسر شهاب حسینی
 •  

  همسر شهاب حسینی

  سید شهاب الدین حسینی تنکابنی در سال 1352 در تهران متولد شد. او در سال 1374 با پریچهر قنبری ازدواج کرد، فرزند اولشان به نام محمدامین در زمستان 1382 و فرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان 1390 به دنیا آمدند.

  پریچهر قنبری و همسرش در لواسان کافه ای دارند که مدیریت آن را پریچهر به عهده دارد.

  گفت و گفت با پریچهر قنبری ، همسر شهاب حسینی

   

  شهاب حسینی ، پدر ، بازیگر ، مجری ، همسر ، کارگردان و کافه دار چه تفاوت هایی با هم دارند ؟

  – شهاب هیچ وقت کافه دار نبود ؛ بعد از تولد محمد امین مدتی در خانه بودم و همان موقع دوست داشت فضای دوستانه و صمیمانه ای را برای گپ و گفتمان ایجاد کند. فضای سالم و خانوادگی که بیشتر به خاطر ماها کافه را به راه انداخت.

  در مورد مجری بودن باید بگویم که او بیان خیلی شیوایی دارد و بانک کلمات زیادی را در ذهنش دارد . من هم به عنوان همسرش همیشه از این توانایی او لذت می برم و گاهی اوقات هم غبطه می خورم که چطور نمی توانم مانند او حرف بزنم . در مورد بازیگری هم دیگر حرفی نزنم بهتر است.

  استاد است دیگر (خنده) در مورد کارگردانی هم باید بگویم که به عنوان تجربه اول خیلی خوب بود . تجربه ای که خودش هم در بازی و کارگردانی شریک بود.

  همیشه می گویند پشت سر یک مرد موفق ، زنی است که او را به این موفقیت هدایت کرده است ، در این موفقیت چقدر سهیم هستید ؟

  – من خودم را از شهاب جدا نمی دانم. در این 18 سال زندگی مشترک ما با هم بزرگ شدیم. هر اتفاقی که برای او می افتاد من در کنارش بودم و از همراهی با او لذت می بردم.

  زن شهاب حسینی

  زن شهاب حسینی

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال روزانه

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  همیشه روی شما در موقعیت های مختلف حساب کرده است ؟

  – خب ، من همیشه کنارش بودم اما بعد از بچه دار شدن کمی سرم شلوغ شد اما به جرات می توانم بگویم که او بهترین پدر دنیاست. خیلی به بچه هایش علاقه دارد و گاهی اوقات حس می کنم بیشتر از من ، آنها را دوست دارد.

  خیلی عجیب است. من هم آنها را دوست دارم اما حس می کنم که بیشتر از من و عجیب تر به آنها علاقمند است. با تمام سختی های شغلی اش همیشه کنار ما بوده. خیلی وقت ها پیش می آید که برای تمرکز کردن احتیاج به سکوت دارد. حس و حال بازیگری شبیه به کارهای دیگر نیست که درست مانند بقیه از خواب بلند شوند. به مغازه یا اداره بروند و … اینطور نیست. باید روح را بسازند که بتوانند نقشی را ایفا کنند. شاید جاهایی از هم دور افتادیم اما همیشه با هم بودیم و عشقی که نسبت به هم داشتیم، رابطه مان را محکمتر کرد.

  همسر شهاب حسینی بودن چه حسی دارد ؟

  زندگی با یک نقاش محیط کوچکتری را می خواهد یک اتاق است و یک بوم. یک موزیسین خودش است و سازش اما بازیگر اینطور نیست. همیشه باید با یک جماعت طرف باشید. همیشه زیر ذره بین هستید.

  به لطف خدا مردم همیشه محبت دارند و این اتفاق بدی نیست. حس و انرژی مثبت را از هواداران شهاب می گیریم. خدا را شکر.

  همه لطف و محبتی که در این 18 سال زندگی مشترک به من داشته یک طرف و فرصتی که برای بازی در فیلمش در اختیار من قرار داد یک طرف. سکانس مشترکی که بازی کردیم خیلی حس خوبی به من داد.

  نقشی که من بازی کردم نقشی بود که همه بازیگران از او می پرسیدند قرار است آن را چه کسی بازی کند. همه درباره آن کنجکاو بودند و آن نقش را دوست داشتند. شهاب همیشه به من می گفت نقشی که به من داده همان حسی است که در زندگی اش نسبت به من دارد.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : فال حافظ

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  اگر بچه ها دوست داشته باشند بازیگری را ادامه دهند ، عکس العمل شما چیست ؟

  – واقعا از ته دل خوشحال می شوم. اگر هنری از پدر به آنها برسد باعث خوشحالی من است اما هیچ بایدی برای آنها وجود ندارد. هر استعدادی که داشته باشند را بهتر است یک جایی خرج کنند. اگر به بازیگری علاقه داشته باشند من تشویق شان می کنم اما خودشان خیلی خیلی زیاد علاقه ای به این مقوله نشان نمی دهند.

