دختر لخت در حال تقاضای رابطه از مردم + عکس

مجموعه: اختصاصی, سرگرمی
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 500 out of 5)
Loading...
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دختر لخت در حال تقاضای رابطه از مردم + عکس
 •  

  دختر لخت در حال تقاضای رابطه از مردم

  یک دختر لخت پس از اینکه مقدار زیادی ویسکی را خورد خودش را لخت و برهنه کرد و در خیابان از مردم تقاضای رابطه جنسی می کرد. این دختر 22 ساله ای در شهر هات اسپرینگ آمریکا که به علت مصرف بیش از حد مشروبات الکی کنترل روان خود را از دست داده بود با بدنی کاملا لخت در وسط خیابان از رانندگان گذری درخواست رابطه جنسی می کرد.

  دختر لخت در حال تقاضای رابطه

  البته با این درخواست دختر و وضعیت ظاهری وی با تعجب همگان روبه رو می شد و نهایتا با حضور پلیس این دختر دستگیر شد. جالبتر اینکه این دختر به مامورین پلیس نیز پیشنهاد خود را ارائه کرد.

   

  دختر لخت

   

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت طلا

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

   


   

  گردشگری جنسی

  روابط جنسی در گردشگری به گردشگری به قصد داشتن روابط یا فعالیت جنسی با روسپیان گفته می‌شود این موضوع برای جذب گردشگر از کشورهای ثروتمند نیز در نظر گرفته می‌شود. سازمان جهانی گردشگری که یک سازمان زیر مجموعه سازمان ملل می‌باشد روابط جنسی در گردشگری را یک مسافرت سازمان یافته توسط بخش گردشگری، یا توسط افرادی بیرون از این بخش ولی با استفاده از امکانات این بخش با هدف اولیه استفاده تجاری از روابط جنسی گردشگر با افراد مقیم مقصد تعریف کرده‌است. سازمان ملل به علت نتایج نامناسب روابط جنسی در گردشگری در ایجاد نابرابری در بخش‌های بهداشت، اجتماع وفرهنگ در هردو کشور میهمان میزبان وبه خصوص در ایجاد امکان بهره بردای از نابرابری جنسی و اقتصادی در کشور میزبان با آن به مبارزه می‌پردازد. جذابیت سکس در کشور میزبان ممکن است به علت قیمت پائین تر نسبت به کشور میهمان یا قانونی بودن روسپی‌گری یا بی تفاوتی قانون نسبت به روسپی‌گری باشد.

  مقاصد مهم برای سکس در گردشگری کشورهای تایلند، برزیل، سریلانکا، جمهوری دومینیکن، کاستاریکا و کوبا می‌باشند. شهرها و مراکزی مخصوص برای روابط جنسی در نظر گرفته شده‌است که از آن جمله مناطق روسپیان در آمستردام هلند، زانه نورت در شهر تیوآنا در مکزیک، شهرک پسران در نئوو لایردو مکزیک، بانکوک، پاتایا، پوکت در تایلند، ولادی‌وستوک در روسیه (برای گردشگران ژاپنی)، و انجلزسیتی در فیلیپین را نام برد. در بیشتر مناطق ایالات متحده آمریکا فحشا ممنوع می‌باشد ولی در ایالت نوادا ناحیه‌های مشخصی برای فحشا وجود دارد درنتیجه گروهی از مردم آمریکا به منظور بهره‌گیری از این امکان به نوادا سفر می‌کنند. باوجود منع قانونی، به صورت خردتر نسبت به نوادا شهرهای بزرگ آمریکا میزبانان گردشگران سکس می‌باشند. بسیاری از زنان عراقی که از جنگ عراق گریختند به فحشا روی آوردند به طوریکه تنها در کشور سوریه ۵۰٬۰۰۰ زن و دختر عراقی مجبور به فحشا شدند. وجود روسپیان ارزان قیمت عراقی، به سوریه برای جلب گردشگران سکس کمک کرده‌است. مشتریان روسپییان از کشورهای ثروتمند خاورمیانه از جمله مردان عربستانی می‌باشند. برای روسپیان باکره هزینه بیشتری پرداخت می‌شود.
  روابط جنسی در گردشگری برای زنان

  مقاصد مهم گردشگری جنسی برای زنان شامل جنوب اروپا (ایتالیا، اسپانیا، یوگسلاوی سابق و یونان)، جزایر کارائیب (کاستاریکا، دومینیکن، جامائیکا و باربادوس) ودر آفریقا کشور کنیا می‌باشد. سکس در گردشگری زنان با مردان متفاوت می‌باشد زنان برای این مقصود وارد بارها نمی‌شوند همچنین آنها معمولاً به جای پرداخت دستمزد برای روسپی، لباس و غذا هدیه می‌دهند.

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  از صفحات دیگر نیز بازدید فرمائید : قیمت خودرو

  —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

  کودکان

  آمریکا

  مطابق با قانون فدرال PROTECT Act of ۲۰۰۳، هرگونه استفاده از افراد زیر ۱۸ سال برای بهره گیری در سکس در گردشگری ممنوع است. در سال ۲۰۰۵ یک شرکت فعال در بخش گردشگری به نام Big Apple Oriental Tours به علت تلاش برای گسترش فحشا از طریق صنعت گردشگری موردپیگرد قانونی قرارگرفت اما پس از دوبار رسیدگی قضایی، این پرونده به نتیجه‌ای نرسید. دولت آمریکا مبلغ ۵۰ میلیون دلار را برای پیگیری موضوعات مربوط به سکس در گردشگری در نظر گرفته‌است.

  انگلیس

  مطابق با قانون Sexual Offences Act ۲۰۰۳ همه شهروندان بریتانیایی که مرتکب جرایم جنسی علیه کودکان شوند موردپیگرد قانونی قرار می‌گیرند. افرادی در صورت ارتکاب جرایم جنسی علیه کودکان به زندان محکوم می‌شوند همچنین نام افراد ومکان‌های مرتبط با این اعمال به عنوان آزارد هندگان کودکان ثبت می‌شود.پلیس انگلستان به همراه مرکز مبارزه با بهره کشی کودکان اروپا و اینترپول گردشگرانی را که به منظور سکس وارد انگلستان می‌شوند را زیر نظر می‌گیرد.

   

 • تو بیا
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “دختر لخت در حال تقاضای رابطه از مردم + عکس”

  دیدگاه ها بسته شده اند.

  }