  پسر کوچکترم کمتر از سه سالش است. البته که خیلی هنرپیشه است. در یک لحظه می تواند عصبانی باشد و با عصبانیت حرف بزند و در همان لحظه می خندد و جواب می دهد. یک صحنه را به راحتی با دو زاویه و دو شخصیت تحویل ما می دهد. (خنده) از طرفی دیگر محمد امین استعداد زیادی در زمینه نقاشی دارد و بیشتر دوست دارد نقاشی بکشد. به نظرم یک استعداد هنری ذاتی در زندگی آنها وجود دارد و نمی توانیم منکر آن شویم.

  خانم شهاب حسینی

  خانم شهاب حسینی

  ازدواج شهاب حسینی و پریچهر قنبری

  شهاب حسینی : 22 ساله بودم که با بچه های تئاتر دانشگاه تهران کار می کردم. تا قبل از این که همسرم را ببینم، قصد ازدواج نداشتم تا این که روزگار ما را در برابر هم قرار داد. به او پیشنهاد آشنایی دادم اما همسرم هیچ اعتقادی به اینگونه دوستی ها و آشنایی ها نداشت و گفت : اگر کسی واقعا عاشق است و تمایل قلبی برای رسیدن به دختر مورد علاقه اش دارد، باید در این راه صادقانه گام بردارد و بنابراین موضوع را با خانواده ام در میان گذاشتم و مصمم به ازدواج شدم. بعد از 4-3 ماه نامزدی ، عقد کردیم و بعد از 3 سال من سیدشهاب الدین 22ساله و پریچهر 15 ساله زندگی مشترکمان را با تمام کم و کاستی هایش شروع کردیم و تا امروز با وجود همه سختی ها و فراز و نشیب ها در تمام مدت در کنار هم بودیم.

   

  کلمات کلیدی : از (خنده) ، ؛ ؟ آشنایی آمدند پریچهر آن آنها آید اتاق اتفاق اتفاقی احتیاج اختیار اداره ادامه از ازدواج است است استاد استعداد استعدادی اش اعتقادی افتاد افتادیم البته الدین العمل ام اما امروز امیرعلی امین انداخت در انرژی او اوقات اول اولشان اگر ای ایجاد ایفا این اینطور اینگونه با بازدید بازی بازیگر بازیگران بازیگری باشد باشند باشید باعث بانک باید بایدی ببینم، بتوانند بدی برابر برای بردارد بردم برسد برم بروند بزرگ بزند بزنم بسازند بعد بقیه بلند بنابراین به بهتر بهترین بود بود بودم بودن بودند بوده بودیم بوم بچه بکشد بگویم بیان بیشتر بین تئاتر تا تابستان تجربه تحویل تر تشویق تفاوت تمام تمایل تمرکز تنکابنی ته تهران توانایی تواند توانم توانیم تولد جاهایی جایی جدا جرات جماعت جواب حافظ حال حرف حرفی حس حساب حسی حسینی حسینی حسینی خاطر خانم خانه خانواده خانوادگی خب خدا خرج خندد خواب خواهد خوب خوبی خودش خودشان خودم خورم خوشحال خوشحالی خیلی داد داد نقشی دادم داده دار دارد دارد دارد دارد خیلی دارد، دارم دارند داشت داشتند داشته داشتیم، دانشگاه دانم دختر در درباره درست دل دنیا دنیاست دهد دهند دهند دو دور دوست دوستانه دوستی دومشان دیگر ذاتی ذره ذهنش را رابطه راحتی راه رسیدن روح روزانه روزگار روی زاویه زمستان زمینه زن زندگی زنی زیاد زیادی زیر سازش سال سالش سالم ساله سختی سر سرم سه سهیم سکانس سکوت سید سیدشهاب شان شاید شبیه شخصیت شد شدم شدن شدیم شروع شریک شغلی شلوغ شما شهاب شوم شوند شویم شکر همه شیوایی صادقانه صحنه صفحات صمیمانه طرف طرفی عاشق عجیب عشقی عصبانی عصبانیت عقد علاقمند علاقه عنوان عهده عکس غبطه فال فراز فرزند فرصتی فرمائید فضای فیلمش قبل قرار قصد قلبی قنبری قنبری لحظه لذت لطف لواسان ما مان مانند ماه ماها متولد مثبت مجری محبت محبتی محمد محمدامین محکمتر محیط مختلف مدت مدتی مدیریت مرد مردم مشترک مشترکمان مشترکی مصمم مغازه مقوله من منکر مورد موزیسین موضوع موفق موفقیت موقع موقعیت می میان نام نامزدی نبود ندارد نداشت نداشتم نزنم نسبت نشان نشیب نظرم نقاش نقاشی نقش نقشی نمی نیز نیست ها های هایش هایی هدایت هر هستید هستید به هم همان همراهی همسر همسرش همسرم همه همیشه هنرپیشه هنری هواداران هیچ و واقعا وجود وقت پدر پرسیدند پریچهر پسر پشت پیش پیشنهاد چطور چقدر چه چیست کار کارهای کارگردان کارگردانی کاستی کافه کرد کرد، کردم کردن کرده کردیم کسی کلمات کم کمتر کمی کنار کنارش کنجکاو کند کنم کنند که کوچکترم کوچکتری گام گاهی گذاشتم گفت گفتمان گویند گپ گیریم یا یک

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “همسر شهاب حسینی”

  دیدگاه ها بسته شده اند.